Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Sprzedaż PLL LOT coraz bliżej? Trwają rozmowy

Sprzedaż PLL LOT coraz bliżej? Trwają rozmowy

Wyświetlaj:
pola989930 / 62.152.137.* / 2013-03-15 04:22
Spokojnie,jeżeli Budzanowski będzie decydował w sprawie LOT,nic z tego nie wyjdzie.Ten facet nie zna nawet przepisów unijnych.On tylko potrafi wydawać państwowe pieniądze.Tusk zaklinając rzeczywistość ratuje mu skórę,próbując wyprowadzić w pole i Komisję Europejską,i nas-podatników.W tym kontekście najbardziej zastanawia jedno.Dlaczego premier nie dymisjonuje niekompetentnych ministrów swojego rządu,a wręcz przeciwnie.Broni wielu nieudaczników,opłaca ich sowicie i nagradza premiami.Przelećcie tak każdy resort i przypomnijcie sobie decyzje.Przecież to jakaś paranoja,co oni wprowadzają do polskiej gospodarki.Mnie w osłupienie wprawia brak reakcji premiera na nieudolność tych urzędników,czy jest ktoś kto potrafi to zrozumieć? A tym bardziej wytłumaczyć?
Elektra 1953 / 85.158.139.* / 2013-01-22 14:23
A może by tak sprywatyzować nasz cały cudowny rząd?
Jak wszystko to wszystko!
A ja myślę, że on już jest w pewnym sensie sprywatyzowany, nieprawdaż!
cis / 89.72.7.* / 2012-09-18 23:09
Skończą się intratne stołeczki dla dzieci i ziomali prominentów z PO. A przy okazji sprywatyzować TVP - bo tam dopiero jest przechowywalnia nierobów.
mari461 / 94.72.118.* / 2012-06-05 18:29
ja piernicze bo inaczej się nie można wyrazić...ta Polska już wszytsko sprzeda co nasze obcym...nic juz nam nie zostanie...czuje sie jak intruz we własnym kraju bo nic nie nalezy tu do mnie ;/ powalony kraj powlaona gospodarka...co za durni ludzie rządza tym krajem?
Wapniak / 2012-03-23 22:03 / Tysiącznik na forum
Co jeszcze zostało do sprzedania?... Ha...ha...ha... Sprzedać i przejeść. Po co w takim razie nam w ogóle "polski" rząd, skoro nie jesteśmy u siebie we własnych ponoć granicach?...
Polak0481 / 2012-03-23 16:46 / Bywalec forum
No będzie można piękny wałek zrobić!!!
Sprzedać trzeba LOT, bo wybory lada chwila - kasa potrzebna.

Sprzedadzą POLSKĘ!!! > Dość tego!!!

Tylko Kongres Nowej Prawicy - JKM
m-53 / 83.24.40.* / 2012-03-23 18:19

Sprzedadzą POLSKĘ!!! > Dość tego!!!

Tylko Kongres Nowej Prawicy - JKM


Coś mi się wydaje, że KNP "sprywatyzowałby" wszystko i natychmiast. Mylę się???

Najnowsze wpisy