Forum Polityka, aktualnościGospodarka

SLD chce zwrotu VAT od ubranek dziecięcych

SLD chce zwrotu VAT od ubranek dziecięcych

Money.pl / 2011-01-23 10:29
Komentarze do wiadomości: SLD chce zwrotu VAT od ubranek dziecięcych.
Wyświetlaj:
pajchiw / 2011-01-24 07:16 / Tysiącznik na forum
Ja p********* - stała stawka dla wszystkich, bez wyjątków.
Wyjątki zawsze generują przekręty i zbędną biurokrację.
I mówię to z pozycji niezamożnego rodzica bąbla w wieku "śpioszkowym".
Jako jedyny żywiciel rodziny.
Pilsener / 2011-01-23 21:43 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Przy nakładaniu VATu zatrudniamy urzędników.
Potem różnicujemy stawki i znów zatrudniamy urzędników.
Potem wprowadzamy zwroty i znów zatrudniamy urzędników.

Są stanowiska dla partyjniaków, są kolesie i układy jeśli ktoś chce zakombinować z VATem, jest pięknie!
SumieniePiSoubeków / 94.125.27.* / 2011-01-23 20:44
obsługująca ten zwrot!?
j.a.m / 83.68.76.* / 2011-01-23 12:35
nastepna kielbasa wyborcza taka jak ulga podatkowa zarabiam 4ooo zl odprowadzony podatek to rocznie 1800 zl bo reszta to czrna strefa mam piatke dzieciakow na kture muge odliczyc 6000 dla kogo to jest zrobione podniescie zasilek rodzinny
nts / 82.145.208.* / 2011-01-23 11:59
Socjalisci rodem z Grecji. Rozdawac, rozdawac a wladza bedzie nasza.
UPR / 217.153.221.* / 2011-01-23 10:29
na jedno dziecko ??? Przecież to czysta demagogia jak za najlepszych lat PZPR. Chcecie coś zrobić to sprawcie żeby rodziców tego dziecka nie okradano z 70-80% przychodu. To że mi zwrócicie 17 złotych VATu po okazaniu faktury na buciki, śpioszki i czapeczke.... i pewnie będę musiał jeszcze formularze ze 2 wypełnić.... przecież ta ustawa i koszta tych odliczeń będą 6 x wyższe niż to co się odzyska. Ale socjaliści zawsze Wam pomogą, szczególnie pozbyć się waszych pieniędzy.
tadeusz w. / 77.45.44.* / 2011-01-28 18:48
To dlaczego do jasnej cholery nikt z prominentnych polskich negocjatorów nie wynegocjował z UE wzrostu stawki z 7 % do najniższej wartości możiwej według mnie do zaakceptowania czyli 15 % VAT ? Skąd to się wzięło? otóż najnisza stawka podstawowa w UE to 15 % ( predłużenie do końca 2015 roku bo unia uznała , że wzrost stawki a o kilka procent " od razu " byby szokiem da przedsiębiorców ).
A więc jeżeli polski ngocjator zaproponowałby eurokratom stawkę podstawową 15 % na art, dla dzieci- to pewno by się na to zgodzili .Był na to czas i pora a teraz? pewnie jest za późno.Jak się ma dobry stołek i solidną pensję to wzrost VAT z 7 na 23 % wydaje się mało istotny.
Podziękujcie Litwinom którzy na nasw tej sprawie skarżyli w trybunale.
Będzie mniej dzieci w Polsce - urodzą się na emigracji - kogo to z posłów i senatorów obchodzi ! Biedni rodzice kupią w chińskim sklepie albo w szmateksie. A poza tym o co ten hałas - spójrzcie na średnie płace podane dziś w wyborczej ! CI ŻEBRAJĄCY O JEDZENIE PRZED HIPERMARKETAMI TEŻ TWORZĄ TĄ ŚREDNIĄ ?

Najnowsze wpisy