Forum Forum nieruchomościRemont

sprzedaż mieszkania a remont

sprzedaż mieszkania a remont

emiliana / 2012-02-28 14:46
zamierzam sprzedać mieszkanie w bloku, ma już ponad 20 lat i jest w takim średnim stanie, zastanawiam się teraz czy warto go remontować przed sprzedażą czy nie opłaca się? Myslę, ze dużo bym musiała włożyć kasy w to, a nie wiem czy wartość mieszkania wzrośnie na tyle, żeby to był dobry krok
Wyświetlaj:
Kamila_G1011 / 5.173.250.* / 2021-05-25 19:55
W trakcie remontu warto pomyśleć o zmianie wystroju wnętrza. Polecam instalacje roślinną na jednej ze ścian co da ciekawy efekt wystroju. Instalacje takie wykonuje firma ZIELONE ŚCIANY. Polecam ich usługi w tym zakresie.
EmilTonny / 5.173.248.* / 2021-04-22 22:06
Zamiast wstawiać nowe okna warto zlecić ich regeneracje. Zlecenia takie wykonuje Zakład Usług Wnętrzarskich Jarosław Kołacz. Polecam tą firmę. Regeneracja okien sprawi że będą jak nowe, a taka usługa jest o wiele tańsza od zakupu nowych okien.
Krimkooo / 212.7.215.* / 2020-11-20 11:57
W przypadku nieruchomości, która jest do remontu możesz skorzystać z oferty http://zakup-nieruchomosci.pl/. Skupują w Zielonej Górze każde mieszkanie wiec nie będzie z tym problemów, a jednocześnie będzie to faktycznie taka sensowna opcja, która sprawdzi się w momencie, gdy ktoś będzie chciał się faktycznie mieszkania pozbyć a znalezienie kupca na własną rękę będzie kłopotliwe.
Camo / 89.64.51.* / 2020-01-03 15:42
Wydaje mi się, że jeżeli kupi się mieszkanie z 2-ej ręki to fajnie mieć już kasę na generalny remont. Ja taki remont robiłem w sumie bardzo tanio, ale to chyba dzięki temu, że jednak wszystko było bardzo dokładnie planowane (współpracowałem z firmą DD Projekt z Krakowa). Polecam, bo naprawdę warto. :)
MonikaWitkowiak / 5.173.187.* / 2019-04-22 21:14
Wydaje mi sie, że nie opłaca się wkładać kasy w remont, bo jak sama piszesz nie wiadomo czy wartość mieszkania wzrośnie o tyle. Polecałabym raczej spróbować sprzedać mieszkanie z zaznaczeniem, że jest do remontu. Ja sprzedawałam swoje mieszkanie przez pośrednika, które było w bardzo słabym stanie a udało się je puścić za dobrą cenę. Wiem, że duża w tym zasługa pośrednika, który zajmował się sprzedażą, więc jeśli będziesz poszukiwać kogoś sprawdzonego to polecam agencję Twój Pośrednik.
Karolcia K. / 37.128.123.* / 2019-03-08 14:57
Nawet niewielki remont się opłaca. Też sprzedawałam mieszkanie po babci i część rzeczy przechowałam w magazynie less mess a później kokupiłam trochę rzeczy, lekko pozmienialiśmi i powiem, że to była dobra decyzja :D
Piotrr89 / 2013-02-02 18:04
My przed sprzedażą zrobiliśmy remont, opłaciło się:)
decoroom / 2012-12-27 18:17
Myślę , że remontu nie warto robić dużego, bo ciężko trafić będzie chociażby ze standardem , czy kolorystyka w gust przyszłego lokatora, lepiej zejść trochę z ceny mieszkania, które ewentualnie do sprzedaży można lekko odświeżyć. Zapraszamy na www.decoroom.eu
ewcyna / 37.30.27.* / 2012-06-28 11:23
Mam ten sam dylemat - chce sprzedac mieszkanie z 1985 r. i standard tez z tego okresu, wielka plyta. Na szczescie lazienke remontowalam rok temu, jest ok, okna tez wyjmienione 2 lata temu. Sciany odswiezylam, usterki naprawilam. Najwieksza bolączka mieszkania jest okropna podloga z plytek pcv. Wczesniej nie zakladalam jakichkolwiek inwestycji w tym mieszkaniu, a juz na pewno nie wymienianie podlogi, bo kazdy moze sobie zrobic po swojemu, ale teraz dochodze do wniosku, ze moze warto to rozwazyc. Po prostu jak sie wchodzi do mieszkania to glownie sie widzi ta stara podloge. Dodatkowe pytanie brzmi czy polozyc panele czy wykladzine?

Co radzicie? E
45Anett / 79.163.150.* / 2012-06-21 09:35
Jeśli szukasz odpowiedzi na pytania związane z nieruchomościami, zajrzyj na studioogloszen.pl
bubul / 195.114.183.* / 2012-05-31 14:14
Wzrosnąć cena wzrośnie. Musiałabyś jedynie sobie wszystko przekalkulować - kupić dobre materiały, ale w rozsądnych cenach.
hsnp kielce / 37.98.211.* / 2012-05-06 17:11
Proponuje skorzystaj z pomocy nie tyle pośrednika,który sprzedaje przygotowaną nieruchomość ale home stagera. Pomoże ułożyć ci strategię sprzedaży, powie jakie nakłady warto ponieść a jakie sobie darować, aby nie przeinwestować a dobrze sprzedać. Bo przed sprzedażą warto zrobi tylko pewien rodzaj prac inne się nie zwrócą.
dublin23 / 2012-03-01 14:44 / Bywalec forum
jasne, ze wartość mieszkania wzrośnie, jezęli tylko nie będzie to duży, gruntowny remont, taki generalny, to na pewno będzie to opłacalna decyzja, ale jeśli nie jest Pani pzrekonana, to może warto zasięgnąć poady agenta nieruchomości

Najnowsze wpisy