Forum Polityka, aktualnościKraj

SLD: nie można wykluczać odpowiedzialności członków Komisji Majątkowej

SLD: nie można wykluczać odpowiedzialności członków Komisji Majątkowej

Wyświetlaj:
xyz22 / 83.12.13.* / 2011-03-10 22:55
A mnie ciekawi, w jaki sposób "czarnuchy" zdobyły taki majątek. Ja bym im zabrał wszystko i rozgonił to towarzystwo. Pasożyty.
kaczorek ma motorek / 2011-03-02 23:41 / Tysiącznik na forum
Komisja Majątkowa to dzieło rządów SLD jak by SLD zapomniało
Komisja Majątkowa tak samo działała za czasów SLD jak i teraz
skoro nie było krzyku wtedy to i poco teraz
A jeszcze inną sprawą jest że komuniści wpierw ukradli Kościowowi majątek .
To że dziś SLD tak się nazywa to nie zmienia tego że przedtem byli PZPR PPR czyli śmierdząca komuna sługusy ZSRR
vava / 178.235.223.* / 2011-05-07 18:07
Wkurzają mnie tacy ludzie jak Ty powtarzający się że komuniści ukradli kościołowi majątek. Zastanów się głąbie i matole czy stać cię na to i twoje dzieci aby wyożyć za zabranie mienie ze swojego portfela i pracy i tak że by dzieci miały co jeść i godnie wystarczyło na życie. Jak masz na tyle kasy to może oddaj kosciołowi bo mnie i Państwo które jest po uszy w długach na TO NIE STAĆ.
Wkurzają mnie takie matoły i podzegacze kościelni.
sceptyk / 2011-03-01 23:16 / Tysiącznik na forum
w tym działaczy SLD, za komunistyczne zbrodnie,
grabież majątku pod przykrywką "reformy rolnej" i bezprawnej nacjonalizacji.
Kiedy ta czerwona swołocz wreszcie poniesie konsekwencji swoich zbrodni???????????
jakub2 / 87.96.98.* / 2011-03-01 19:58
Czy to aby nie SLD ze swoja przeszłością powinno być sądzone ? nie mają za grosz pokory ani wstydu.
M745 / 89.73.9.* / 2011-03-01 19:54
Taki cyrk może być tylko w Polsce gdzie kościół wraz z politykami i swoimi przydupasami zgodnie z prawem rozkradł pół kraju.Komuchy wiedzieli co robią trzymiąc czarną mafię krótko za mordę .
sceptyk / 2011-03-01 23:32 / Tysiącznik na forum
No co ty powiesz zapluty gminno-powiatowy urbanie?
Komuniści to jak rozumiem świętoszki, które do wszystkiego doszły własną pracą, co?
Te setki tysięcy ofiar komunistycznego terroru, to słusznie zamordowani w imię walki o władze ludową, prawda?
Milion Polaków wywiezionych do sowietów i tam zamordowanych, to też w ramach trzymania krótko "czarnej mafii", co?

A może to TY trzymałeś krótko tę "czarną mafię"?
Może to ty jesteś kolesiem prokuratora Stefana Michnika, Heleny Wolińskiej-Brus i innych morderców?
A może sam mordowałeś?

Ja tylko pytam.
xyz22 / 83.12.13.* / 2011-03-10 22:59
Do sceptyka.
A ile osób zamordował kościół w całej swojej historii, co ??? Komuniści przy nich to pestka.
Pilsener / 2011-03-01 19:50 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Zbliżają się wybory to nagle komisja majątkowa przeszkadza, bo jest niedemokratyczna. Niestety w kwestii jakości prawa jak i równości praw obywatelskich jesteśmy na poziomie Libii - polscy decydenci mogą rozdać 24 miliardy kościołowi i pośrednikom, zatrudniać na potęgę urzędników, doprowadzić do degradacji infrastruktury, jednych wysyłać na emeryturę a innym kazać pracować do śmierci czy uniewinniać lub skazywać wg własnego widzimisię - a zwykły obywatel ma tu g...o do powiedzenia.
@@@ / 87.207.29.* / 2011-03-01 21:10

rozdać 24 miliardy kościołowi

Masz zwidy poalkocholowe czy ty tak od urodzenia glupoty pleciesz?
sceptyk / 2011-03-01 23:34 / Tysiącznik na forum
A kto po 1945 ZAGRABIŁ cudze mienie???????
H Szatkowski / 2011-03-01 18:55

W związku z działalnością Komisji Majątkowej toczą się obecnie dwa śledztwa. Jedno prowadzi warszawska prokuratura apelacyjna, drugie prokuratura w Gliwicach.

Śledztwa śledztwami, ale co z wyrokami , również dwoma, trybunału Konstytucyjnego ? I co w konsekwencji ewentualnego orzeczenia niekonstytucyjności Komisji z jej decyzjami- zostaną anulowane ?
@@@ / 87.207.29.* / 2011-03-01 21:09

I co w konsekwencji ewentualnego
orzeczenia niekonstytucyjności Komisji z jej decyzjami- zostaną
anulowane ?

Z pewnoscia nie beda bo identycznie dzialajaca Komisja Regulacyjna przekazujaca majatki gminie zydowskiej tez musialaby musialaby byc rozwiazana a jej decyzje anulowane.
Przeciez nikt nie chce byc oskarzony o antysemityzm.

Najnowsze wpisy