Forum Spółki giełdowe LW Bogdanka SA

Spółka dnia: Czarne chmury nad Bogdanką. Ratunek w redukcji zatrudnienia

Spółka dnia: Czarne chmury nad Bogdanką. Ratunek w redukcji zatrudnienia

Wyświetlaj:
Pyjo3 / 89.76.177.* / 2015-07-28 09:29
No! Ewa Kopacz chciała uwalić górników a potem kolejarzy ale się nie udało. Nie udało się walić jak w bęben w Ślązaków. Kolejarze zostali przeznaczeni na późniejszy odstrzał. Niestety grupa ludzi załatwia sobie porachunki z Kielcami to i przy okazji Lublin a przy okazji szczekają do Rzeszowa. Gdzie jest Rzeszów pyta się Ewa Kopacz? No ze dwa miesiące przed wyborami.
pewne jak w banku / 109.243.204.* / 2015-07-27 13:48
Sytuacja jest pewna:
Wybory do Sejmu upodlą Banki> spadną do minimów , zaś Górnicy JSW oraz Bogdanka mogą spać spokojnie, Rząd Kopacz będzie się bał strajków opon podpalonych i innych cudów które nie na rękę są w kampanii. Więc do Października JSW i Bogdanka jest w pozycji wzrostowej. Wszystkie Banki dzięki wypowiedzi Prezydenta Dudy będą traciły na wartości do października, zaś jeśli wygra PIS banki będą tak nisko że zaczną rosnąć, KGHM, TAURON, ENERGA PGE pomogą górnikom finansowo i również będą znacznie traciły.
1kuba1221 / 5.226.117.* / 2015-07-06 12:07
w tej sytuacji nie widzę potrzeby pomocy ze strony polityków. Co oni mieliby zrobić by poprawiś sytuację KW lub Bogdanki. Już masę pieniędzy wpompowano w kopalnie sląskie bo były do likwidacji.Teraz w Bogdankę pompować ?
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy