Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Unia włącza się w gazowe negocjacje z Rosją

Unia włącza się w gazowe negocjacje z Rosją

Wyświetlaj:
boluś / 83.22.134.* / 2010-08-30 18:21
Rosja za obelgi , obrazę , itp powinni w ogóle zamknąć gaz , rope
dla III RP , niech PiS , oszołomy swoimi gazetami , książkami IPN
się grzeją w zimie 2010 - 2012r.
Głupota , arogancja Palaków nie zna granic. Himler powiedział , iż
"dajcie Polakom wolność sami się zniewolą " , brak słów .
remas / 188.147.6.* / 2010-10-13 17:37
...Obelgi, obrazę.. Nie chce mi się Tobie ubliżać (tak jak to robią nastolatki może dlatego, że jestem już trochę starszy), ale chciałem zauważyć iż "umowa" z Rosją jest ewidentnym wałkiem bo pawlaczek z donaldem sie podzielili wpływami od ruskich (i nie musi to być to kasa pod stołem to mogą być miejsca w zarządach kluczowych firm itd.) w zamian za szkodliwą dla Polski umowę mało o tyle beszczelnie, że alurat komisje z Kanady stwierdziły, że gaz łupkowy w Polsce może zasilić niezły kawałek Europy przez dość spory czas. Idąc dalej tym śladem mamy Prezydenta, który chciał dać veto w tej sprawie, ale no patrzcie dziwnym zbiegiem okoliczności zginął. Dla osób, które nie lubiły byłego Prezydenta info: o ile Prezydentem może zostać każdy (nawet niespełna rozumu człowiek przy dobrym PR da rade) o tyleby zostać pilotem dla VIP-ów trzeba przejść na prawdę ostrą selekcję.
abst / 178.36.103.* / 2010-08-30 10:55
Najwyższy czas,Panie Pawlak abyście te poważne sprawy pozostawili następnemu rządowi do załatwienia.Dosyć już złego uczyniliście dla Polski.!!!!!!!!!!
wichura / 79.184.66.* / 2010-08-30 10:32
Polska to chaos narodowo-polityczno-gospodarczy.. Poddając w wątpliwość już uzgodnioną umowę z Rosją i wciągając dobrowolnie do nowych rozmów Unię,zrobi dobrze interesom Unii,a źle interesom kraju.Typowe polskie wariactwo po 1989 roku!!!
koyot.gamma / 87.205.37.* / 2010-08-30 18:29
Czytałeś tego newsa? Ta umowa była do bani. Gdyby nie Unia, to nie mogli bysmy reeksportować gazu, gdyby się okazało że zaczniemy np. za dziesięć lat wydobywać gaz z łupków i będzie go za dużo. Pawlak chyba dostanie stanowisko w Gazpromie, po zakończeniu urzędu, jak kanclerz Schroeder, za gazociąg północny. Rosjanie kupują urzędników zagranicznych, obiecanymi stanowiskami.
kubiak und komsta / 213.238.75.* / 2010-08-30 09:28
To mam w zadzie tych durni co się do polityki rwą!
Pajchiwo / 2010-08-30 09:32 / Tysiącznik na forum
No cóż ja też nie głosuję - ale nie uważam, żebyśmy w warunkach jakie nam stworzyli mogli normalnie funkcjonować...
Wyborca123 / 83.24.31.* / 2010-08-30 09:18
..., może i się uczy, ale ile to będzie kosztowało - nowe podatki, utrata emerytury z OFE, akcyzy ...


Zastanów się, czy popierasz brak reform - zagłosuj i zobacz, jakie partie wybierają Polacy w Pierwszym Wolnym Sondażu: http://polskie-partie-polityczne.appspot.com/?

Stracony czas na mało ważne spory i brak sensownych reform to stracone pieniądze i kolejne podwyżki podatków na łatanie zbędnych kosztów, czy na pewno tego chcesz?
dgen / 2010-08-30 09:02 / Tysiącznik na forum
patrzcie PO-łamańcy jak się robi tuskowy rząd w bambuko i broni własnych interesów w Europie:
"............80 mln euro unijnych dotacji na gazoport w Świnoujściu stanęło pod znakiem zapytania. Powód? Pomoc z Brukseli, która ma dać Polsce energetyczną niezależność, zablokowali Niemcy - pisze "Dziennik Gazeta Prawna".
cyna1 / 195.189.43.* / 2010-08-30 08:50
Pawlak to zdrajca chce pogrążyć Polskę takim kontraktem gazowym .
Przecież gazu łupkowego mamy co nie miara . Nigdy ten człowiek nie patrzy się prosto w oczy !!! To Ruski pachołek i du-poliz .
dfgjhgh / 83.25.164.* / 2010-08-30 10:42
Gz łupkowy jest już okupantów zza oceanu a tobie sprzedadzą gaz z Rosji na którym jeszcze nieźle zarobia. Jak unia wkłąda swoje łapska w coś to znaczy się ze na tym popłyniemy
Gazoport / 194.187.74.* / 2010-08-30 09:38
Zeby KE musiala interweniowac bo Pawlak nie potrafi podpisac umowy o gaz ktory bedziemy mogli dalej sprzedac! Gdyby nie KE dowiedzielibysmy sie o tym za 10 lat....

Najnowsze wpisy