Forum Forum motoryzacyjneNowe

smart-czy warto...

smart-czy warto...

Hrabal / 2011-05-30 12:43
Witam serdecznie!! Zastaanwiam się nad zakupem smarta... wiem że to trochę śmieszny samochodzik , ale do miasta pasuje jak ulał!! Co o tym sądzicie?
Wyświetlaj:
fogiell56 / 2011-06-08 11:22
wedlug mnie to bardzo fajny samochodzik i raczej nie ma problemu z parkowaniem, wszedzie sie znajdzie dla niego miejsce
Pilsener / 2011-06-01 22:30 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Smart ma opinię samochodu awaryjnego i drogiego w eksploatacji, trudno dostępne części i serwis. Auto praktycznie tylko do miasta, polecałbym tylko jako drugie auto w rodzinie do niewielkich przebiegów.
Musimy pamiętać też o tym, że będziemy mieli bardzo duży problem z odsprzedażą tego samochodu i straci on 90% swojej wartości po kilku latach jeżdżenia (niedawno miałem do kupienia dobrze utrzymanego i doposażonego z nowym silnikiem, 3-letniego za 21 tys.) a nowy kosztuje jakieś 50 tys. Za te pieniądze nie warto, lepiej kupić coś innego z segmentu A, polecam coś z "trojaczków", Lupo, Fiata 500, Suzuki Alto/Nissan Pixo - wybór naprawdę spory.
Reasumując: za 20 tys. 3-letniego Smarta w dobrym stanie jako drugie auto w rodzinie mógłbym kupić, gdyby w pobliżu był serwis.
becia77 / 2011-05-31 12:28
za te pieniądze wolałabym kupić sobie coś większego jednak...

Najnowsze wpisy