Forum Spółki giełdowe LPP SA

Spółka dnia: Sytuacja na Wschodzie odbiła się na wynikach firmy odzieżowej

Spółka dnia: Sytuacja na Wschodzie odbiła się na wynikach firmy odzieżowej

Wyświetlaj:
Srinagarindra / 77.45.44.* / 2014-05-09 16:04
A co mają powiedzieć mniejsze polskie firmy - zwłaszcza te co jak jelenie płacą wszystkie podatki w Polsce ? Poszedł mi koło nosa kontrakt wartości 30 % mojego obrotu - ze względów na obawę, jak to powiedział meneger rosyjskiej firmy, że do polityka polskamogącej spowodować może krańcową niechęć rosyjskich klientów?! To zamówienie spowodowało by, że mógłbym spać bez tabletek i rozwiązałoby moje problemy ostatecznie - jak widzę nasze zaangażowanie w kwestię Ukrainy na zasadzie " wychodzenia przed orkiestrę" to mnie szlag trafia. Czy dałem komuś prawo do reprezentowania mnie w taki sposób aby spieprzył mój biznes? Nie ! A Ukraińcy tego chcą ?! Raczej nie - sami są zdziwieni naszą " pomocą". Więc o co chodzi ? Aby polskie firmy płacące w Polsce podatki zbańczyły bo jakimś tam lekkoduchom coś " piknęło" pod czapeczką? A czy Ukraina nie podziękowała nam za wołowinę w 2006 roku a teraz w lutym za wieprzowinę? Gdzie jest polska racja stanu !!! Po co wybraliśmy polski rząd - żeby nas reprezentował czy wyimaginowane wartości które Europa w większości ma w d... ? Kasa - za nią sprzedaje sie ta niby szlachetna i elegancka Europa - a my za wasze nieprzemyślane decyzje dostajemy lanie !!!
romualdf / 2014-05-09 22:33
Trudno się mówi straciłeś. Uważam że jak nie zareguje polski rząd dzisiaj to jutro Rosjanie zapukają do twoich drzwi kolbami karabinów. Ale nie o tym chcę ci powiedzieć. Otóż zamówiłem rajstopy w firmie produkcyjnej "ALEKSANDRA" i wiesz co odmówili mi.A nie jestem drobnym detalistą. Mam sieć sklepów z odzieżą. Po takim potraktowaniu nie szukałem Polskich producentów. Zamówiłem trzy palety z Chin. Dostałem towar w ciągu pięciu dni. Nie trzeba wojny aby polscy producenci zaczęli doceniać w przyszłości odbiorców.
jaca 2014 / 91.194.107.* / 2014-05-09 17:43
cyt Kasa - za nią sprzedaje sie ta niby szlachetna i elegancka Europa - a my za wasze nieprzemyślane decyzje dostajemy lanie !!! co za hipokryzja, a tobie o co chodzi? nie o to samo? nie o kase? niektorzy sprzedaliby bez mrugniecia oka sznurek wrogowi na ktorym pozniej beda powieszeni. Biznes to zyski lub straty. tym razem nic nie zarobisz, sznurka nie sprzedaz.
jaca 2014 / 91.194.107.* / 2014-05-09 17:43
cyt Kasa - za nią sprzedaje sie ta niby szlachetna i elegancka Europa - a my za wasze nieprzemyślane decyzje dostajemy lanie !!! co za hipokryzja, a tobie o co chodzi? nie o to samo? nie o kase? niektorzy sprzedaliby bez mrugniecia oka sznurek wrogowi na ktorym pozniej beda powieszeni. Biznes to zyski lub straty. tym razem nic nie zarobisz, sznurka nie sprzedaz.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy