Forum Polityka, aktualnościKraj

Stadiony mają być bezpieczne

Stadiony mają być bezpieczne

Money.pl / 2008-09-04 09:06
Komentarze do wiadomości: Stadiony mają być bezpieczne.
Wyświetlaj:
Wapniak / 83.28.104.* / 2008-09-05 10:32
Nie rozumiem jednej rzeczy. Jak to jest, iż od kiludziesięciu lat poza gadaniem, nie
można załatwić dzisiaj, mając do dyspozycji tak wspaniałe środki technicze, prostego
problemu jakim jest bandytyzm na stadionach? Może właśnie brak skutecznego działania
władzy w tym zakresie i nie tylko, jest idealnym i typowym zwierciadłem jej wartości i
kompetencji... No tak, ale najłatwiej sięgać palcem daleko. Można też gonić kilka
mięsięcy bezdomnego Huberta. Przepraszam, Pana Hubert
jednoślad / 79.188.238.* / 2008-09-04 12:17
footbol to w wydaniu polskim mega korupcja, chukligani stadionowi , niszczone ulice i maista, dewastowane obiekty sportowe,niszczone pociagi i środki komunikacji miejskiej, angażowanie wielkiej ilości policji. Po co się pytam ?
I jeszcze na tym tle Hanka obdarowuje waltera nowym stadionem dla jego klubu ze środków publicznych Warszawy. 365 000 000 zł.. Niech sobie walter sam buduje za własne pieniadze tvn-u czy ITI . cwaniak !

Tyle kosztuje warszawiaków wazelina tuskowa w tvn-ie.
dosyć !
milunia / 151.92.176.* / 2008-09-04 09:06
Kara od piętnastego roku życia?...Beauty...A ja się pytam dlaczego nikt nie karze rodziców nieletnich dzieci które plączą się wieczorami i nocami po osiedlach,po centrach miast i psa z kulawą nogą nie obchodzi co oni tam robią i dlaczego są bez opieki...Ja tam uważam że gdyby parę razy nałożyć porządną karę na rodziców takich plątających się samopas dzieci to za parę miesięcy problem rozrabiających nastolatków sam by się rozwiązał...
A jak 15-latek chce iść na mecz to proszę bardzo, z tatusiem, w ramach zacieśniania więzi bo tatuś na pewno ciągle zajęty i gdyby nie zdjęcie w portfelu to by nie pamiętał jak jego dzieciaczki wyglądają...
Wapniak / 83.28.104.* / 2008-09-05 10:29
Nic z tego P. milunia! Teraz jest i ma być wychowanie bezstresowe. Wie Pani co to jest?
Niech Pani zwróci uwagę g........ np. na ulicy...

Najnowsze wpisy