Forum Polityka, aktualnościKraj

skandal po koncercie bibera?

skandal po koncercie bibera?

andzia23 / 2013-03-27 08:54
Podobno zaraz po odbytym koncercie justin biber udal sie do swojego hotelu gdzie byl zameldowany a nastepnie na lotnisko w lodzi. Gdzie przez kontrole zacza paradowac bez koszulki... czujni jego ochroniarze starali sie calkowicie zablokowac mozliwosc ogladania jego ciala, niestety im sie nie udalo
Wyświetlaj:
silny / 2013-06-27 11:36
bo to jest p******** a nie gwiazda. zobacyzcie ze za rok nikt o nim nie bedzie pamietal bo nic takiego ciekawego nie wnosi do zycia i do calej muzycznej czesci swiata
alantka / 2013-03-27 10:42 / Bywalec forum
a wiecie moze czy gdzies w internecie mozna zoabczyc ten koncert z lodzi? na bilety nie bylo mnie stac, ale chetnie bym sobie go obejrzala:)
adam85 / 2013-03-29 12:13
fujj po co chcesz to robic?? boze co za gowniarz on mnie tak wkurza ze to jest nieporozumienie poprostu mam nadzieje ze szybko ta jego kariera sie skonczy bo to gowniarz i do szkoly niech sie uczy!
hilik / 2013-03-27 10:41
to fanki pewnie byly zadowolone, mogly zobaczyc nagie cialo bibera, ciekawi mnie wogole fenomen jego osoby, taki mlody, a taki bogaty i wszystkie kobiety za nim szaleja
ciekawskiJan / 2013-03-28 12:46
to jeszcze gowniarz ktoremu wisza spiki z nosa jeszcze..... fenomen jak fenomen, szybko wyszlo i szybko zejdzie, nie bedzie wiecznie dlugo na scenie, potem zacznie cpac i i sie stoczy na ssam dol

Najnowsze wpisy