Forum Polityka, aktualnościKraj

Sondaż: Polacy bardziej proeuropejscy niż Niemcy i Francuzi

Sondaż: Polacy bardziej proeuropejscy niż Niemcy i Francuzi

Wyświetlaj:
ciemnowidz / 93.105.226.* / 2012-09-17 21:01
Polacy są bardziej prodebilni niż Niemcy i Francuzi.Ale co się dziwić.Po takim praniu mózgu,jakie zrobiła narodowi Partia Oszustów.Tę propagandę mądry pojmuje w lot,a głupiemu potrzebny młot.
gosc z zagranicy / 93.165.20.* / 2012-09-17 17:58
Niemcy nie sa tak podatni na propagande jak Polacy..poza tem swobodnie mogli podrozowac przedtem..
A swoja droga co to znaczy "EUROPEJSKI STYL ZYCIA???
pomo dore / 2012-09-17 11:31 / Tysiącznik na forum
nie ma czegos takiego jak "europejski styl zycia"- to abstrakcyjne pojęcie wymyślone przez tych samych ludzi którzy twierdza że "kapitał nie ma narodowości". W Europie pod płaszczykiem "wspólnej jednej europy" realizowane sa twarde narodowe interesy- politycy niemieccy dbają o niemieckiego obywatela, podatnika i przedsiębiorcę, politycy francuscy o francusiego itp. Podczas ostatniej wizyty w Chinach Merkel zabrała ze soba kilkuset przedstawicieli NIEMIECKICH koncernów przemysłowych, Sarkozy woził tam FRANCUSKICH przedsiębiorców. Obywatele państw tworzących Unię bardzo sobie cenią i celebrują z namaszczeniem swój narodowy styl zycia, charakteryzuje ich patriotyzm zarówno na szczeblu lokalnym jak i państwowym. Oczywiście w kazdej populacji znajdzie sie grupa dla której pojęcia takie jak patriotyzm, narodowość Ojczyzna to abstrakcja- to kosmopolityczne lewactwo i żydostwo dla którego marzą sie związki socjalistycznych republik europejskich, ludzie bez ojczyzny, żyjący akurat tam gdzie jest szansa na pełne koryto. Polacy w większości dali się przekonac ze jest cos takiego jak europejski styl życia i rezygnując z polskiego stylu zycia skazuja się na rolę przypadkowych jednostek ludzkich bez własnej historii i tożsamości narodowej, bez własnej ziemi, koczowników ekonomicznych tułających się za pracą
pr rp / 192.193.116.* / 2012-09-17 10:18
Głosowałem za przystoąpieniem Polski do UE dziś zagłosował bym innaczej
josef zawila / 79.239.117.* / 2012-09-17 09:45
Jak Polacy beda musieli tyle gwarantowac finansowo co Niemcy i Francuszi to tez beda
protestowac i beda bardzie sceptyczni. To nie sztuka udawac proeuropejskich i niczym nie ryzykowac...
"Bismarck"
pomo dore / 2012-09-17 08:07 / Tysiącznik na forum
"... czy są w stanie sobie wyobrazić europejski styl życia tylko Polacy w większości (66 proc.) odpowiedzieli twierdząco. W Niemczech 55 proc. ankietowanych, a we Francji aż 73 proc. przyznało, że pojęcie europejskiego stylu życia nic im nie mówi..."

co tylko dowodzi jak wielkie spustoszenie w kapuścianych łbach Polaków poczynił WSI24 i Gówniana. Ja też nie wiem co oznacza "europejski styl życia". Trzeba uprawiać seks na lewo i prawo? Najlepiej w kiblu dyskoteki z partnerem którego nawet imienia się nie zna? A może trzeba zażywać co się da i gdzie się da? A może trzeba żyć w "wolnym związku" najlepiej z osobnikiem tej samej płci? I obowiązkowo pluć na każdą wiarę chrześcijańską ale broń Boże na Koran lub Torę.
2012 / 93.200.63.* / 2012-09-17 16:34
Czy możesz napisać gdzie twój opisany styl panuje. Ja przebywam dużo w Francji i Niemczech i nie mogę takiego stylu jako przeważającego znaleźć. Posadzanie innych ze tak żyją nie jest na miejscu. Z moich obserwacji odnoszę wrażenie ze my w Polsce mamy tutaj większy problem niż w innych krajach tu opisywanych.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/

Najnowsze wpisy