Forum Polityka, aktualnościKraj

Senat odrzucił sprawozdanie KRRiT

Senat odrzucił sprawozdanie KRRiT

Money.pl / 2011-06-16 14:16
Komentarze do wiadomości: Senat odrzucił sprawozdanie KRRiT.
Wyświetlaj:
milo78678 / 31.63.208.* / 2011-06-18 21:43
Jestem zachwycony ostatnimi przemówieniami Donalda Tuska. To w jaki sposób mówi, że zajmie sie drogami, które nie powstają na czas, stadionami, które nie powstają na czas, lotniskiem które nie powstaje na cza. To taki wspaniały człowiek. Szkoda tylko, że ma pamięć i inteligencje złotej rybki i zapomina, że jako Prezes Rady Ministrów sam za te wpadki odpowiada. Gdybym na środku sali wykładowej oznajmił profesorowi, że stanę na wysokości zadania i w ciągu kolejnych trzech miesięcy pomimo trudności dokończę powierzony mi projekt który miałem zrobić miesiąc wcześniej dostałbym od niego skierowanie do wariatkowa. Jakże ten premier ma słodkie życie.
Gasikot65 / 83.27.233.* / 2011-06-16 14:16
Rozwiązać to cholerstwo !! Precz z cenzurą !! Dosyć kłamstw i manipulacji na zlecenie tzw. klasy politycznej ! Rozpędzić dziadostwo pozostałe po głębokiej komunie ! Jak długo będziemy pozwalać na robienie sobie przez rządzących wody z mózgu !! Media głównego nurtu a w szczególności WYBIÓRCZA i Tusk Vision Network szkodzą Polsce i polakom tworząc " scenariusze medialne " !!!!

Najnowsze wpisy