Forum Spółki giełdowe Santander Bank Polska SA

Spółka dnia: BZ WBK chwali się wynikami. Kurs akcji w górę

Spółka dnia: BZ WBK chwali się wynikami. Kurs akcji w górę

Wyświetlaj:
KOPALNIA / 83.5.241.* / 2014-01-25 04:44
Co ty odpowiesz na wasz i prezesa -złodziejski proceder.O tym wszyscy wiedzą.Okradacie konta ,namawiacie klientów na niekorzystne reklamowane instrumenty
np.FUNDUSZE,KREDYTY,ITP.W czym możesz pomóc,jak kogo wykiwać i naciągnąć kulturalnie.NA WAS NA RAZIE CBA MA PRZYGOTOWAĆ MATERIAŁY Z TEJ DZIAŁALNOŚCI-OSZUŚCI I DO SĄDU ZŁODZIEJE.Doradcy dla własnej kieszeni.WIĘZIENIE I PRZEPADEK MIENIA TAKICH OSZUSTÓW CZEKA. Czy zrozumiałeś CWANIACZKU -do łopaty i ciężko pracować razem z tym oszustem MORAWIECKIM,który miał budować sprawiedliwość.A co zrobił okrada klientów,namawia na niekorzystne i z góry zaplanowane złodziejskie instrumenty.CO ZŁODZIEJASZKI I ZŁODZIEJE MOGĄ POWIEDZIEĆ -JAK ZNALEŹĆ NOWY PRODUKT I NOWYCH NAIWNYCH -BO RZĄD DAJE ZŁODZIEJOM PRZYZWOLENIE???Prawdę napisałem - czy to już rutyna i codzienny chleb wasz???WIĘZIENIE I JESZCZE RAZ WIĘZIENIE WAS CZEKA OSZUŚCI.
Dariusz Paterek / 83.5.241.* / 2014-01-25 04:38
Wasze pomysły i doradztwa biznesowe to sami wiecie-lub wam przypomnę ZŁODZIEJSTWO I OSZUSTWO .Państwo POLSKIE wam sprzyja w okradaniu i niszczenia gospodarki ludzi pracy . Na pewno oddacie zagrabione majątki
tymi oszustwami.Wasze i waszego PREZESA MORAWIECKIEGO TO DOŻYWOCIE W WIĘZIENIU.Słuchajcie- moje i moich górników pieniążki oddacie, ja się prosić nie będę.CZY ZROZUMIAŁEŚ OSZUŚCIE I ZŁODZIEJU. CZAS JEST ZŁOTEM.A was czas mija,klienci już wam w nic nie wieżą. Sprawiedliwość wam w te wredne oczy zaglądnie-NARÓD NIE BĘDZIECIE OKRADAĆ.
WZYWAM WAS ZŁODZIEJASZKI DO ODDANIA MOJEJ KOPALNI PIENIĘDZY KTÓRE UKRADLIŚCIE PODSTĘPEM REKLAMUJĄC SWÓJ ZŁODZIEJSKI FUNDUSZ „ARKA”I ROBIĄC SZKODY I STRATY GOSPODARCE POLSKI.
Morawiecki i TEN ZARZĄD POD SĄD I ZWROT SKRADZIONYCH KLIENTOM PIENIĘDZY.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy