Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Sędziowie zaostrzają protest. Nie będą orzekać

Sędziowie zaostrzają protest. Nie będą orzekać

Wyświetlaj:
henryabor / 2009-01-19 19:26
Przy okazji strajku i nie do końca rozgarniętego Tylewicza /wykładnik intelektu polskiego sędziego/, społeczeństwo dowiedziało się, jak to polska sędzia /2/3 pod togami, to kobietki/ ciężko pracuje?! Przywalona stosami akt nawet i przez cały tydzień nie potrafi się spod nich wygrzebać, by dotrzeć na salę rozpraw. Jedynie, co znajdzie trochę wytchnienia i wolnego czasu, by zawalczyć o podwyżki?! TotalHucpa i BezHołowie! Kasta nienaruszalnych funkcjonariuszy! Teraz przynajmniej wiadomo, skąd na sądowych półkach wzięło się 1,5 mln pułkowników. Ostatnio sądowych półkowników nikt nawet nie liczy. Bowiem kolejny minister karierowicz zamiast zaprowadzać ład i porządek prawny w polskich sądach, ściga swojego poprzednika za porozbijane pono młotkami, służbowe laptopy?! Gdy tymczasem Ziobro przynajmniej widział głęboką patologię w polskich sądach i pod sędziowskimi togami! W sentencji należy orzec-‘Przed wieloma polskimi sędziami policja sądowa winna strzec polskie sądy’.
j******* / 85.134.169.* / 2009-01-19 15:10
Szkoda, ze nie napisli ile te sk.....y zarabiaja a nadal chca wiecej. CHCIWOSC uwczesnego swiata jest dolujaca. Moim zdaniem nie orzekaja w sprawach nie dostaja pieniedzy, proste ? Ta cala swita sadownicza wywalilbym wszystkich w p**** jak mawial cygan z torunia. Blokuja aplikacje dla mlodych prawnikow boja sie konkurencji SWINIAKI TŁUCZNIKI NIENAŻARTE
fxbdffgnghm / 89.79.57.* / 2009-01-19 23:50
I racja tydzień bez wokandy = 1/4 wynagrodzenia mniej.

Jak ja zrobię tydzień bez pracy to nie zarobię, a ZUS muszę zapłacić.

Nie chciałbym generalizować ale mogli by się douczyć a poten strajkować bo w rejonówkach sa dzieci co im sie w głowach przewraca. Nie maja kasy, nie maja wiedzy, nie maja doświadczenia, ale mają władzę i frustrację.
NAJGORSZA KOMBINACJA Z MOŻLIWYCH

Wszyscy to mamy !!!! z wyjatkiem władzy więc się nie wychylamy.
petula / 2009-01-20 10:25
i bardzo dobrze ,o ile chodzi o mnie,może ich wcale nie byc.
ktośtamnagórze / 89.74.134.* / 2009-01-20 16:00
Jeszcze im mało szmalu?Przecież 5.000zł dla początkującego sędziego TO DUŻO!!!Powinni się cieszyc z tego,że mają zarobki wyższe niż średnia w kraju!!!Protest?No to ja proponuję też zaprotestować i ich zwolnić!!!

Najnowsze wpisy