Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Styczeń pogorszył nastroje w firmach

Styczeń pogorszył nastroje w firmach

Money.pl / 2010-02-15 13:31
Komentarze do wiadomości: Styczeń pogorszył nastroje w firmach .
Wyświetlaj:
kryzys2010 / 83.18.138.* / 2010-02-15 13:31
mam sklep i"
w styczniu do interesu dołożyłem a w lutym otwieram na 5 godzin tylko bo na ogrzewanie szkoda.Nie ma ruchu nie ma kupujących nie ma co robić to po co siedzieć i marznąć.
Obok jest fryzjerka i kosmetyczka i też mają pusto.Tylko w lidlu i biedronie ludzie jakieś tanioszki kupują a tak to z pracki prosto do domku i nosa nie wytykają.
Wyniki będą zatrważające i czuć bankructwo wielu sklepów w powietrzu.
w34567 / 145.237.73.* / 2010-02-15 13:45
Kiedy przeglądam towary na półkach w sieciach handlowych, to mnie bierze cholera. Jedna wielka nieuczciwa konkurencja i ograniczanie dostępu do rynku, np. w sklepie niezależnym jest mleko od 3-5 producentów, a w sieciowym1-2. to samo dotyczy pozostałych produktów: woda mineralna, jogurty, słodycze, wszystko. Najczęściej produkowane przez zagraniczne koncerny w polskich obozach pracy.

Niech się trzymają polscy handlowcy.
fgdfghdfgh / 83.25.253.* / 2010-02-15 17:13
okupacja trwa. Niemcy sprzedają w swoich sklepach w większości swoje produkty na terenie Polski. Nic dziwnego że mają największy eksport. Polski przemysł padł nie tylko dlatego ale również że zachodni rolnicy mają duż większe dopłaty do produkcji niż Polscy. W latach 90 zlikwidowano u nas przemysł aby obcy " kapitał " mógł przejąć to co zostało. Piąty rozbiór Polski został zrobiony dzięki rządom w polsce przez 20 lat.
dgen / 2010-02-15 13:34 / Tysiącznik na forum
pociesz się, że wg premiera inni mają gorzej

Najnowsze wpisy