Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Saryusz-Wolski: Oczekujemy wyrozumiałości w sprawie stoczni

Saryusz-Wolski: Oczekujemy wyrozumiałości w sprawie stoczni

Wyświetlaj:
Handel wyrokami 1 / 83.26.35.* / 2008-06-22 10:01
Czy sa jakies granice oszustwa ?
W komunikacie NBP zwięźle zawiadamia że od czerwca będzie używał “nowej miary inflacji bazowej” po wyłączeniu cen żywności i energii. "W ramach nowej miary inflacji bazowej z koszyka CPI wyłączane będą - oprócz cen żywności i napojów bezalkoholowych - także ceny energii, na które składają się ceny paliw oraz ceny nośników energii (gaz, energia elektryczna, opał etc.)" ujawnia komunikat
JAW / 84.10.239.* / 2008-06-22 22:38
Ale w ten sposób inflacja roczna nie przekroczy 3 proc, choć z twojego portfela będzie ubywać o około.10 proc więcej i władza będzie mogła powiedzieć, że nasza gospodarka rośnie, a inflacja jest niższa niż w całęj UE. Przy okazji skarb pańśtwa wzbogaci się o wszystkie akcyzy i większe VATy od paliw i prądu, my nie będziemy mieć na wydatki, pieniądz będzie więc zamrożony, spadnie obrót, a tym samym, na papierze oczywiście, złotówka się umocni
fred / 2008-06-22 19:16 / Bywalec forum
Pomysł zmiany zaczerpnięty z westernu "Poletko Pana Boga". Gorzka komedia w środku Europy z naszym udziałem.
maa / 2008-06-22 19:16 / Tysiącznik na forum
Zapomniałaś, że Skrzypek, prezes NBP jest przydupasem Kurdupli?
Ale tu się zgadzam z tobą - wy pisiory nie znacie granic łgarstwa, oszustw i nikczemności....
JAW / 84.10.239.* / 2008-06-21 20:54
A ja oczekuję wyrozumiałości w sprawie moich zarobków wobec cen i jakoś doczekać się nie mogę Panie Wolski

Najnowsze wpisy