Forum Polityka, aktualnościPolityka

Speckomisja obawia się kolejnych przecieków

Speckomisja obawia się kolejnych przecieków

Money.pl / 2006-10-03 20:11
Komentarze do wiadomości: Speckomisja obawia się kolejnych przecieków.
Wyświetlaj:
tatko / 2006-10-05 00:18 / Tysiącznik na forum
Obserwator, jeżeli czytasz jednokierunkowy szmatławiec, jakim jest "Gazeta Polska", to nic dziwnego,że nie obchodzi Cię nic,co naprawdę polskie. Ten brukowiec nie jest ani polski, ani przemawiający do rzeczywistych Polaków. Takie brednie możesz opowiadać w gronie takich prostaków, jak np.J.Kurski. On Ci na pewno uwierzy i temu szmatławcowi...
obserwator / 83.20.160.* / 2006-10-04 06:55
Przeczytałem artykuł na stronie internetowej Gazety Polskiej, to straszny artykuł, pokazujący ludzi całkowicie zepsutych, życiorys jest powalający, aż strach żyć, bo otoczenie jest pelne wilków. Wczoraj widziałem audycje z udziałem dziennikarzy , skompromitowanych dziennikarzy, to nie dziennikarze to detektywi amatorzy bez koncesji, to było bagno dziennikarskie, to były wilki zagryzające swoja ofiarę. O mało co premier z Krakowa nie przybył zaproszony, to było celowe, to hańba , za to dziennikarze znęcali sie nad liderem PiS który przyjął zaproszenie do woli, wulgarnie, bez smaku. Pieniądze przysłoniły obiektywizm, dzienikarstwo staje sie ochydne, niesmaczne i nie jest już zawodem zaufania społecznego. Komisja Etyki Dziennikarskiej winna reagować błyskawicznie, młode pokolenie patrzy i uczy sie złego, później dorośli mają pretensje, że dzieci robia wszystko co chceta ?
bizon / 83.17.143.* / 2006-10-04 05:57
Możliwe, że to nie był przeciek tylko polecenie "głównego wodza" by obrzucić błotem jedyną niezależną stację TVN, w której jest uprawiane rzetelne dziennikarstwo tak nie wygodne dzisiejszej "władzy".
pytajnik / 80.54.90.* / 2006-10-03 20:11
Komisja ma rację, że się zastanawia. W przypadku Macierewicza i poparcia jego kandydatury przez premiera w obliczu tylu przecieków informacji ciśnie się pewne pytanie. Jaki układ panuje między premierem a Macierewiczem, że ten może bezkarnie pozwolić sobie na tak wiele?

Najnowsze wpisy