Forum Polityka, aktualnościKraj

Sony Ericsson Xperia(TM) X10 mini Europejskim Telefonem Komórkowym 2010 - 2011 roku

Sony Ericsson Xperia(TM) X10 mini Europejskim Telefonem Komórkowym 2010 - 2011 roku

Wyświetlaj:
AgaKowalska / 91.120.138.* / 2010-08-23 10:59
Tak! Tak! Tak! Nareszcie Sony Ericsson dostał ten nagród :) tak dużo musieliśmy czekać na X10... jestem taki szczęśliwy, że można go kupić w Polsce też, że nie mamy go zamówić za granicę :) No, warto było czekać na X10, bo Xperia X10 mini pro jest lepszy od tego :) EISA naprawdę dobrze wie, co robi :)
pozdrawiam
Andrzej2 / 93.105.178.* / 2010-08-23 16:44
To oczywiste nieporozumienie i nadinterpretacja. Pierwsze miejsce i tytuł najlepszego smartfona roku, otrzymał SAMSUNG GALAXY S. Określono go "perłą" wśród telefonów". Drugie miejsce otrzymał SAMSUNG Wave z tytułem najlepszego telefonu społecznościowego. Natomiast zupełną dla mnie tajemnicą i nieporozumieniem jest trzecie miejsce. Xperii x10. Prezentuje się w tym towarzystwie jak telefon z innej dekady. Mały, przypominający stare Nokie wyświetlacz, 2,5 cala i do tego w technologii mało precyzyjnej na dotyk (TFT), anachroniczny typ Androida - 1,6, którego dziś już nikt nie montuje i rażący brak jakichkolwiek nowości. MOŻE CHODZI TU O ZAZNACZENIE DUŻEJ RÓŻNICY POMIĘDZY NOWOCZESNĄ KOREĄ, A EUROPĄ BŁĄDZĄCĄ PO MINIONYCH DEKADACH (!)
kopele / 2010-08-23 11:40
Cześć!
Ja też jestem na tej samej opinii, firma Sony Ericsson zasłużyła na tą nagrodę. EISA nie zawsze wie dobrze co robi, a teraz mam pytanko, firma Samsung czemu wygrała te tytuły? Moim zdaniem te telefony Wave i Galaxy nie są aż takie dobre aby wygrały jakieś nagrody, Może firma Samsung za płaciła za te nagrody? Jak dla mnie to nagroda sponsorowana przez Samsung.
AgaKowalska / 91.120.138.* / 2010-08-23 12:05
uhhhh jak możesz coś takiego mówić? to musi być żart, EISA nie akceptuje pieniądz za nagrodę. moja wersja to taka: najnajlepszy telefon w tym roku( i też w 2011 będzie) Sony Ericsson Xperia X10 mini pro :) no i może potrzebowali jeszcze jakiejś firmy :P och a teraz ja żartuję;)
Andrzej2 / 93.105.178.* / 2010-08-23 16:56
To nie jest dobry żart. My tu mówimy poważnie o telefonach z najwyższego segmentu, które już dziś wpisały się do historii telefonii komórkowej, jak np. SAMSUNG Galaxy S... Xperia X10, rażąco odbiega od tych nowości. Ale należy pamiętać, że otrzymała ona tylko tytuł "telefonu europejskiego", bez przymiotnika "najlepszy", tak jak Samsung Galaxy S (najlepszy smartfon roku).
porażka / 79.139.99.* / 2011-01-01 23:39
Nie wiem jak to się stało. SE nie jest ani najlepszy, ani najporządniejszy, ani dobry, a nawet nie jest Europejski. Jakieś nieporozumienie ;].

Najnowsze wpisy