Forum Forum inwestycyjneForex

SIEROTA__to koniec dolara...

SIEROTA__to koniec dolara...

sierota marycha / 2009-09-03 15:57
...tak mowi pani jadzia z magla....
Wyświetlaj:
greenstar / 2009-09-03 21:22 / Pogromca jeleni
a zeby nie bylo tak ponuro to dołączymy muzę :))
http://www.youtube.com/watch?v=tAiInOpz-N0&feature=related
sierota marycha / 2009-09-03 21:30 / Tysiącznik na forum

http://www.youtube.com/watch?v=tAiInOpz-N0&feature=related

niezle...no dobra robacy...pora na nocny spoczynek...musze zjesc miske bigosu bo inaczej nie zasne

p.s. ta babina, ktora komentuje klip ma wade wymowy...zwroc uwage na wymowe 'R'
greenstar / 2009-09-03 21:16 / Pogromca jeleni

Panie kolego Marycha ja w jestem niewierzący, to wiadomości . . . Pozdrawiam

to pech......bo jak moze ewentualnie pomóc Panu..........jak Go niby nie ma...........czarno to widzę...............
bidnymaniek / 2009-09-03 21:11 / Tysiącznik na forum
wujek goldi mysli jak tu jeszcze zarobic ...........bo nie jest łatwo..............na haczyku coraz tłusciej a leszcze nie biora :)
greenstar / 2009-09-03 21:08 / Pogromca jeleni

89.108.195.* | FED
Re: SIEROTA__to koniec dolara... [1]
tym razem pani Jadwiga się nie myli - dobrze Panowie kombinujecie że coś wisi w powietrzu
! W krótkim terminie wydarzy się "coś " co wpłynie na dolara tak jak Jadzia mówi - Maks
jest blisko w swoim rozumowaniu. . . Pozdrawiam mocno

chyba gosciu....straszy...hahaha.........ciekawe co na to Uncle Goldman
pewnie zmieni presonel.. łącznie z prezesiem
sierota marycha / 2009-09-03 21:17 / Tysiącznik na forum

ciekawe co na to Uncle Goldman pewnie zmieni presonel.. łącznie z prezesiem

nie...przekwalifikuja sie na Autoryzowana Stacje Obslugi UFO
FED / 89.108.195.* / 2009-09-03 21:02
tym razem pani Jadwiga się nie myli - dobrze Panowie kombinujecie że coś wisi w powietrzu ! W krótkim terminie wydarzy się "coś " co wpłynie na dolara tak jak Jadzia mówi - Maks jest blisko w swoim rozumowaniu. . . Pozdrawiam mocno
Arii / 2009-09-03 23:01
Ja bardzo przepraszam ale troche nieswoj sie czuje czytajac ten komentarz.Czy Pan Panie Fed jest pci zenskiej czy byc moze menskiej.Jak pci zenskiej to ja czuje sie kontent czytajac "pozdrawiam mocno", jak pci meskiej to ja moge byc nerwowy i nieswoj.Czasy takie dziwne, jeden z braci ma kota, ten od Blachowiak z komisji, ziobro niejaki mial ponoc czerwone skarpetki i w koncu plonakoty w bilgoraju ma mniej hormonow meskich i dziadek Greenspam przyznal sie do pomylki :-))))). A tak poza tym to bardzo prosze Pana Opiekuna forum o zalozenie kacika Zeboszczerza tekstow, ktore moglyby pretendowac do Pulitzera pod wzgledem "radosnego usmiechu zjadaczy szmalcu":-)))))))))))
FED / 89.108.195.* / 2009-09-03 21:13
Panie kolego Marycha ja w jestem niewierzący, to wiadomości . . . Pozdrawiam
sierota marycha / 2009-09-03 21:15 / Tysiącznik na forum

Panie kolego Marycha ja w jestem niewierzący, to wiadomości . . . Pozdrawiam

czyli od malpy....oj....to niedobrze
Arii / 2009-09-03 23:10
:-)))) spadlem z krzesla i zarylem resztkami klow o podloge :-))))))))))))))))))))
sierota marycha / 2009-09-03 21:12 / Tysiącznik na forum

W krótkim terminie wydarzy się "coś "

som 2 warianty, albo homik baski bendzie mial duzo mlodyh albo bendzie koniec swiata

http://www.youtube.com/watch?v=mYmvEaxnG3o
sierota marycha / 2009-09-03 21:05 / Tysiącznik na forum

coś wisi w powietrzu

.....smród...lub smrut w/g pisowni kryzysowego narzeczonego

p.s. kolego FED...rynek kapitalowy a zabobony to 2-e rozne bajki
greenstar / 2009-09-03 16:02 / Pogromca jeleni
pani jadzia sporo wie..ale o maglowaniu.chyba, ze znów droga kablową.hahahaha uslyszala jakąś plotkę................jak to u bab>>>>>>>>.bywa..i nie tylko:)
irons45 / 2009-09-03 16:06 / BAKSIK ZIELONYCH
TO DLA PRZYPOMNIENIA O BABACH?????-http://www.youtube.com/watch?v=FQfWrOoQQYs&feature=PlayList&p=10C447C8965D3D7A&playnext=1&playnext_from=PL&index=16
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy