Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Sikorski: Nie odszedłem za Rosomaka

Sikorski: Nie odszedłem za Rosomaka

Money.pl / 2007-03-12 14:50
Komentarze do wiadomości: Sikorski: Nie odszedłem za Rosomaka.
Wyświetlaj:
orbis / 148.81.117.* / 2007-03-12 14:50
co oznacza termin "absolwent Maxwell Air Force Base"? Czy jest to wyznacznik jakichś kompetencji? Czy w takim razie "absolwent bazy Krzesiny" jest lepszy od "absolwenta składnicy onuc i skarpet"?

Jak rozumieć ostatnie zdanie: "ostateczne wymagania MON sformułowało pod koniec grudnia". Czy kupując samochód formułujecie wymagania dopiero pół roku po pierwszej stłuczce?

Oj Radek, namieszałeś, wracaj do swojego kraju zanim Polska Cię rozliczy.
czesio / 148.81.137.* / 2007-03-19 17:14
Wow, kolejny pisjanistyczny intelekt zabiera się do komentowania... Tak się składa nieuku, że w Maxwell AFB znajduje się Air University, najbardziej prestiżowa szkoła USAF. Jeśli mieć do kogoś pretensje to jedynie do autora tekstu za nieścisłość.

Co do Rosomaka to kiedy miano niby sformułować wymagania jak nie w grudniu, kiedy testy(z inicjatywy Sikorskiego) przeprowadzono na jesieni? Co ma wspólnego Sikorski z tym, że KTO nie był odpowiednio przygotowany do wojny? Czy to on nadzorował projekt zakupu, czy ktoś inny? Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego Rosomaka nigdy nie wysłano do Iraku? Nawet z pancerzem reaktywnym Rosomak może nie być dostatecznie chroniony. Jesteśmy chyba jedynym krajem, który za grubą mamone kupuje w XXI wieku transporter o konstrukcji ramowej, który jest bardziej prototypem niż finalnym produktem z jeszcze bardziej niedopracowaną wieżyczką.

Całe sczęście, że teraz po tym głupim Sikorze ędzie nam rządził prawdziwy patriota wujek Szczygieł z tymi swoimi dziewiętnastowiecznymi poglądami na armię.

Najnowsze wpisy