Forum Polityka, aktualnościGospodarka

40 proc. odzieży dziecięcej ma wady

40 proc. odzieży dziecięcej ma wady

Money.pl / 2007-03-12 15:44
Komentarze do wiadomości: 40 proc. odzieży dziecięcej ma wady.
Wyświetlaj:
Muciek / 83.7.27.* / 2007-03-12 17:22
Zgadzam się z "Komodo" - bez względu, czy to twoje dzieci, czy kogoś innego, powinieneś odłożyć te 1 zł miesięcznie (które często przepłacasz na co dzień) na instytucje, które stale kontrolują bezpieczeństwo produktów.
Nich będzie - TY nie masz dzieci. Ale co by było, gdybyś nie płacił za policję ? Przecież to nie ciebie napadają ...
jliber / 212.180.147.* / 2007-03-12 15:44
Dlaczego takich badań nie mogłyby robić prywatne ośrodki certyfikująco jakościowe jeżeli byliby konsumenci których by takie badania obchodziły, tak jak się to robi dla wielu innych produktów? Dlaczego za moje pieniądze bada się ubranka dla dzieci skoro nie mam dzieci, a nawet jakbym miał to może sam bym sobie doskonale poradził w wyborze jego ubrań? Urzędasy znowu próbują pokazać jak to bardzo są nam potrzebni za wymuszone pieniądze pod groźbą więzienia.
Komodo / 2007-03-12 16:12
Po co wydawać miliardy na szkoły i edukacje skoro nie masz dzieci? A jakbyś miał to sam byś je lepiej wyedukował niż szkoła!?
jliber / 212.180.147.* / 2007-03-12 16:57
Inaczej: po co ma wydawać na szkoły ktoś kto nie ma dzieci? Ja nikomu nie zabraniam wydawać na swoje dzieci, tylko pytam dlaczego zmusza się mnie pod groźbą więzienia do wydawania pieniędzy na cudze dzieci?
Komodo / 2007-03-12 17:32
Ale to co proponujesz jest nie do zrealizowania. Różnimy się na tysiące sposobów, Ty nie masz dzieci, ktoś nie ma samochodu, TV, nie chodzi do kościoła, nie leczy się, nie dba o sport, kulturę itd. Niby jak wyobrażasz sobie kontrolę na co kto się zgadza wydawać swoje "oddane państwu pieniądze" i sprawdzanie czy ma do tego prawo??

Najnowsze wpisy