Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Strach zastąpił chciwość

Strach zastąpił chciwość

Money.pl / 2008-09-18 11:33
Komentarze do wiadomości: Strach zastąpił chciwość.
Wyświetlaj:
sceptyk / 2008-09-18 11:33 / Tysiącznik na forum
Niunia,
co ty chrzanisz?
Przecież KTOŚ TERAZ NA POTĘGĘ KUPUJE!!!!!
Więc ani chybi się nie boi. Przy takiej przecenie zwroty w horyzoncie pół roku przekroczą 100% (na szerokim rynku).

Boją się właśnie takie niunie jak pani, Joanno, które uwierzyły, że blondynki też moga być "ekspertami" od rynków i kapitałów. No i że jeszcze ktoś w te brednie uwierzy :-))
Niunia2 / 82.177.198.* / 2008-09-18 12:24
Pan sceptyk musiał bardzo stracic na giełdzie skoro teraz jest taki zlośliwy i uszczypliwy.
NIestety to ta blond niunia jest ekspertem a Pan zwykłym drobnym graczem giełdowym.

pozdrawiam
sceptyk / 2008-09-19 20:17 / Tysiącznik na forum
Pisane w piątek wieczorem:
Czekam na komentarz "eksperta" blond niuni w psrawie wydarzeń czwartkowo / piątkowych na światowych giełdach.
JB / 87.105.164.* / 2008-09-18 17:36
Eksperci to sięzajmują inwestowaniem a nie publikacją swoich analiz czy dyskusją na forum.
A jeśli ktoś jest ekspertem i publikuje swoje analizy to robi to tak, żeby na tym zyskać, a zeby zyskać to Ci co czytająte analizy muszą stracić.
sceptyk / 2008-09-18 12:38 / Tysiącznik na forum
Ha ha ha!
Blond Niunia ekspertem?
Taka mONdra powinna być pół roku temu.
Jak nie była, to teraz tylko z płaczem opisuje rzeczywistość, zresztą słabo ją rozumiejąc.
Gdzie moja złośliwość i uszczypliwość?
Ja właśnie takich "ekspertów" nie słucham, więc śpię spokojnie.
Jestem wśród tych którzy TERAZ kupują.
Bo wyskoczyli z akcji wtedy, kiedy była na to pora, czyli wtedy, kiedy "eksperci" w rodzaju naszej blond Niuni wieszczyli WIG20 w okolicach 5,000 punktów jeszcze przed końcem 2007 roku.
kurka_wolna / 83.6.214.* / 2008-09-18 13:36
ja też uważam że w tekście jest błąd.....chciwość zastąpiła strach....jest krach i z dnia na dzień niedoczekamy się bessy. W/g mnie ostatnia fala ale nigdy nie jest tak tanio żeby nie mogło być taniej
sceptyk / 2008-09-18 14:14 / Tysiącznik na forum
Oczywiście.
Zawsze może.
Ja uważam, za SWOJE pieniądze, że jestesmy na takim dnie, że od spodu już napradę nikt nie zastuka :-)))
Git / 212.76.37.* / 2008-09-18 22:55
A ja Wam powiem, Panie i Panowie(wyłączając tego bydlaka co to się tak tutaj ciska jak by mu annusa pogrzebaczem rozżarzonym lubieżnie oprawiano), że j***** cały system finansowy oparty na pieniądzu wirtualnym.

Nara
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy