Forum Polityka, aktualnościKraj

Sawicki: Spis rolny pomoże w negocjacjach z Unią

Sawicki: Spis rolny pomoże w negocjacjach z Unią

Wyświetlaj:
jamjest / 89.174.238.* / 2010-08-21 00:33
wyniki tego spisu beda taki jak sam spis:) sprzet i sytem non stop sie wiesza:) ale ludzie i tak prawdy do konca nie powiedza:) błąd statystyczny będzie nie dość duży moim zdaniem
gsdfgfgsdfgdf / 109.74.97.* / 2010-08-20 18:12
spis rolny pokaże ile mozna jeszcze okraść wieś. Miasto już oskubano.
rolnik 227 / 178.36.43.* / 2010-08-22 08:13
moje pytania i wątpliwości dotyczące spisu rolnego
1. po co komu potrzebne są tak szczegółowe dane dotyczące ;
a- struktury zasiewów - to powinno interesować tylko moją żonę która będzie razem ze mną te zasiewy pielić i zbierać z nich owoce
b-(szczegółowe dane) dotyczące mojej struktury dochodów --TUTAJ NAWET ŻONA NIE ZNA SZCZEGÓŁÓW !!!tylko wyjątkowy naiwniak poda te dane zgodnie z prawdą i zwykłą głupotą nazwałbym oczekiwania organizatorów spisu ze poznają prawdę o dochodach rolników (min . finansów czeka juz z dziurą budżetową na nasze ujawnione dochody )rolnik poda prawdziwe dane dotyczące dochodów - strat w takim roku jak zeszły co wszystko wymarzło i był pod kreską ale tylko naiwny i głupi poda ile zarobił jeśli mu się coś poszczęściło i trafił ze swoim produktem w danym roku na okres dobrych cen na rynku lub jeśli dorobił np. handlem -PAMIĘTAJCIE ZE TAKIE DOCHODY POWINNY BYĆ ZGŁOSZONE DO OPODATKOWANIA .Uspokajają nas ze dane nasze są bezpieczne bo np. dostęp do elektronicznych danych strzeże indywidualny login i hasło NIEZMIENIALNE -SKŁADAJĄCE SIE NP. Z NASZEGO PESELA I IMIENIA MATKI -- ha ,ha ,ha ,ile to razy w rożnych urzędach kserowali mój dowód osobisty ,to juz lepiej gdyby te dane zamieszczali w internecie ,przypominam szczegółowe dane które powinny stanowić naszą tajemnice tak osobistą jak i zawodowa i handlową
na koniec moje stanowisko dotyczące spisu -ja swoje dane tak obszerne i szczegółowe które chce się ode mnie pozyskać wyceniam na min. 50 tys złotych PRAWDZIWYCH DANYCH FINANSOWYCH NIE PODAM ZA ŻADNE PIENIĄDZE bo tylko głupi tak zrobi
Spis jest obowiązkowy -podobno ??? na jakiej podstawie prawnej żąda się podawania szczegółów z mojego życia ?!?!?ALE ZA ODMOWĘ SPISU NIE GROŻĄ NAM ŻADNE SANKCJE !!!!!!!
wobec powyższego a TAKŻE NA ZNAK PROTESTU PRZECIWKO WSZECHOBECNEJ ZALEWAJĄCEJ NAS BIUROKRACJI UNIJNEJ która żąda podawania coraz więcej szczegółowych danych przy załatwianiu najdrobniejszych spraw i dąży do kontroli nad naszym indywidualnym życiem JA W TYM CYRKU-PODSTĘPIE ELYT RZĄDZĄCYCH (którym nie wierze jak psom )UDZIAŁU NIE BIORĘ !!!!!!!
to tyle ,w skrócie i na szybko na temat spisu "kto z kim i za ile " ja mogę na powyższe pytanie odpowiedzieć po chłopsku "
A CH.J WAS TO NADĘCI BIUROKRACI OBCHODZI CO JA ROBIĘ U SIEBIE NA WŁASNY RACHUNEK !!!!

Najnowsze wpisy