Forum Polityka, aktualnościKraj

Sikorski za zniesieniem wiz dla Ukraińców

Sikorski za zniesieniem wiz dla Ukraińców

Money.pl / 2010-02-22 12:33
Komentarze do wiadomości: Sikorski za zniesieniem wiz dla Ukraińców.
Wyświetlaj:
abrakadabra_hokuspokus_czarymary / 149.254.182.* / 2010-02-22 13:58
"Wierzę, że powinniśmy wzmocnić tych na Ukrainie, którzy chcą stawać się coraz bardziej europejscy - oferując Ukrainie mapę drogową w kierunku systemu bezwizowego."

ja też wierzę w Boga, Jahwe a nawet w Allaha ;)
w palestynie też były mapy drogowe...... a jakoś wszyscy się gubili oprócz Mosadu i armii izraelskiej, rakiety spadały dość celnie ;)

ale wracając do tematu:
wzmacnialiśmy ich w trakcie 'pomarańczowej rewolucji', podziękowania były raczej zwykłą kurtuazją, czyny mówiły co innego. Ukrainie zawsze będzie bliżej do Rosji niż do Europy, jako była radziecka republika jest przesiąknięta komunizmem i nacjonalizmem. Co da ruch bez wizowy - przemyt papierosów i wódki (którego słusznie obawiają sie Niemcy) i prostytutek do niemieckich domów publicznych.
Najlepsze jest to że nie umiemy bronić praw mniejszości polskiej za Bugiem i Sanem, a chcemy demokratyzować betonowych ludzi, przez co jesteśmy nieporadnie śmieszni, a czasmi tragiczni, nie bronimy polskiej racji stanu, a promujemy obce interesy, nawet nie spodziewajac sie podziekowania, bo i tak nie można na nie liczyć.... bo i po co puste słowa i zapewnienia nie są nikomu potrzebne...
abrakadabra_hokuspokus_czarymary / 149.254.182.* / 2010-02-22 13:24
tak zgadzam sie z polityką polskiego???? MSZ

- podziękować należy im za ostatnie podrygi Juszczenki, który uhonorował S.Banderę -utworzona przez niego frakcja OUN-B ponosi odpowiedzialność za zorganizowane ludobójstwo polskiej ludności cywilnej na Wołyniu i Małopolsce Wschodniej.
- co do Rosji - to też chcą czcić swoich bohaterów i morderców na ulicach miasta Moskwy, a z drugiej strony pokazują swoją obłudę wysyłając zaproszenia wybranym polskim władzom na obchody zbrodni katyńskiej.
- co do USA - dajmy im wszystko - dla CIA więzienia dla "terorystów", 'tarczę", wojska do Iraku i Afganistanu, nie otrzymując nic w zamian. Proponuję przywrócić odpłatne wizy dla obywateli USA, gdyż USA prowadzą obłudną politykę względem najwierniejszego sojusznika w Europie.

ps właźmy wszystkim w d....., i gnojmy własnych obywateli dalej !!!!
gdzie podziały sie takie wartości jak : pomijając Boga (bo nie kazdy w niego wierzy), pomijając ojczyznę
(bo nie każdy ma taką samą, o czym świadczą te podwójne czy potrójne paszporty, choć ponoć
ojczyznę ma się tylko jedną, ale czasami można wybrać gdzie akurat nam lepiej), honor ???
maxymili / 2010-02-22 13:09 / Tysiącznik na forum
Jak będą mieli przemycać to z Rosji tym bardziej przemycą bo tam to już nikt nie opanuje nieskończonych terenów zamieszkałych przez białe niedźwiedzie. Tak więc argument o przemycaniu z Ukrainy jest wątpliwy jeżeli nie używa się go wobec Rosji. Co do nielegalnej emigracji. Różnica poziomu życia między Ukrainą a Rosją jest,a le kto chce z Ukrainy wyjechać to i tak to zrobi więc nie ma co tu udawać, że są jakieś bariery nie do przejścia. A Wizy utrudniają tylko życie uczciwym obywatelom.
JanuszPOlikot / 2010-02-22 12:33 / Tysiącznik na forum
Radek nie wiem czy wiesz ale.........Litewska mniejszość narodowa ma w Polsce swoje pismo, a na jego łamach pojawiają się antypolskie treści. Można tam przeczytać o "polskiej okupacji Wilna" czy imprezach, które odbyły się na terytorium naszego kraju z udziałem litewskich nacjonalistów. Dwutygodnik "Ausra" ("Jutrzenka") jest dotowany przez polskie Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji.


I co ty na to POtencjalny prezydencie ..........
Polacy na Litwie nie mogą używać oryginalnej pisowni nazwisk a nasi panowie rządzący POzwalają nas obrażać za nasze podatki w naszym własnym kraju!
Semper Fidelis / 80.48.47.* / 2010-02-22 13:41
Mąz pani Appelbaum nie jest tymi rewelacjami zainteresowany.Nie jest również zainteresowany tym że "polski" rząd utrzymuje nienawistnie antypolskie, par excelance banderowskie pismo "Nasze Słowo" wychodzące w Warszawie(które np. Lubelskie,Podkarpackie,część Małopolski zachodniej określa mianem"Zakierzonii...).On wogóle nie jest zaiteresowany losem Polski i Narodu Polskiego, on podobnie jak np.tacy Kaczyńscy czy Kwaśniewski i cała reszta tej bandy,po prostu robi co mu każą.Jego panowie i właściciele.

Najnowsze wpisy