Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Stopy procentowe do zmiany? Jeszcze nie teraz

Stopy procentowe do zmiany? Jeszcze nie teraz

Money.pl / 2012-04-04 10:06
Komentarze do wiadomości: Stopy procentowe do zmiany? Jeszcze nie teraz.
Wyświetlaj:
Ciułacz Okradany / 79.184.126.* / 2012-05-09 14:28
Nasze Banki, są po prostu bandyckie, powiedziałbym nawet: złodziejskie. Jeśli na koncie rozrachunkowym, nie tylko nie mam odsetek, to jeszcze muszę płacić za prowadzenie rachunku, a lokata sześciomiesięczna, w całym szeregu banków sięga zaledwie 3,75 %pln do 4.00 %pln rocznie. Biorąc kredyt, ten sam bank oczekuje, że będę płacił 20 procent, albo i więcej. W Polsc, bankowcy to złodzieje. Powiem Wam, że na koncie rozrachunkowym, na okrągło, mam około 7-8 tysięcy (wpłata z dwóch źródeł}
a na lokacie - dużo więcej, Tak właśnie jestem okradany. Nie dajmy się zwariować, odsetki bankowe, nie rekompensują nawet inflacji, bo to, że jest ona taka, jak podają, to nawet sierotka Marysie nie daje w to wiary, mimo że z bajki pochodzi.
drf / 85.222.86.* / 2012-04-04 10:06
RPP znalazła się w sytuacji, w której nie ma pojęcia co robić. Z jednej strony całkowite wyhamowanie inwestycji, z drugiej inflacja. Po prostu bolszewicka profesura delikatnie mówiąc nie ma odpowiedniej wiedzy jak się zachować w takiej sytuacji, a dotychczasowe proste szablonowe działanie nic dzisiaj nie pomoże

Najnowsze wpisy