Forum Polityka, aktualnościKraj

Sondaż: W Sejmie tylko cztery partie

Sondaż: W Sejmie tylko cztery partie

Money.pl / 2010-06-06 09:20
Komentarze do wiadomości: Sondaż: W Sejmie tylko cztery partie.
Wyświetlaj:
lkhgd / 109.243.129.* / 2010-06-06 19:52
A DLACZEGO NIE INFORMUJE SIĘ LUDZI, ŻE OK. 50% RESPONDENTÓW ODMAWIA W OGÓLE ODPOWIEDZI ANKIETEROM ??? SZCZEGÓLNIE W ANKIETACH TELEFONICZNYCH, LUDZIE BOJĄ SIĘ UDZIELAĆ ODPOWIEDZI.
endeka / 84.10.36.* / 2010-06-06 09:49
och gdyby tak PIS związał koalicje z partią Korwina-Mikke gdyby ludzie na wyborach głosowali na kandytatów na prezydenta tych mało popularnych co maja 1-2% poparcia a nie na tych popularnych to co by sie stało?przewrót czerwcowy 2010?
CHAOS 2005-2007 / 77.254.73.* / 2010-06-06 09:39
POWTÓRKA ATMOSFERY CHAOSU JAK 2005 - 2007 , NAGONKI, HAKÓW I ZAGROŻENIA SPISKAMI ?
TAK POTRZEBNA DO ODDYCHANIA I REALIZACJI CELÓW NAJSPRAWIEDLIWSZEJ PARTII DZIELĄCEJ SPOŁECZEŃSTWO NA PRAWDZIWYCH POLAKÓW tj. SKRAJNA KLERYKALNA PRAWICA I NIEPRAWDZIWYCH POLAKÓW: jak np. Mikołaj Rey z Nagłowic bo KALWINISTA (Polacy nie gęsi, swój język mają),Tadeusz Kościuszko bo ATEISTA , Biskup Ignacy Krasicki bo nazwał kkler ŚWIĘTYMI PRÓŻNIAKAMI w MONACHOMACHIA czyli WOJNA MNICHÓW, Marszałek Piłsudski bo sceptyczny w stosunku do kkleru i w końcu PROTESTANT itd.) WRAZ Z RESZTĄ ŚWIATA !
JEST TO PARTIA KRADZIONYCH LAPTOPÓW I INNYCH AKCESORIÓW...PRZYPOMINA TO ATMOSFERĘ FILMU "ARTURO UI" Z CHARLIE CHAPLINEM W ROLI GŁÓWNEJ... SENS ISTNIENIA TEJ PARTII, TO KARAĆ INNYCH (NIE SWOICH !)...KARAĆ, KARAĆ, DEZINTEGROWAĆ SPOŁECZEŃSTWO I MIEĆ TOTALNĄ WŁADZĘ.......A NAD WSZYSTKIM UNOSI SIĘ DYM KADZIDEŁ....
oborowy / 87.205.28.* / 2010-06-06 13:32
Ciebie w szkole uczono tylko duzych literek?
TYGRYS-2 / 217.113.228.* / 2010-06-06 13:12
"CHAOS", dobrego nicka, wręcz bardo dobrego sobie obrałeś, bo ten Twój komentarz to jeden chaos, napisany chaotycznie, niekompetentnie, nieudolnie, bzdurnie, pełen łgarstw no i nabredziłeś w nim, jakbyś był naćpany, czy też setnie ubzdryngolony. Być może, że chlałeś w nocy i jeszcze nie wytrzeźwiałeś, dlatego bredzisz i piszesz bzdury.
Coś z Twoim łbem jest nie tak, jeśli nie wiesz kto podzielił nasze społeczeństwo, kto nadal dzieli nasze społeczeństwo i kto opluwa, obrzuca błotem i obelgami część naszego społeczeństwa, Prawo i Sprawiedliwość, braci kaczyńskich i kościół.
To Platforma Obywatelska, ze swoim wodzem Tuskiem na czele i ze swoimi sojusznikami komunistami z SLD podzieliła społeczeństwo na mądrych , inteligentnych, kulturalnych, europejskich , postępowych, tolerancyjnych, wykształconych, znającvh języki obce, jak ten wszystkie ręce na pokład, normalnych, zdrowo-rozsądkowych, jedynie słusznie myślących poprawnie politycznie, mieszkających tam gdzie trzeba i wybierających zachód i na mieszkających tam gdzie nie trzeba, wybierających wschodni nieporządek, zacofanych, zaściankowych średniowiecznych kołtunów, moherów z ciemnogrodu, wręcz z PRL-u, głosujących jak im proboszcz każe czy też o. rydzykktórych wódz jest jak Gomułka, czy też podobny do Leppera, a PiS-owki prezydent to cham nadużywający alkoholu i nie pozwalający premierowi Tuskowi wprowaszać cudów i rozmawiający na migi. Dokonał też Premier Tusk przy pomocy sklerotyka Bartoszewskiego podziału na niebydło i bydło.
Z Twojego komentsarza wynika, że jesteś zwolennikiem państwa afer, państwa przyjaznego dla wszelkiej maści przestępców, zboczeńców lewakółw, państwa przyjaznego rozkradającym nasz kraj, państwa biedy i niedostatku, państwa zacofanego, państwa karetek pogotowia z pavulonem, państwa szpitali w ktrych mogą leczyć się ludzie za grube łapówki i w których morduje się ludzi odłączając ich od aparatury podtrzymującej życie itd, itd.
Z Twojego komentarza też jasno wynika, że zgłupiałeś. Musisz się leczyć, bo głupota nie leczona, bardzo łatwo może przekształcić się w nieuleczalny idiotyzm a wtedy czeka Ciebie dożywotni pobyt w szpitalu dla umysłowo chorych i to w dodatku na śmietniku historii, możesz też trafić do więzienia, bo tacy jak Ty bardzo często popełniją przestępstwa i tam trafiają prędzej czy póżniej.
Radzę też Tobie, abyś przestał chodzić na szkolenia młodzieżówki SLD , spadkobiercy zbrodniczej PZPR i przestał czytać "Trybunę (Ludu"), "Fakty i mity", "Gazetę Wyborczą" i inne tego rodzaj szmatławce jak również przestań oglądać telewizje TVN, Polsat, Super Stację, co też uchroni Ciebie przed głupieniem i zidioceniem.
A tak na marginesie, mój nick to TYGRYS, a tu podpisuję się TYGRYS-2, bwiem na tym Forum nick TYGRYS jest zarezerwowane dla kogoś innego,
Wapniak/b/ / 87.207.158.* / 2010-06-06 09:20
Nie cztery partie a cztery zgraje. Partie dwie: czerwona i biała/styropianowa/. Obie z rodowodem kombatanckim. Doświadczonych nierobów.
TYGRYS-2 / 217.113.228.* / 2010-06-06 10:56
"Wapniak/b/", bardzo dobrego nicka sobie obrałeś, bo tylko jakiś sklerotyk, ze skorduplonym rozumem może takie bzdury pisać, jak Ty napisałeś. Gdyby nie te zgraje, to zamiast sterczeć przy komputerze, obrażać, ziać nienawiścią, opluwać i obrzucać błotem tą zgraję, podcierałbyś tyłek palcem, a palec o ścianę wychodka. W najlpszymm razie podcierałbyś tyłek "Trybuną Ludu", "Zołnierzem", czy też jakimś Głosem Robotniczym, jeśli by Ci udało się kupić ktorąś z tych gazet po wystaniu od świtu w kolejce przed jakimś kioskiem. Potem biegłbyś z kartką w łapie do kolejki przed sklepem spożywczym, czy też mięsnym aby kupić coś do jedzenia. Być może, że nie podcierałbyś tyłka palcem i nie stałbyś z kartką w łapie przed jakimś sklepem, bo byłeś utrwalaczem władzy ludowej, albo jakimś sekretarzem czy też aparatczykiem zbrodniczej PZPR i zakupy dokonywałeś w sklepikach dla wybranyvch za żółtymi firankami, albo byś wąchał kwiatki od spodu, bo władza ludowa bardzo ochoczo strzelała do demonstrujących, do robotników, a nawet i dzieci, katowała i mordowa ludzi w komisariatach i więzieniach, nasyłała tzw. nieznanych sprawców na tych, którzy im się nie podobali. O komputerze i internecie to byś mółgł tylko sobie marzyć, o telewizji satelitarnej czy kablowej też.
Radzę Ci, zanim coś napiszesz, to zainteresuj się historią PRL-u, jest na ten temat bardzo wiele ksążek i bardzo wiele materiału i inormacji w internecie, nie będziesz wtedy pisał bzdur, kompromitował się i nie będziesz przynosił wstydu swojej niewątpliwie zacnej rodzinie.
Wapniak/b/ / 87.207.158.* / 2010-06-06 12:59
TYGRYS-2 ...."Radzę Ci, zanim coś napiszesz, to zainteresuj się historią PRL-u".... w Porównaniu z Panem PRL przeżyłem na własnej skórze i to zupełnie nieźle. Bruderszaftu z Panem nie piłem a nick lepiej zmienić na bardziej odpowiedni sobie... Tygrys z Pana jak z koziej d... trąbka.
Młodość i głupota dość często chodzą w parze. Dobrze, że nie u wszystkich. Więc radzę dużo się uczyć i czerpać wiedzę z właściwych materiałów. OK?
Ps. Z chamstwa o ile to w ogóle możliwe, należałoby też się wyleczyć...
TYGRYS-2 / 217.113.228.* / 2010-06-29 18:48
"Wapniak/b/", piszę jeszcze raz ten komentarz, bowiem wdarło się do niego kilka błędów, wynikających z tego, że się spieszyłem na pociąg i nie miałem czasu go przeczytać .i poprawić błędów.
2010-06-06 13:49:30 | 217.113.228.* | TYGRYS-2
"Wapniak/b/", no to wiem już z kim mam do czynienia. PRL to nieżle przeżyli
siepacze naszego narodu, utrwalacze władzy ludowej, aparatczycy i sekretarze
zbrodniczej PZPR, nomenklaturowcy, mundurowcy i notabene nadal mają się bardzo
dobrze, a więc musisz być jednym z tych śmieci.
Swojego nicka, to nie musisz zmieniać, bo całkowicie odzwierciedla Twoją
mentalność sklerotyka, zaściankowego kołtuna z ciemnogrodu PRL-u.
Odnośnie tego pana i bruderszafu, to powinieneś wiedzieć, że na tych różnych
forach nikt nie tytułuje sę panami , a wszyscy piszą do siebie na ty, Pisze
się pan tylko do osób, które podpisują się imieniem i nazwiskiem i wiadomo kim
są, jak np. Krzysztof Katka z Gazety Wyborczej, któremu odpowiadałem na artykuł
"Elbląg - Refleksje po wizycie Jarosława Kaczyńskiego", no i niby dlaczego mam
pisać do Ciebie pan jeśli nie wiem kim jesteś, a może jesteś smarkiem , który ma
8 lat i dlatego wypisuje bzdury. Zastanów się człowieku, co Ty tutaj wypisujesz.
TYGRYS-2 / 217.113.228.* / 2010-06-06 13:49
"Wapniak/b/", no to wiem już z kim mam do czynienia. PRL to niieżle przeżyli siepacze naszego narodu, utrwalacze władzy ludowej, aparatczycy i sekretarze zbrodniczej PZPR, nomenklaturowcy, mundurowcy i notabene nadal mają się bardzo dobrze, a więc musisz być jednym z tych śmieci.
Swojego nicka, to nie musisz zmueniać, bo całkowicie odzwierciedla Twoją mentalność sklerotyka, kołtuna z PRL-u.
Odnośnie tego pana i bruderszafu, topoeiniedneś wiedzieć, że na tych różnych forach nikt nie tytułuje sę op[anami , a wszyscy piszą do siebie na ty, Pisze się pan tylko do osób, które podpisują się imieniem i nazwiskiem i wiadomo kim są, jak np. Krzysztof Katka z Gazety Wyborczej, któremu odpowiadałem na artykuł "Elbląg - Refleksje po wizycie Jarosława Kaczyńskiego", a niby dlaczego mam pisać do Ciebie pan jeśli nie wiem kim jesteś, a może jesteś smarkiem , który ma 8 lat i dlatego wypisuje bzdury, Zastanów się człowieku, co Ty tutaj wypisujesz.

Najnowsze wpisy