Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Sarkozy chce rozmów z Rosją. Polska w mniejszości

Sarkozy chce rozmów z Rosją. Polska w mniejszości

Wyświetlaj:
sc / 99.232.235.* / 2008-11-08 05:34
Taki komentarz wypowiedziany przez Sarkozego jest w swiecie dyplomatycznym niedopuszczalny. Klotnia pomiedzy prezydentem a premierem zaczyna zbierac swoje zniwo.
Niedawno pisalem tak:
W tym wypadku nie jest wazne kto mial racje. Wazne jest jak zaszkodzil. Jak swiat patrzy sie na Polske i jakie beda tego efekty? Prezydent zaszkodzil Polsce bardzo ale on i otaczjacy go ludzie tego nie rozumieja. Polska bedzie lekcewazona, traktowana obojetnie. Kontraktow gospodarczych bedzie mniej i na gorszych warunkach. Rosja bedzie dyktowac Polsce niekorzystne warunki we wszystkich dziedzinach. Wystarczy, ze przyszly prezydent uzna sprawy interesow z Polska za mniej priorytetowe w drodze negocjacji z Rosja.
I dlugo nie trzeba bylo czekac. No wiec ci co wybierali obecnego prezydenta niech powiedza jakie kryteria przewazyly aby wybrac takiego niekompetentnego czlowieka. Chyba nie ma juz nikogo, komu podobaly sie fenaberie prezydenckie.
Ciemnogród / 77.253.243.* / 2008-11-13 18:26
To nie są fanaberie.Uważam że prezydent zachowuje się bardzo dziwnie i nawet nie zdaje sobie sprawy że swoim zachowaniem ośmiesza nas Polaków w oczach całej europy.Zresztą ten człowiek moim zdaniem nie nadaje się na prezydenta.Całe szczęście że nie ja go wybierałem!!!
Z Rosją musimy rozmawiać na zasadach partnerstwa a nie dyktatu!Czym my możemy Rosję postraszyć kiedy w europie płyniemy pod prąd?
To my bierzemy ropę i gaz od niej a nie odwrotnie ale Kaczyński chyba o tym nie wie!Ten Toruń leży zbyt blisko Warszawy!

Najnowsze wpisy