Forum Forum prawnePracy

staz z urzedu pracy??

staz z urzedu pracy??

iranek / 2013-02-07 09:44
chce sie starac o staz z urzedu pracy, wiecie moze na jakich zasadach sie to odbywa? ile sie czeka na decyzje roaz jakie trzeba dokumenty dostarczyc?
Wyświetlaj:
dzionka / 2013-06-03 10:52
dziewczyny nie wiem co mam robic, skladam wniosek o staz w telewizji no i zostal on odrzucony wiecie dlaczego, bo telewizja w rubryce czy zatrudnia mnie po okresie stazowym nie napisala ze mnie zatrudnia, przeciez to chore aby gwarantowali mi to skoro nie wiaodmo czy sie sprawdze i jakim bede pracownikiem urzad pracy to jedne wielki przekret...
wiwan / 2013-06-03 11:15
Nie jestem dziewczyną, ale: przez kogo odrzucony ?

Kwestia obowiązku zatrudnienia po stażu jasno wynika z umowy, jaką popisuje PUP/starosta w pracodawcą- organizatorem.

Fakt- zapis taki jest rzadkością.

I w tej sytuacji- jeśli zapis taki jest- 'telewizja' nie może go nie wykonać- to podstawa zerwania ww umowy, jeśli zapisu nie ma - PUP nie może z tego powodu nie skierować na staż.
moles19 / 2013-02-11 10:25
a wiecie moze ile na stazu przypada dni wolnych w miesiacu? chce sie starac, ale na przyklad majowka bedzie czy cos i chcialoby sie wziac wolne:)
cieciorka / 2013-02-07 11:24
musisz sie zarejestrowac w urzedzie pracy jako osoba bezrobotna i wyrazic chec odbycia stazu. urzad znajdzie ci cos odpowiedniego i przygotuje odpowiednie dokumeny i skieruje na staz
mamcia432 / 2013-02-07 11:10
a wiecie moze ile sie dostaje pieniedzy na stazu? stracilam prace i zastanawiam sie cyz nie ubiegac sie o taki staz wlasnie, pozdrawiam
silny / 2013-02-11 12:13
ubiegaj sie, ale jak stracilas prace to rejestruj sie jako bezrobotna i pytaj w urzedzie pracy :) napewno cos ci znajda i powiedza konkretnie ile i gdzie moznesz zarobic na stazu
bobasek32 / 2013-02-07 11:09 / Bywalec forum
no trzeba sie zarejestrowac jako osoba bezrbotona, znalezc miejsce gdzie sie chce staz odbywac zlozyc wniosek do urzedu pracy no i czekac:)

Najnowsze wpisy