Forum Polityka, aktualnościKraj

Sondaż o pracy prezydenta, premiera i rządu

Sondaż o pracy prezydenta, premiera i rządu

Money.pl / 2011-12-22 18:34
Komentarze do wiadomości: Sondaż o pracy prezydenta, premiera i rządu.
Wyświetlaj:
Niesioł / 83.31.33.* / 2011-12-22 23:14
"To niesłychanie haniebne, podłe, obrzydliwe i nikczemne, absolutnie nieprzyzwoite zachowanie, za tym stoi (...) jest absolutnie negatywny, to absolutna patologia, szkoda marnować czas na takie bzdury, dęte jakieś awantury, afery, których nie ma, takie małostkowe czepianie się jakichś detali, absolutnie nieprzyzwoite, nikczemne zachowanie, absolutnie nieprzyzwoite, nikczemne zachowanie, to przejaw bezsilnej wściekłości naszych konkurentów, którzy chyba już kompletnie się rozchorowali na głowę, na mózg, na wszystko, czy jest w ogóle sens rozwodzić się nad tymi chorymi z nienawiści ludźmi, to szkodniki, wielkie, oślizgłe szkodniki, ohydne, szkodzą tylko i przeszkadzają, nic nie mają do powiedzenia, kompletna pustka intelektualna i moralna, ja bym im głos wyłączył i już, po co ich w ogóle zapraszać gdziekolwiek, narobią bydła i tyle tego będzie".
kaczorek ma motorek / 2011-12-22 22:03 / Tysiącznik na forum
O jegrze dzisiejsza propaganda przypomina propagandę komunistów i jej mistrza Jerzego Urbana nazwaną propagandą Josepha Goebbelsa. To były czasy! Cała Polska w proteście przeciwko komunie pachołkom sowieckim a szczekaczki z sondażami mówiły i pisały o sile władzy ludowej a jej słusznym komunistycznym i jedynym kierunku prawidłowego rozwoju narodu , o wielkim poparciu mas robotniczych itp bzdur.
Rożnica jest tylko jedna ,tamto pokolenie było bardziej rozgarnięte . Zdecydowana większość zdawała sobie sprawę że władza łże i okupant sowiecki opór może zdławić czołgami co zresztą zrobił na Węgrze, Czechosłowacji no i oczywiście w Polsce parę razy np Poznań 1956r
Pyclik / 2011-12-23 18:49 / Tysiącznik na forum
Długo się patrzyłem na ten post usiłując się domyślić, o jakim „jegrze” mówi autor postu.
Do głowy mi nie przyszło, iż to może być polonistyczne matolstwo „ kaczorka na motorku”, który – jak także z innych jego tekstów wiadomo – ani polskiej ortografii, ani słownictwa, nawet jako tako, nie zna.
Wpadło mi ogłosić konkurs na poprawną pisownię wyrazu „jegrze” w zdaniu, które autor popełnił w poście powyżej .
Kto się domyśli?
oborowy / 79.185.104.* / 2011-12-22 19:25
POparcie to dopiero zacznie spadać.

skończą jak Unia Wolności. Poczynania przeciez identyczne.

A jaki stwór POwstanie później ???
zgrzebne gacie nie reformy / 81.219.114.* / 2011-12-22 22:22
i poczynania, i dyrekcja.
buc_pucybut / 2011-12-22 20:42 / Tysiącznik na forum
jurto będzie artykuł POparcie namiestnika i donkeya rekordowo wysokie im nie spodnie niżej niż 50%
polska_to_dziki_kraj / 193.109.225.* / 2011-12-22 18:34
w zakresie spożywania bigosu i robienia gaf
dgen / 2011-12-22 20:47 / Tysiącznik na forum
zapomniałes o kotylionach

Najnowsze wpisy