Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Spadło ciśnienie i indeksy

Spadło ciśnienie i indeksy

Money.pl / 2007-10-12 18:31
Komentarze do wiadomości: Spadło ciśnienie i indeksy.
Wyświetlaj:
anna. / 2007-10-15 12:03 / Uznany Gracz Giełdowy
Millennium DM podniósł rekomendację Mostostalu Warszawa do "kupuj"
(2007-10-15 11:42:00)

Millennium DM podniósł rekomendację Mostostalu Warszawa do "kupuj"

15.10.Warszawa (PAP) - Analitycy Millennium DM, w raporcie z 8
października, podwyższyli rekomendację dla akcji Mostostalu
Warszawa z "akumuluj" do "kupuj". Cena docelowa akcji budowlanej
spółki wzrosła z 49,1 do 63,7 zł.

W poniedziałek, o 11.35, za jedną akcję Mostostalu Warszawa
płacono 47,90 zł. (PAP)


dla tych co posiadają :)
bebe / 2007-10-15 04:11 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
nie wszysrko doczytałam,,, aleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

idę spać......nareszcie...
powiem,,jedynie, że mam szalone uczucie...co do gpw....,\
moja jazda....adrenalina...no coź liczy się..pa
DOBRANOC...zielone Nam się należy.../kto to trzyma ....?.../..................????????????????
Robotniczy-Gej / 83.31.125.* / 2007-10-15 01:44
Wybory w Polsce. Na terenie całego kraju grasują rewolucyjne szajki robotniczo–gejowskie. W momencie ogłoszenia wyników stacje telewizyjne informują o zorganizowanych zamachach. Giną wszyscy prominentni kandydaci, w tym jeden z bliźniaków. Zakazana literatura IV RP.

http://www.michalzygmunt.pl/ksiazka/
bebe / 2007-10-15 04:36 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
a..propo..wyborów gejowsko-sld...robi "znakomitą" zabawę.... np w szpitalaach...na chorych...
np z uśmiechem...podając lek uśmierzajacy ból i listą ze wskazaniem i podpisem , na kogo umirająca z bólu ma zrobić krzyżyk......sld-lid.....lekarz-układ zależna pielęgniarka......

wszystkie chwyty dozwolone....
modliszka / 2007-10-15 00:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Tuska "praca" w sejmie - nic nowego - Jedna wypowiedź Tuska kosztowała podatnika 24 160,57zł (35 pensji minimalnych)
Wystąpienia Donalda Tuska w sejmie V Kadencji

W latach 2005-2007 Donald Tusk wygłosił 18 wypowiedzi. Uposażenie posła za półtora roku kadencji wyniosło 434 890,29zł netto. Jedna wypowiedź Tuska kosztowała zatem podatnika 24 160,57zł (35 pensji minimalnych)

Oto całokształt działalności Tuska w sejmie V kadencji:
- dobra rada: jak głosować na marszałka
- ekspose Marcinkiewicza jest be
- prośba o 2 godziny przerwy
- zwołać konwent
- powołanie komisji bankowej jest be
- zamiast komisji bankowej komisja ds szantażowania
dziennikarzy
- rozwiązać sejm
- protest przeciwko uchwalaniu ordynacji do rad gmin
- prośba o sprostowanie wypowiedzi
- ekspose Kaczyńskiego jest be
- zwołać konwent
- sprostowanie wypowiedzi
- rozwiązać sejm
- odwołać Leppera
- Komorowski na marszałka
- zwołać konwent
- rozwiązać sejm

Analiza wypowiedzi wskazuje że:
- liczba zgłoszonych ustaw - 0
- liczba zgłoszonych poprawek do ustaw - 0.
- uczestnictwo w 2 komisjach: wypowiedzi - 0
- interpelacji - 0
- oświadczeń - 0
- pytań - 0
- zapytań - 0

I kto zasługuje na ksywę "Zero"?

Żródło informacji - strona sejmowa.

http://www.sejm.gov.pl/poslowie/posel5/393.htm
barakuda / 2007-10-15 01:53 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
... z taką , jakąś nieśmiałością .....zawstydziłem się ...
za Ciebie Modliszko...
można znaleźć tylu (p)osłów, którzy:
a) występując wieeeele razy , nie powiedzieli jednego mądrego zdania...
b) nie wystąpili w ogóle
c) występując przynieśli wiele szkody swojemu elektoratowi
d) występując lub nie wkroczyli w niemały konflikt z prawem
e) nie chce mi się dalej pisać...
niezła z Ciebie Modliszka....
bebe / 2007-10-15 03:08 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
barakuda.....ONI tacy są.......................teraz dopiero My zaczynamy ich brać po lupę....bo "przedtem " się ślizgali..robiąc z nas ciula.....a my "BAWILIŚMY" się swoim ŻYCIEM...../rozpoczynajac karierę inwestorów/.....

podziekuj MODLISZCE.......barakudo.....
bebe / 2007-10-15 01:27 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
MO- kocham Cię....robisz .....robotę...bez Bycia ..... robotem...

kocham Cię.....

panowie...panie...- bez podtekstów...bo oszaleję....
odpis...bo tylko odswieżam stronke.....jeszcze Was niedoczytaam....ta filipińska choroba mi przeszkadza.........czuj druha...MO.....
Modli'szkapa / 83.31.125.* / 2007-10-15 01:26
MODLIsięLISZKA bo moher ma...
Link:
http://www.bankier.pl/forum/temat_pis-i-jego-walka-z-korupcja-czytajcie,4932233.html
bebe / 2007-10-15 01:53 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
dobrze się bawisz..?.....ja nie.......ale wiem.....szkapo...bez światła......
robocie....!!!!!!!!!!!!!!????????????????????

\gdybym umiała w interii swoją wiedzę przekazać...legł byś w gruzach.....Modli..jakiś tam....cudaku...podpatrywaczu....
a kysz.....
bebe / 2007-10-15 00:20 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
a ja..cholera się pojawiam ....mam chorobę "filipińską"......bez..."żartów"....

idę dopoczytać..............
azja / 2007-10-14 23:18 / portfel / Obserwator
spadam spać- dobrej nocy!
azja / 2007-10-14 22:34 / portfel / Obserwator
Podpowiedzcie bo zapomniałem ile akcji za jednop PP Ponaru?
Jutro pierwsze notowania!!
freshcom / 2007-10-14 23:00 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
5 krzyżaku
azja / 2007-10-14 23:11 / portfel / Obserwator
ja tam krzyżak dopiero od 11 lat a wcześniej to scyzor!!! Więc generalnie wyszedł miecz krzyżacki ;-))))
azja / 2007-10-14 23:13 / portfel / Obserwator
czyli 1 PP równa się 5 akcji.Jedna akcja 16 zł x5 =80 zł za jedno PP!
A przydzielali po 55 zł.
azja / 2007-10-14 23:18 / portfel / Obserwator
nie, 55 zł to będzie cena po odjeciu 5zł za cenę emisyjną razy 5 akcji.
topol2 / 2007-10-14 22:14 / Tysiącznik na forum
A ja nie wiem dlaczego zalogowałem się w akcje od początku października. Taki miałem plan od paru miesięcy. Większość w akcjach. Mam jeszcze trochę gotówki, aby szukać okazji. Powiedzcie, jakie są wasze porfele. Czy macie akcje?
Hej!
Tato / 2007-10-14 22:49 / Uznany Gracz Giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
Witam serdecznie,
Ja tam akcje mialem nawet w polowie sierpnia i mam dalej . . .
Nie powiem, jakby czlowiek sprzedal w lipcu potem odkupil bylby troche bogatszy, ale czy jakbym sprzedal to bym odkupil? znam takich znanych co sprzedali i do dzisiaj nie wiedza czy to juz dobry czas by znow kupic. . .
A ja dzis nie narzekam . . .
Zreszta w sierpniu pisalem, ze moim zdaniem Jankesi maja jeszcze apetyt na 5 fale (dzisiaj to widac duzo wyrazniej, w siepniu niewielu widzialo cos innego niz 2700 . . ) wbrew wszystkiemu i wydaje mi sie ze bez tej euforii hossa nie bedzie dopelniona ...
Cos Twoja "lingerie" trzymana jest nie tylko z dolu ale i z gory. Ale przyznaje, ze dobra spolka
Moim czarnym koniem jest i byla PPWK
Pozdrawiam
modliszka / 2007-10-14 22:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
80% w akcjach - 20% gotówka do pogrywania ze spekułą...
_wookash_ / 2007-10-14 22:45 / Bywalec forum
oho... jedziemy na 5 000 ? :)
_wookash_ / 2007-10-14 22:54 / Bywalec forum
no vłasnie.. coś niepokojąco duzo tego optymizmu.. sam nabrałem juz niezłomnego przekonania ze przynajmniej do konca roku kierunek jest vytyczony, że....
GordonGekko / 2007-10-14 22:07 / Łapacz Spadających Noży
hej ludziska , interesowaliscie sie tym splitem na ELKOPIe to moze byc interesujace zwlaszcza dla spekuly, ponoc chca aby cna akcji po splicie wynosila 1 grosz.....
aurin / 2007-10-14 21:48
Witam,
po wakacyjnych wyjazdach zarobkowych udalo sie przywiezc troche dolarow.
I teraz pytanie co z tym zrobic... Chce je zainwestowac ale jednoczesnie nie wymieniac na zlotowki bo w tej sytuacji dolara nawet ciezko mi sobie to wyobrazic.
Czy ktos zna jakis fundusz dolarowy dostepny z mBanku ktory bylby godny polecenia, lub moglby podpowiedziec co innego moge z kasa zrobic?
pozdrawiam
zbig$ / 2007-10-15 00:59 / Uznany gracz - weteran 93/94
spylaj wszystko zanim bedzie po 1 zł..
samuraj jack / 2007-10-14 21:33 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
moje babcie i moi dziadkowie na roli się chowali, więc rozumiesz, muszę czytać dziadowską gazetę... pochodzenie zobowiązuje;)

a poważniej - każdemu zdarzają się kuchy, jak choćby wypowiedź pani z TVN na temat rakiety, ktora upadla...

o tym niżej...
slaw / 2007-10-14 21:49 / Uznany Gracz Giełdowy
mozesz mi odpowiedzieć jakie elememty Programi PIS byly w debacie ... zwlaszcza chodzi mi o nowe
modliszka / 2007-10-14 22:45 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Idz sław na Katyn....
Strzał w tył głowy, reszta zasypana żywcem ( nie oglądałam, ale znam te opowieści z wczesnych lat szkolnych)....Wyniszczenie polskiej inteligencji, przez Rosjam i żadnego słowa przepraszam....

Cenię Kaczorów, za ich politykę wobec wschodu i dlatego na nich oddam głos....
aszulski57 / 2007-10-14 23:24 / Tysiącznik na forum
Nie powiedzą przepraszam , nie powiedzą : przyznajemy się . Otworzyłoby to drogę do sądowego dochodzenia odszkodowań za śmierć milionów ludzi.
Stalin wyniszczył wiecej ludzi i wiecej narodów niż Hitler.
Co mają z tym wspólnego bracia Kaczyńscy.?
To nawojują , że wycelują pociski z głowicami nuklearnymi
w Warszawę , Krakow, Poznań.
Ruska technika zawodzi -pomyśl jakie mogą być konsekwencje.
modliszka / 2007-10-14 23:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Co mają wspolenego? A to, że Putin po raz piwerszy zaprosił Polskę, do udziału w obradach swojego parlamentu, na temat zbrojen i rozmów dotyczących tarczy antyrakietowej. Z Kawachem, to mógłby jedynie porozmawiać, o chorobie Malezyjskiej..... a z Kaczorami, zaczyna się liczyć...bo są nieustępliwi,,,,
aszulski57 / 2007-10-14 23:42 / Tysiącznik na forum
Napoleon Bonaparte,
Adolf Hitler
i ostatnio Jarosław Kaczynski
uważają , że są w stanie walczyć ze wszystkimi na raz .
W tej chwili powstał swoisty
żydowsko-niemiecko-rosyjski sojusz przeciw Polsce.Ostatnio dołączyli islamiści.
Plują na nas, szantażują nas, wprowadzają antypolskie sankcje gospodarcze.
Takie są skutki.
Ostatnim razem współpraca radziecko-niemiecka kosztowała nas utratę połowy terytorium, wymordowanie inteligencji, wymordowanie 200 000 warszawiaków i zagładę Warszawy.
Kaczyńscy odtwarzają ten sojusz.
modliszka / 2007-10-14 23:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Aszi, Donald skłaniał się w swoich wywiadach, aby oddać ziemie Niemcom - bo uznał, że nie słysznie należały do Polski, tego chcemy ?
aszulski57 / 2007-10-14 23:50 / Tysiącznik na forum
podaj konkrety.
aszulski57 / 2007-10-14 23:54 / Tysiącznik na forum
konkrety proszę.
modliszka / 2007-10-14 23:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Nawet były w debacie, nie ogladałes ?
Jak znajdę ten wywiad, to wyśle Ci go, ze specajalną dedykacją ;-)
aszulski57 / 2007-10-15 00:02 / Tysiącznik na forum
czekam.
W której debacie?
modliszka / 2007-10-15 00:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ostatniej. Kaczyński-Tusk
aszulski57 / 2007-10-15 00:09 / Tysiącznik na forum
Oglądałem.
Magdo!
Ty poniżasz Tuska.-bezpodstawnie.
aszulski57 / 2007-10-15 00:11 / Tysiącznik na forum
Idę spać.
Znajdź konkretne wypowiedzi - bo ja o tym oczym ty mówisz nie słyszałem.Ponizać ludzi nie wolno.
modliszka / 2007-10-15 00:27 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wybacz, ale musisz nadrobic pewne lekcje z przeszlości Panie Aszulski

" Eriką pod rękę


23 lutego 2005 r. w Zielonej Górze odbyła się zorganizowana przez „Gazetę Wyborczą” debata pt. „Polska – Niemcy 2005: ile jesteśmy sobie winni”. W debacie, w której za stołem prezydialnym zasiadły: przewodnicząca Związku Wypędzonych Erika Steinbach i niemiecka publicystka Helga Hirsch wspierająca budowę Centrum Wypędzonych według koncepcji Eriki Steinbach uczestniczył Donald Tusk, będący wówczas wicemarszałkiem Sejmu. Samoobrona zupełnie zasadnie wniosła wtedy o odwołanie Tuska z pełnionej funkcji, jako że spotykając się z Steinbach „działa przeciwko godności i powadze Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i tysiącom obywateli polskich, zagrożonych procesami z powództwa niemieckich rewizjonistów”.


W styczniu br., z kolei, do Donalda Tuska dzwoniła kanclerz Niemiec Angela Merkel. Europosłowie PiS, Samoobrony i LPR twierdzili, że kanclerz Merkel namawiała Tuska, by Jacek Saryusz-Wolski nie starał się o przewodniczenie komisji spraw zagranicznych w Parlamencie Europejskim, ponieważ Niemcom zależy, by Polacy zatrzymali w swoich rękach komisję budżetową, a im zostawili spraw zagranicznych. Bez względu na to, czy ten kuriozalny przypadek, gdy szef rządu dzwoni do przewodniczącego partii politycznej innego kraju, by ustalać szczegóły polityki ostatecznie miał miejsce, Donald Tusk jest, jakby nie patrzeć, niekwestionowanym liderem „stronnictwa pruskiego” i ewentualna wygrana PO w jesiennych wyborach będzie również dla Berlina sukcesem...."

to nie o ten artykul mi chodziło, ale go dla Ciebe postaram się wykopać nawet z spod ziemi....
Dobranoc...
ModliLiszka / 83.31.125.* / 2007-10-15 01:36
Nacjonalistyczne bojówki liszek, moher w dłoń! Wykopmy ten oczywiście oczywisty artykuł z kapusty nawet.
rowiera / 77.87.120.* / 2007-10-14 23:14
Szacunek dla przeszłości to ważna rzecz i trzeba to kaczorom przyznać że położyli na to nacisk ale dzieciom "przeszłości" do garnka nie włożę i dlatego na platforme oddam głos
bebe / 2007-10-15 03:53 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
ciesz się...wobec tego...mój kolego,.....że teraz możesz o tym pisać...i możesz swoj głos oddać,a rive derci....moje /głupie/ a, jakże cacuszko.......

proszę o ...komentarz...za obrazę....w w nawiasie...moje cacuszko................!!!!!!!!!!!!!
MIrarmar / 2007-10-14 23:08 / Doraźnie bywająca
To mało ci potrzeba aby swój głos oddać.....smutne
modliszka / 2007-10-14 23:15 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
"Mało" to pojęcie względne, dla każdego jaśnie tu piszącego i wyrażającego swoje poglady polityczne....
Śmiem sądzić, że ani wcześniej, ani teraz 3/4 piszących nie zna programu wyborczego żadnej partii , jedynie krzyczy za większością, bo tak jest łatwiej...

Ciao
MIrarmar / 2007-10-14 23:24 / Doraźnie bywająca
znam zapewniam cię, nie odpowiada mi natomiast polityka "cel uświęca środki" i wodzowskie wskazywanie jedynie słusznych posunięć oraz jedynie prawomyślnych obywateli a reszta kiwa łebkami i szczeka na innych oraz propaganda sukcesu i wmawianie że inni są agresywni a ja baranek jeśli jest zupełnie odwrotnie 100 razy powtórzone kłamstwo staje się prawdą i nawet wielu uwierzyło że politycy PO są agresywni a jest dokładnie na odwrót jak się na to z boku popatrzy ale ciemny lud to kupi jak mówi ich ideolog
modliszka / 2007-10-14 23:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Liczę na wygraną PO...
W jedym celu. Bedą to zmarnowane kolejne dwa lata, ale chce tym razem usiąć z boku i wytykać każdy błąd, każde potknięcie kolejnej partii rzadzącej.

Nie wszystko, co jest zawarte w programie PO, spodoba się wyborcom, ale oni muszą tą operację przejść na żywym organiźmie, aby pojąć na czym polegała różnica...

Pozdrawiam
MIrarmar / 2007-10-14 23:36 / Doraźnie bywająca
W takim razie sorry, wiem że nie wszystko im się uda z programu, ale też wiem że będą dążyć do decentralizacji państwa i ograniczenia biurokracji a także zmniejszenia podatków, ponadto to nie jest partia jednego wodza ale osobowości dla mnie wiarygodnych i sprawdzonych, które razem stworzą napewno lepszą ekipę rządzącą niż obecna i to mi wystarcza
pozdrawiam
modliszka / 2007-10-14 23:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
MIrarmar, zadam tylko jedno pytanie.
Kto jest według Ciebie osobowością wiarrygodną i na czym polega jej "sprawdzenie" ?
MIrarmar / 2007-10-14 23:50 / Doraźnie bywająca
Miło cię było poznać Modliszko już idę spać ale proszę spróbuj zaufać sprawdzonym i zrównoważonym......może to nie jest idealny wybór ale optymalny napewno
żegnam na dziś
MIrarmar / 2007-10-14 23:44 / Doraźnie bywająca
Komorowski, Sikorski chociażby, byli w rządzie widać było ich metody działania chyba się zgodzisz, Pitera przyznaj działali profesjonalnie i uczciwie
modliszka / 2007-10-14 23:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Matko Jedyna, no coż szanuję TWoj pogląd, jednak różni sie od od mojego znacznie. Komorowski - to nazwisko jestem jeszcze w stanie przełknąć i zaakaceptować, ale Siskorski ( pijaczyna skończona) coż on takiego zdziałał, nawet za rzadów Kaczyńskich - sciągnął te nieloty ze stanów, które dostaliśmy w ramach off setu? Pitera - bulterier PO, wysyłana jako ujdacz w konferancjach prasowych. Czym że ona zaśłynała, oprócz opluwania innych ?
MIrarmar / 2007-10-14 23:55 / Doraźnie bywająca
wywołałaś mnie jeszcze do tablicy to już moje ostanie zdanie.....Pitera od lat walczy z korupcją widać że jesteś młoda i nie interesowałaś się sceną polityczną pijaczyna to Religa coś pomyliłaś Sikorski to profesjonalny polityk i taki był dopóki był z pisem a teraz jak widać....wszystko się zmieniło jednak zmyliłaś mnie wczesniejszym postem Ciao
modliszka / 2007-10-14 23:57 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Widać, że znasz to towarzystwo jedynie z gazet i innych mediów ;-)

Czy młoda jestem :-)?
Oczywiście, jak zawsze mam 18 lat :-)))

Pozdrawiam
anonim_03 / 2007-10-14 23:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
witaj Mo.
modliszka / 2007-10-14 23:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Anonimku 03 :-)
samuraj jack nielogo / 83.23.29.* / 2007-10-14 22:11
premier zapowiada kontynuacje tego co jest - i to mi starcza za program - uzasadnienie niżej

co do PO twierdzi, ze bedzie lepsza,
tylko pytam w czym bedzie lepsza, jak nie chce zlikwidowac KRUS, nie chce cięć socjalnych, nie chce prywatyzacji służby zdrowia...
w świetle powyższe słowa o liberalnej Polsce, która będzie przeżywała cud gospodarczy to kiepskie kłamstewka.. kłamstewka i nic więcej
Ty zdaje sie tego nie zauważasz...

co do PiS powtórze, co napisałem Barakudzie...
oczekuję kontynuacji tego co jest, a co jest?

- PKB ładnie rośnie? rośnie
- pensje (liczone w złotówkach, a tym bardziej przeliczeniu na obce waluty) rosną?
rosną
- bezrobocie się zmniejsza? zmniejsza - i nie wiem, do ilu zejdzie, kiedy Twój Wnuk
pójdzie do pracy
- drogi są modernizowane? - są - Poznań w kierunku na Bytom; Poznań w kierunku na
Wrocław; Gliwice-Rybnik; obwodnice - w tym Piły
- autostrady - do czasów pełnoletności Twego Wnuka będzie sieć autostrad i dróg
szybkiego ruchu
- rośnie odsetek osób z wyższym wykształceniem? rośnie
- rośnie ilość samochodow w przeliczeniu na jednego mieszkańca? rośnie
- rośnie ilość mieszkań/domów na jednego mieszkańca? rośnie
- panuje swego rodzaju strach przed łapówkarstwem? panuje [tak nawiasem u nas to
jeszcze nic wobec postawy mieszkańców Skandynawii czy Niemiec]
- i na koniec - będzie "Gazeta Wyborcza" sprawować rząd dusz w Polsce? NIE:)))

tego oczekuję od IV RP
Jeck / 2007-10-14 22:46 / "Poławiacz perełek"
z tą drogą Rybnik-Gliwice to dowaliłeś..:-)
Pozdrawiam
zeppelin / 2007-10-14 22:26 / Tysiącznik na forum
Współczuję Ci, dałeś sobie nakłaść tych bzdur do głowy ...
samuraj jack nielogo / 83.23.29.* / 2007-10-14 22:39
hm...
tzn. pisze nieprawde?
MIrarmar / 2007-10-14 23:13 / Doraźnie bywająca
jeszcze trochę i zobaczysz różnicę...co to są rządy nie spaczone makiawelizmem
GordonGekko / 2007-10-14 22:18 / Łapacz Spadających Noży
słuchaj Samuraj - a zauwazyles ze przed wyborami praktycznie uciszyli Chlebowskiego i Szejnfelda????
kolesi ktorzy sa odpowiedzialni za ich program gospodarczy, nie mowai nic o tym co chca zrobic tylko mowia jak to bedzie dobrze pieknie i wspaniale
kto moze zagwarantowac ze po 4 latach rzadow polacy beda wraca bo tu praca bedzie sie oplacac, ze w 4 lata wszyscy lekarze policjanici itp itd beda dobrze zarabiac w porownaniu do zarobkow jakie obecnie sa w Irlandii??? jak oglada sie spoty PO to ma sie wrazenie ze za chwile przed kamere wyskoczy Lepper!
samuraj jack nielogo / 83.23.29.* / 2007-10-14 22:27
dokładnie...
anonim_03 / 2007-10-14 21:41 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
problem w tym że oni co i rusz jakąś gafę walną, a to pomylą Uniwersytet z Politechniką, a to o Noblu z Matematyki napiszą. Aspirują wysoko -- a z jakością słabiutko.
GordonGekko / 2007-10-14 22:08 / Łapacz Spadających Noży
stary popracuj nad zdolnośćią wysławiania sie bo jakby nie próbowac to zrozumieć tej paraboli sie nie da....
anonim_03 / 2007-10-14 22:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
czego konkretnie nie rozumiesz.
tu nie ma żadnej paraboli, być może nie przeczytałeś początku wątku dużo niżej.
neo_viator / 2007-10-14 21:32 / portfel / Bywalec forum
Widzieliście wersje money dla komórek i pda ? Fajna rzecz , wszystko pod ręką :)

http://m.money.pl/notowania/indeksy/
nowacha / 2007-10-14 21:30 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
mam pytanie do wtajemniczonych. Swego czasu kupiłam bytka po 72 zł (przed splitem course), potem objęłam akcje nowej emisji. Błagam niech mi ktoś cierpliwy wyliczy po ile muszą być teraz te akcje żebym wyszła chociaż na 0 ?????
voodoo child / 2007-10-14 21:57 / "Slight return"
jak pamietasz date zakupu to na stooq wykresy uwzględniają wstecz wszystkei takie splity pp dywidendy itp
piotr824 / 2007-10-14 21:55 / Tysiącznik na forum
split był o ile pamiętam 1:10, to po objęciu akcji nowej emisji wychodzi 5,13 zł
PedroGonzalez / 2007-10-14 21:52 / Uznany Gracz Giełdowy
pomnoz ilosc akcji z portfela przez obecna cene i wynik odejmij od sumy za jaka kupilas akcje jak byly po 72pln. Jesli wyjdzie na minusie to te ujemna liczbe podziel jeszcze raz przez ilosc akcji z portfela i wyjdzie ci ile musi urosnac jedna akcja zebys wyszla na 0. jesli cos zle kombinuje to mnie poprawcie.

???

caabi / 2007-10-14 21:00 / Tysiącznik na forum
hej, słuchajcie proszę was o pomoc... chodzi mi o wyrażenie waszej opinii na temat budowy portfela (longterm) typowo inwestycyjnego a więc nie majacego nic wspólnego z kupowaniem na DT itp... tylko systematycznie dokupowanie akcji spółek raczej przyszłościowych....
proszę o ewentualne sygestie zmiany wymiany wyienionych spółek
1. BIOTON.
2. HTL STREFA
3. ECHO
4. LUBAWA
5. NETIA
6. STALPROFIL
---------------------------
co sadzicie o ww. spółkach czy coś jeszcze wg. was jest godnego polecenia ?? mam na myśli perspektywy rozwoju, siłe w branzy i inne czynniki korzystnego zakupu np c/z itp..... z góry dzięki za pomoc....
Tato / 2007-10-14 22:56 / Uznany Gracz Giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
Witam,
STF mysle, ze zakonczyl korekte, a bedzie miale czym sie pochwalic za 3q sadze, dobry wybor,
BIO dalej nielubiany, ale tez uznalem, e ciezko bedzie kupic go nizej niz 1,1-1,2
Z HTL to dziwna sprawa, spolka bardzo rozwojowa, dobre plany i managment, ale chyba wielu guru ja laczy w jeden worke z Bio i ja unikaja i to dobrze widac, takie brzydkie kaczatko na razie, ale to na razie moze byc dlugo
O innych sie nie wypowiadam, nie maile, nie mam, ale tez myslalem o Netii, ktora chyba wyklepuje sobie dno. Play w koncu zacznie przynosic zyski.
A co sie stalo z SWD????? Obraziles sie? ;-))
GordonGekko / 2007-10-14 22:14 / Łapacz Spadających Noży
jestes az tak pewny NETII ???? jak dla mnie to jest zbyt nieprzewidywalna spolka na longterm,
Fawelas / 2007-10-14 22:12 / portfel / "Jak Feniks z popiołów..."
Bioton.... nie wiem czy ta hossa będzie jeszcze dla niego łaskawa....
anonim_03 / 2007-10-14 21:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
co do biotonu info poniżej.
piciu / 2007-10-14 21:37 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
mysle ze brdzo dobry portfel
nowacha / 2007-10-14 21:17 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
caabi co do biotka miałabym zastrzeżenia. To firma farmaceutyczna, a to bardzo delikatna branża, wystarczy jakaś wpadziocha (patrz Jelfa) i pozamiatane, albo jakiś hicior zastępujący zastrzyki z insuliny i też jesteś utopiony. Ale to tylko moje skromne zdanie - lekarza pracującego właśnie w firmie farmaceutycznej. Pozdrawiam, a z Lubą sama się bujam.
wiw / 2007-10-14 21:37 / Bywalec forum
Są opinie, że "wpadziocha" z Jelfą ma podtekst polityczny
sekik / 89.228.198.* / 2007-10-14 21:06
proponuje ATM i byc moze energopol
caabi / 2007-10-14 21:11 / Tysiącznik na forum
nie no mówię o spółkach które w swoich poczynaniach są liderami bądz mają szanse nimi zostać i tym samym inwestowanie w te akcje moze przyniesc duze zyski w perspektywie dlugoterminowej.... a kolega tu mi z energopolem smieciowym wyjezdza :)))))))))
brunet-k-izra / 83.12.116.* / 2007-10-14 20:43
75%.na tych forach uwarza sie za wielkich (graczy-inwestorow)uwarzaja ze sa w temacie z 10 lat i wsadzili kasy mysla ze swiat donich nalezy, a to co pisza czasem tak sie smiejemy ,a jak ładnie pisza ze ktos sobie pisze niezwracajac na ortografie.itp-itp.jakies bolki,lolki,niechce obrazic nikogo ale troche szczerosci,powsciagliwosc,i mniej kozaczenia
PedroGonzalez / 2007-10-14 21:07 / Uznany Gracz Giełdowy
jak widzisz nadchodzacy tydzien ? (bez kozaczenia)
caabi / 2007-10-14 21:12 / Tysiącznik na forum
pedro zapytam Ciebie jak ty to widzisz ??? bo coś i JPN pisałeś.... chyba sie szykuje wybicie górą no nie ??
ps. moim zdaniem w tym roku bedzie rajd swietego mikołaja... i to dobry :)))
PedroGonzalez / 2007-10-14 21:15 / Uznany Gracz Giełdowy
nie kozaczac jesli wierzyc ichimoku to usd/jpy powinien w tym. tyg (jesli sie nie skonsoliduje) dostac niezlego kopa w gore :) DJ ladnie nad chmurka wskaznikowa ichimoku sie unosi co w tej japonskiej analizie nazywane jest sloncem nad chmurami wiec sloneczna pogoda nam bedzie sprzyjac w tym tyg :-))
PedroGonzalez / 2007-10-14 21:25 / Uznany Gracz Giełdowy
dodam jeszcze, ze wskaznik ATR mocno "wali" w dol co jest znakiem, ze wykres zbliza sie do punktu zwrotnego...tym puktem zwrotnym bedzie zapewne linia granicy chmury zatem "odpal" nieuchronny ;-)
voodoo child / 2007-10-14 21:28 / "Slight return"
oby jestem zapakowany w 3 longi na usd/jpy
PedroGonzalez / 2007-10-14 21:33 / Uznany Gracz Giełdowy
ja dzis ustawie zakup jak bedzie sie budowac dolny knot swiecy :) od rana bedzie odpalanie silnikow :) poczytaj sobie raport nt. AUD/USD :) wedlug niego AUD bedzie pretendowac do wyrownania sie z USD a autor zapewnia, ze ma ogromne szanse bo Australia pedzi gospodarczo..a to znaczy, ze 1000 pipsow (!!!) do zebrania do konca roku :-)))
voodoo child / 2007-10-14 21:37 / "Slight return"
no wiem wiem czytałem jakiegos anala z indonezji co też tak twierdzi ale pisze też że kluczowe będą wybory które będą w Australii chyba jakos na poczatku listopada , pisał tez ze warto kupować randa południowoafrykańskiego :)
PedroGonzalez / 2007-10-14 21:39 / Uznany Gracz Giełdowy
jakos egzotyczne waluty omijam szerokim lukiem :-)))))
PedroGonzalez / 2007-10-14 21:33 / Uznany Gracz Giełdowy
sorry..link jeszcze: http://tinyurl.com/2ys7gr
do początku nowsze
1 2 3 4 5
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy