Forum Forum inwestycyjneForex

SIEROTA__do GREEN, MANIEK, TOMEK

SIEROTA__do GREEN, MANIEK, TOMEK

sierota marycha / 2009-06-03 05:19
nie wiem czy wchodziliscie w dluga z recepty czy tez nie, ale jak zwykle bylo leczenie kanalowe a tym razem niestety bez znieczulenia....:)
poszly stopy ale uparty facet jestem i odczekalem na spadek na linie kanalu trendu w okolice 78.10 i zapakowalem sie na maxa coby nie oddac sie bez walki....warto bylo

p.s. ten kros to jazda dla wytrwalych, zawsze mocno wierzga ale tez i zawsze chodzi pod AT omalze jak po sznurku
Wyświetlaj:
bidnymaniek / 2009-06-03 07:11 / Tysiącznik na forum
hahaahah.widze nocka zakonczona pełna sakiewką :)
pozdr.
tomek z bankiera / 2009-06-03 07:18 / Bywalec forum
ja wszedłem przy 78.40 i poszedłem spać ,niewielka strata do szybkiego odrobienia,nawet mnie korciło żeby ustawić sl niżej ale nie zrobiłem tego ,spoko co ma wisieć nie utonie :)
tomek z bankiera / 2009-06-03 07:23 / Bywalec forum
dzisiaj jestem tylko do 11.00 potem troche własnej pracy ,nie tu to tam sie zarobi ważne żeby dzień wyszedł na + tak jak wczoraj
sierota marycha / 2009-06-03 07:22 / Tysiącznik na forum

ja wszedłem przy 78.40 i poszedłem spać ,niewielka strata do szybkiego odrobienia,nawet mnie korciło żeby ustawić sl niżej ale nie zrobiłem tego ,spoko co ma wisieć nie utonie :)

z tego co wiedze w tej chwili do celu jeszcze sporo zostalo, ale im blizej tym zazwycxaj mocniej wierzga
tomek z bankiera / 2009-06-03 07:47 / Bywalec forum
na te chwile odrobione zobaczymy co dalej
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy