Forum Polityka, aktualnościPolityka

Seksafera: Lepper wybiera milczenie

Seksafera: Lepper wybiera milczenie

Money.pl / 2006-12-21 15:46
Komentarze do wiadomości: Seksafera: Lepper wybiera milczenie.
Wyświetlaj:
pytajnik / 80.54.90.* / 2006-12-21 20:54
No wreszcie Lepper ma okazję "wyczyścić" Samoobronę jak Augiasz stajnię. Z tym, że tamten został a ten....
Opowiadanie zaś o "doprowadzeniu do kryzysu w koalicji" jest nadinterpretacją zachodzących zjawisk i niczym innym jak normalną koleją rzeczy, szczególnie gdy koalicja składa się w pewnej części z tzw "szemranego" towarzystwa.
Czy można się było spodziewać czegoś innego?
antyPiSuar / 198.155.189.* / 2006-12-21 17:34
Niezłe bagienko! Anetka K jest jak by nie patrzeć kobieta świadczącą usługi seksualne w zamian za korzyści finansowe- fachowo to się nazywa prostytucja. Lepper się śmiałm, że prostytutki zgwałcić nie można (choć to nie o Anetce była wtedy mowa) a jednak się przekonał, że prostytutkę jednak da się zgwałcić.
Wg mnie to prawo jest jasne prostytucja jest dozwolona w świetle prawa, ale za gwałty to ktoś z Samoobrony powinien odsiedzieć :-) z przyjemnością bym wysłuchał takiego wyroku
Kero niezwerbowany / 213.238.124.* / 2006-12-21 16:07
Kopciła się na lewo i prawo a teraz szuka frajerów. Za taką kasę to przejęła miano pierwszej polskiej .......
Plityczna prokuratura wije się jak pioskorz i szuka sprzedawczyków aby świadczyli. Ciekawe czy tylko przeciw czy też jakieś usługi.
ozdobaster / 2006-12-21 16:01 / Bywalec forum
Jak dla mnie to może się nie wypowiadać już do końca swojego życia i to w każdej sprawie.
mirron / 83.22.252.* / 2006-12-21 15:46
Milczenie jest zawsze lepsze od plecenia andronów a tych było niemało. Mówiło się o tym jak można zgwałcić prostytutkę ,materacach Łyżwińskiego ,zamachu stanu ( choć to pewnie był przewrót ,tyle że na hotelową kanapę zaś stan okazał się stanikiem jedynie) i inne takie śmieszne rzaczy ,które według mnie nie przystoją członkowi rządu Rzeczpospolitej. Cóż , wypowiedzi nie będzie a i zapowiadana książka pewnie nie powstanie. To lepiej. Czas zakończyć tą wstydliwą sprawę.

Najnowsze wpisy