Forum Polityka, aktualnościPolityka

Stołki czekają na kolegów premiera

Stołki czekają na kolegów premiera

Money.pl / 2006-10-19 12:07
Komentarze do wiadomości: Stołki czekają na kolegów premiera.
Wyświetlaj:
mike1 / 194.92.227.* / 2006-10-19 13:29
Regulamin forum.
rybka / 2006-10-19 13:00 / Tysiącznik na forum
Budowanie IV RP coraz bardziej przypomina mi tworzenie III Rzeszy
szposzczegawczy / 87.74.0.* / 2006-10-19 17:04
niby tak, ale w III Rzeszy gospodarka hulala az milo - moze dlatego, ze mimo iz rzadzila prawica, nie miala uprzedzen do socjalizmu.
rybka / 2006-10-19 17:53 / Tysiącznik na forum
Nawet tego nie mów! Ostatnio czytałem że "zbrojeniówka" ma sie coraz lepiej
rybka / 2006-10-19 13:46 / Tysiącznik na forum
I żeby nie być gołosłownym:

-władza to populiści i narodowcy
-władza zawłaszcza i kontroluje wszystkie płaszczyzny życia
-władza decyduje jakie teorie naukowe mają być nauczane w szkołach, a jakie nie
-władza decyduje, co młodzi ludzie mają czytać, a czego nie
-władza jawnie dyskryminuje mniejszości seksualne
-władza decyduje kiedy i których agentów ujawnić
-władza ustala jakie zwroty językowe moga być używane, a jakie nie (patrz: publiczne radio BIS)
-władza tworzy prawo na potrzeby chwili
-władza dzieli obywateli na lepszych i gorszych
etc.etc............
uuu / 217.74.68.* / 2006-10-19 12:17
... co za uniwersalny czlowiek...
Sabre / 2006-10-19 12:14 / Tysiącznik na forum
Komu weksle anulować,
by rodzinę wypromować?
Na urzędniczy stołek,
nada się byle matołek.
Byle wierny, byle własny,
choć u niego umysł ciasny.
Może wypożyczyć posła,
By koalicja w siłę rosła?
Zrobimy z głąba fachowca,
na prezesa nawet owca.
Władze my zmieniamy,
przestępcami obsadzamy.
Za nic mamy prawo,
gdy ojciec bije brawo.
My zrobimy dobrze wam,
Kto nie z nami, przeciw nam.
Zamiast głupio trącać prącie,
w moherowym stawaj froncie!
zx / 83.16.202.* / 2006-10-19 12:13
Kolesiostwo to jest właśnie największa choroba Polski, a nie inwigilacja prawicy, lustracja czy walka z mitycznym układem. PiS nie będzie rządził wiecznie, a ustawa pozostanie zatem kompletne wymiatanie administracji po każdych wyborach stanie się nową świecką tradycją. Przy takiej polityce kadrowej "na pewno" będą tam trafiać ludzie mający kompetencje i znający własną wartość. W gruncie rzeczy niewiele się zmieni bo zła administracja będzie ewoluować w kierunku jeszcze gorszej i to niezależnie od tego kto akurat będzie miał władzę. No ale przynajmniej ci co się dotychczas nie nachapali wreszcie się nachapią. Chociaż taka z tego korzyść.
czater / 2006-10-19 12:07 / Tysiącznik na forum
No to juz wiemy czym przekupił PIS posłow Samoobrony:)
RONIN / 213.158.197.* / 2006-10-19 16:12
Obiecał im,że zamiast kufajek założą garnitury i będa mogli wreszcie -RZĄDZIĆ,RZĄDZIĆ ,RZĄDZIĆ.....
tutejszy / 83.11.9.* / 2006-10-19 17:16
Ktoś wreszcie czyści stare, chore układy, ale i mam nadzieję, że wprowadezone zostaną mechanizmy, które uniemożliwią w przyszłości tworzenie się kolejnych salonów.
A stary Salon towarzyski stara się nie odpuszczac póki co, widzę, że i na forum aktywnie działa :) Pozdrowienia towarzysze, mam nadzieję, że wasz czas się skończył. Czerwonoróżowy salonik czas zakratować !
rybka / 2006-10-19 19:08 / Tysiącznik na forum
Takiego "saloniku" jak teraz to chyba jeszcze nie było!
jGazz / 83.26.116.* / 2006-10-19 19:02
Och , żal mi takich ludzi co wszystko i wszystkich wrzucają do jednego kociołka. Wszędzie są ludzie dobrzy i Ci źli, ale nie szafuj "tutejszy" hasłami, jak z przed kilku lat, chyba że nabrałeś manier od od pana Kurskiego i Kaczyńskiego, kt.órzy to za bardzo nie przebierają w słowach.
Ja mam już trochę lat i wiem , że państwo policyjne czy inne budują ludzie, a nie ustawy. Tylko czy aż tylu ma PiS fachowców. Więc nie wmawiaj nam różowoczerwoności, tylko się zastanów, gdzie są słowa o tanim państwie, (a propos urzędników centralnego szczebla mamy o 12000 więcej niz rok temu), więc gdzie jest pomysł na gospodarkę, gdzie wreszcie są Ci popierajacy PiS, jak żeby ratować ciepłe stołeczki tworzy koalicję bis, z ludźmi, których nazywano nawet warchołami. Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru z gwiazdami jak Gosiewski, Ziobro czu Kuchciński
Spiderx / 87.206.73.* / 2006-10-19 18:20
Jak czyści? Powołując na miejsce "układu" swoich? To będzie nowy "układ". Nie czerwono-różony a szaro-czarny. Jaka różnica? Za cztery lata po wyborach będą komisje śledcze dotyczące kolejnych spraw. No chyba że ktoś wierzy, że kolesie z Samoobrony i PiS-u będą grzeczni...
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy