Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Schetyna szefem polskiej dyplomacji. Opozycja: to pomyłka

Schetyna szefem polskiej dyplomacji. Opozycja: to pomyłka

Wyświetlaj:
poj / 188.33.180.* / 2014-09-21 23:32
ten człowiek na ministra to jaja z pogrzebu.
bsf / 185.26.182.* / 2014-09-21 20:06
Od tego kto będzie premierem czy ministrem spraw zagranicznych zależy bezpieczeństwo Polski i Polaków i wcale nie jest mi PO drodze ferajną nieudaczników i amatorów popularnie nazywaną SITWĄ !
Najwyższy czas przepedzić to dziadostwo szkodników jednego szkodnika mamy już z głowy niech w Brukseli plecie swoje kłamstwa.
TEXAS / 31.61.138.* / 2014-09-21 19:21
Co za imbecylstwo - przecież on się na niczym nie zna:)to jest tragedia ............ . Polsko obudź się - wyrzućmy tych z PO przecież oni na naszych oczach zrobili z kraju PO Sp. z o.o.
grzesiu na barykady / 213.158.222.* / 2014-09-22 10:34
zna się, zna - jak rozsadzić ferajnę od środka. Zdzierżył bym nawet to, że mianowano by go na biskupa, byleby mu się udało przechwycić władzuchnię kochaną w partii miłości, ku chwale donka.
Profesor / 2014-09-21 18:01 / Bywalec forum
Aby być politykiem potrzebna jest tylko jedna, wrodzona lub wyniesiona z domu cecha - brak wstydu.
MBR846 / 151.248.32.* / 2014-09-21 17:33
-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------
rozbiegane oczy rudego / 78.131.154.* / 2014-09-21 17:31
Kilka razy głosowałem na PO. Dałem się nabrać na kłamstwa o obniżaniu podatków, walkę z korupcją itd. Pamięta szanowny kolega słowa Tuska "pierwszego kto powie o podwyżce podatków wyrzucę z rządu". Kłamca. Szanowny kolega może mi powie ile afer zostało zamiecionych pod dywan. Wszystkie. Symbolem jest posłanka Sawicka uniewinniona mimo że cała Polska słyszała jej słowa. Na dodatek bezczelnie żądająca zwrotu łapówki. Katastrofa smoleńska - czy polscy prokuratorzy zbadali wrak, zwłoki, teren? Nie. Czy "specjaliści" Putina są wiarygodni? Na tym możemy zakończyć dyskusję.
Za dużo kłamstw i dlaczego przedstawiciele PO kłamali? Co chcieli ukryć ręka w rękę z Putinem.
Głosował bym na PO Płażyńskiego, Rokity, Gowina. Nie będę głosował na Kopacz, Sawicką, Schetynę, Mira Drzewieckiego . Będę głosował na Kaczyńskiego mimo że nie jestem jego miłośnikiem i ogromna część jego programu i współpracowników mi nie odpowiada. Uważam się za Piłsudczyka i odpowiada mi w zasadzie tylko jeden element programu PiS wzięty zresztą od Piłsudskiego - "bić k**** i złodziei" . W pierwszej kolejności trzeba posprzątać Polskę po PO żeby coś zbudować.

Najnowsze wpisy