Forum Polityka, aktualnościPolityka

SLD: Premier chowa głowę w piasek

SLD: Premier chowa głowę w piasek

Money.pl / 2006-08-24 20:34
Komentarze do wiadomości: SLD: Premier chowa głowę w piasek.
Wyświetlaj:
prze....PIS / 2006-08-25 10:33 / Bywalec forum
Sądzę, że jest to element kampani wyborczej. Taka gra mamy na was haka i w odpowiednim momencie możemy z niego skorzystać. Dlatego PIS nie chce swobodnego dostępu do wszystkich teczek.
Uważam, że teczki wszystkich osób, które kandydują na jakiekolwiek stanowisko publiczne powinny być opublikowane w internecie. To ja wyborca chcę oceniać patriotyzm i uczciwość swojego kandydata. Nie chcę żeby ktoś filtrował i interpretował przekazywane informacje bo potrafię to zrobić sam.
Naturalnie bardzo ważna jest również ordynacja wyborcza - od niej zależy czy głosuję na "mafię" czy na swojego kandydata.
yes / 83.21.77.* / 2006-08-27 22:53
Jak nie chcecie żeby PIS wygrał to idźcie na wybory. Inaczej przeważa "mochery".
MSMAXXIS / 2006-08-25 16:03 / Bywalec forum
A co z tymi co teczek nie mają? Co sobie opublikują?
Mnie teczki nie obchodzą, bo jestem z młodego pokolenia. Również nie bardzo interesuje mnie rozliczanie. Ja chcę widzieć dobre efekty rządzenia, a nie obrzucanie się błotem i wyciąganie dowodów "które były ale pewnie je zniszczyli bo tak łatwo" (vide Gilowska). Mała więc rada, aby posłowie skupili się na rozwiązywaniu problemów egzystencjalnych, a nie moralnych.
PS. A swoją drogą ciekawe czy ktoś już "przygotował" na mnie teczkę ;))) Może Pan "ws" coś o tym już wie...
Zofia R. / 80.55.141.* / 2006-08-25 08:57
Kaczyńscy do ludzi odważnych nie należą. Dlatego w obecnej sytuacji wolą schować głowę w piasek. Prezydent zaś ,słowami swojego kancelisty, stwierdził ,że ma na temat tej sytuacji zdanie.
pytajnik / 80.54.90.* / 2006-08-24 20:34
Odnioszę nieodparte wrażenie, że w naszym kraju ten rządzi, który pierwszy wstanie. Tym razem "padło" na Macierewicza! Miał swoje "pięć minut", z których skrupulatnie skorzystał nie bacząc nawet, czy to wypada tak "paplać trzy po trzy" i jakie tego mogą być konsekwencje. Ten skrajnie nieodpowiedzialny polityk jest na dokładkę odpowiedzialny za nasze służby specjalne. A to wszystko w kraju gdzie: prezydent sądzi się z bezdomnym pijaczkiem i unika jak ognia nawiązania dobrosąsiedzkich stosunków gniewając się często na wszyskich i o wszystko, premier "pozwala" by podległy jemu pracownik na własną rękę prowadził "nawiedzoną krucjatę", pani MSZ "zaszywa się jak mysz pod miotłą" i udaje że nic o niczym nie wie, gdzie koordynator służb specjalnych prowadzi wyłącznie swoją własną ogólnokrajową politykę niczym "jakiś nawiedzony kacyk" a minister rolnictwa dopomina się dostępu do informacji tajnych wiedząc, że obowiązujące przepisy zabraniają dostępu do takowych osobom karanym. A to tylko część tej "naszej składanki rządowej"! Nie wiadomo, płakać czy śmiać się?
evangel / 2006-08-27 10:41
Pi śmiech w połączeniu daje histerie... a histeria to już prawie dno... bo niepowinno sie mówic że gorzej byc niemoże...pocieszmy sie tym że może byc jeszcze gorzej.
rybka / 2006-08-24 20:48 / Tysiącznik na forum
Myślę, że w normalnym państwie, po takim wystepie ministra od razu zareagowałby premier. Jako polityk pewnie by skłamał, ale by się pokazał i coś powiedział, wyjaśnił.
A u nas!
Wszyscy sie pochowali i tylko aktor grający główna role nadal bryluje na salonach.
To nie stan wojenny. Mamy rodziny, znajomych za granicą i stały z nimi kontakt. To, co sie teraz mówi o Polsce przynosi po prostu wstyd. I nie jest ważne czy rządzi prawica, lewica czy k****ca! Ważne jak na nas patrza inni!
amama / 83.23.66.* / 2006-08-25 01:15
Inni ? Dla mnie ważne jest jak my się czujemy w tym kraju. Rządzonym od lat przez ludzi, którzy nawet w bagnie polityki są czymś z najniższego, najgorszego sortu. Na poprawę nadziei nie ma, ponieważ nikt inteligentny z czymś tkim stykać się nie chce (widać to już od dawna). A nawet , jeśli ktoś z poczuciem misji spróbuje coś dobrego zrobić, zostanie natychmiast zniszczony przez "grupę trzymającą obecnie władzę".
Kida / 83.27.252.* / 2007-09-25 16:18
LOLLLLLLLLLLLL!!!!! LOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! O czym wy tu gadacie? Nienormalni ludzie! Niby taki wolny świat!!!
bizon / 83.17.143.* / 2006-08-25 08:24
My - mnie jest wstyd.
Na najbliższe wybory idę chociaż nie wiem po co jak wynik już dzisiaj wiadomy przez kombinacje "układu" przy ordynacji wyborczej.
NoDucks / 213.158.197.* / 2006-08-25 09:19
W najbliższych wyborach nie będziemi głosować za kimś/czymś - lecz przeciw.
keskese / 2006-08-25 10:09 / Reprezentacja Polski
dokładnie - przeciw syczącym jadem nieudolnym politykom PO i SLD. pozdrawiam
stanpol67 / 83.21.26.* / 2006-08-25 23:13
człowieku o czym ty piszesz ! GDZIE TY WIDZISZ TEN JAD ? Ludzie o kompleksie niskiego wzrostu, cały czas szukają " kwitów na L. Wałęsę i nie fortunnie przez niego mianowanego kumpla Wachowskiego . tak aby dobrać się do nich i zatriumfować. Za nic mają społeczeństwo jego biedę i chęć wyjazdu z tego kraju ludzi nawiedzonych i betonu solidarnościowego
bizon / 83.17.143.* / 2006-08-25 12:54
jad chyba spływa z drugiej strony
NoDucks / 213.158.197.* / 2006-08-25 13:05
Jaki elektorat, taka reprezentacja (vide keskese)
tatko / 2006-08-25 22:39 / Tysiącznik na forum
1/3 z głosujących jest takim elektoratem,czyli jakieś 3 miliony.
keskese / 2006-08-25 23:23 / Reprezentacja Polski
zatem sporo nas. czytamy von Hayeka, miltona friedmana i głosujemy na pis.
czater / 2006-08-26 14:03 / Tysiącznik na forum
Pewnie cieszy Cie to ze twoja partia sotusje te same metody do walki z przeciwnikami jak komunisci. Typowy przykald Polskiego zakłamanego KAtolika, przyklad: Wieli szum o wprowadzenie do konstytucji Europejskiej wartosci hcrzescijanskich z drugiej promowanie kary smierci ktora kłuci sie z V przykazaniem Boskim.
antyPiS / 83.143.40.* / 2006-08-26 11:43
ale bez zrozumienia
NoDucks / 213.158.197.* / 2006-08-25 10:32
A to już jest akurat osobista sprawa - przeciw czemu. Ja na ten przykład przeciwko ludzkiej głupocie oraz umacnianiu socjalizmu.

Najnowsze wpisy