Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Siły NRL że wkroczyły do Bani Walid

Siły NRL że wkroczyły do Bani Walid

Money.pl / 2011-10-17 09:36
Komentarze do wiadomości: Siły NRL że wkroczyły do Bani Walid.
Wyświetlaj:
andy2024 / 78.131.143.* / 2011-10-17 09:44
jakoś po ostatnich kilku "wyzwoleniach" niezależnych krajów zamiast stać się one ostoją demokracji to pozostały dyktaturą z importowanymi rządami, chaosem poza stolicami i nowymi terenami dla terrorystów...
iza iksińska / 212.14.47.* / 2011-10-17 09:36
Rezolucja ONZ została totalnie wypaczona przez USA i UE. Uzbrojono po żeby bandy mlodocianych Libijczków i zbombardowano totalnie Libię. Młodociane bandy aktualnie kończą z ostatnimi ostojami ładu i państwa prawa w Libii. Rządzi chaos, mordy, tortury. Wszystko pobłogosławione przez reżimy USA i WB., Francji i Włoch.
iza iksińska / 212.14.47.* / 2011-10-17 10:21
Należy dodać że reżimy USA, WB, Włoch, Francji w ostatni weekend odczuły na własnej skórze gniew ludu. Masowe demonstracje niezadowolonych z chaosu ekonomicznego , bezrobocia i totalnego zniewolenia pracowników najemnych przez pracodawców odbyły się w tych krajach. Nie pomogły uzbrojone po zęby kohorty Policmajstrów wyszkolonych do tłumienia manifestacji obywatelskich. Było wielu rannych. Kto zbada niezależnie od lokalnych reżimów zakres naruszenia praw obywatelskich przez Policję i panujące reżimy w tych krajach.

USA+UE = Globalne Reżimy Totalitarne
qwasjk / 83.12.119.* / 2011-10-17 12:10
Kobieto weź duży rozbieg i baranka w ścianę. ;-)) Może coś ci się nastawi w główce. Z jakiego powodu tak się oburzyli? Że dostają 13 i 14 pensję za darmo, że państwo finansuje im wypoczynek, ich dzieciom i rodzinom także. Że mają zagwarantowane coroczne podwyżki pensji, że mają darmową służbę zdrowia, darmowe bilety i tak można jeszcze długo. I to wszystko finansowane jest z podatków, który płacą wszyscy. Ja się na to nie zgadzam i jestem tym oburzony. Pracuję w prywatnych firmach już 20 lat sam sobie muszę wszystko finansować, nie mam 13 i 14 pensji, premia zależy od szefa i rzadko bywa, a podwyżki pensji nie miałem od 3 lat bo kryzys. I ja to rozumiem, pracuje tu gdzie pracuję, jak mi się nie podoba to zawsze mogę się zwolnić i iść tam gdzie jest lepiej ;-)), Dlaczegóż to ci oburzeni nie zmienią roboty jak im na państwowej posadzie tak niedobrze. A w Polsce. Śmiechu warte. Organizatorem protestu oburzony były bogate dzieciaki bogatych rodziców z prywatnej szkoły gdzie czesne wynosi kilkaset złotych. Są oburzeni, że ich starzy zatrudniają ich kolegów na śmieciowych umowach za 1200 brutto albo na 3/4 etatu. Idiotyzmy. Banki winne. To nie brać kredytów, nie płacić kartami płatniczymi, wyrzucić kredytowe a za kwartał banki same będą prosić o łaskę.
iza iksińska / 212.14.47.* / 2011-10-17 13:06
co ty głupku możesz wiedzieć na temat statusu protestujących? Czyżbyś był Europosłem z poborami miesięcznymi 40 tys. zł + pokrycie kosztów utrzymania twojej rodziny w Brukseli+ koszt utrzymania sekretariatu+ koszty każdego twojego p********** w fotel ? Skoro tak to zamknij ryja i nie zabieraj głosu i nie krytykuj ludzi o których problemach nie masz zielonego pojęcia.

Najnowsze wpisy