Forum Spółki giełdowe Santander Bank Polska SA

Spółka dnia: Hiszpanie sprzedają akcje BZWBK

Spółka dnia: Hiszpanie sprzedają akcje BZWBK

Wyświetlaj:
sjh / 91.150.222.* / 2013-03-18 16:52
Rozumie celowość inwestycji zagranicznego kapitału w produkcje, które to inwestycje zwiększają zatrudnienie i technologicznych poziom kraju. Ale pozwalanie zagranicznym bankom na uzyskiwanie zysków z odsetek i różnych opłat (żerowanie na polskich klientach) to kompletny bezsens.
aspert / 83.7.115.* / 2013-03-18 12:58
za rok może dwa dostaną kilkadziesiąt miliardów
pomocy z UE a my szarzy obywatele płacący podatki
będziemy nękani kolejnymi podwyżkami za śmieci za energię itd . ta unia jest bez sensu
Jasno widzący / 83.24.91.* / 2013-03-18 16:37
Unia Europejska powstała po to, aby Europę podbić bez wojny ponieważ fiasko poniosła próba podbicia Europy podczas II Wojny Światowej. II Wojna Światowa przygotowana została przez tak zwany "kartel farmaceutyczny" stworzony przez chemiczno-farmaceutyczno-naftowy koncern I. G. Faben (zjednoczenie firm Bayer, BASF, Hoechst) z siedzibą we Frakfurcie nad Menem, który założył sobie za cel zjednoczenie Europy jako jednego rynku gospodarczego pod hegemonią Niemiec i w tym celu wspierał partię nazistowską NSDAP. Po II Wojnie Światowej te same koncerny, które wspierały nazistów, doprowadziły do utworzenia Unii Europejskiej, rękami takich polityków jak: Hans Globke (nr 101 na liście zbrodniarzy wojennych, współautor Norymberskich Ustaw Rasowych), Walter Hallstein (twórca ustawy o ochronie niemieckiej krwi i niemieckiego honoru - w okupowanych obszarach, pierwszy przewodniczący Komisji Europejskiej) czy też Helmut Kohl (pierwotnie pracownik koncernu BASF). Obecnie koncerny te nadal konsekwentnie realizują swoje pierwotnie założone cele. Źródło: YouTube: Dr Rath - kartel farmaceutyczny.

Czytaj wiecej:http://www.wiadomosci24.pl/artykul/donald_tusk_ue_powstala_po_to_zeby_wiecej_nie_bylo_wojen_230993.html
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy