Forum Forum inwestycyjneOpinie o spółkach

SUPER OKAZJA DO ZAROBKU - JEZELI SIE MYLE PROSZE MNIE POPRAWIC

SUPER OKAZJA DO ZAROBKU - JEZELI SIE MYLE PROSZE MNIE POPRAWIC

SPEKULANT / 89.79.5.* / 2007-01-24 12:50
WITAM!
OSTATNIO ANALIZOWALEM KILKA SPOLEK (TYCH O MNIEJSZEJ KAPITALIZACJI) I WYSZPERALEM SPOLECZKE ZEG. WYDAJE MI SIE, ZE JEST ONA IDEALNYM CELEM DLA TAKICH „LESZCZY” JAK MY BY TROCHE POGRAC NA TYM MALENSTWIE. UWAZAM, ZE LATWOSC Z JAKA MOZEMY WSPOLNIE NA NIEJ ZROBIC NAWET KILKADZIESIAT % NA DZIEN JEST WRECZ PORAZAJACA. DZIWIE SIE, ZE NIKT JESZCZE NA TO NIE WPADL!!!!!

DLACZEGO TAK SADZE?

WYSTARCZY PRZESLEDZIC TYLKO ILOSC AKCJI POZOSTAJACYCH W WOLNYM OBROCIE, BO RESZTA JEST W REKACH INWESTORA STRATEGICZNEGO (MSX) I OSOB KTORE CZEKAJA NA PRZEJECIE TEGO PAKIETU PRZEZ INWESTORA BRANZOWEGO, KTOE NIBY MA BYC PRZEPROWADZONE PO SFINALIZOWANIU NOWEJ EMISJI PRZEZ KPX , CZYLI NAJPRAWDOPODOBNIEJ W 2 KWARTALE BR (NAWET PISALI O TYM W PARKIECIE http://www.wnp.pl/gornictwo/14098_1_0_0.html).

JAK ZERKNIEMY SOBIE NA AKCJONARIAT SPOLKI TO ZOBACZYMY MOZLIWOSC OGROMNYCH ZAROBKOW INWESTUJAC NAWET MALE KWOTY.

Ogółem = 1 135 040 (100,00 %)
1) Mostostal Export = 817 033 (71,98 %)
2)Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych = 120 272 (10,59 %)
3) Knabe, Danuta i Władysław = 57 815 (5,09 %)


WYCHODZI NA TO, ZE W OBROCIE POZOSTAJE TYLKO 140 TYSIECY AKCJI CZYLI W PRZELICZENIU NA ZLOTOWKI PO OBECNYM KURSIE (35 ZL) DA NAM TO KWOTE 4,9 MLN ZL POTRZEBNA BY SKUPIC RESZTE AKCJI Z RYNKU. PRZECIEZ TO JEST RE-WE-LA-CJA!!!! GDZIES NA JAKIEJS LISCIE PRZECZYTALEM, ZE DROBNI INWESTORZY DO KTORYCH JA TAKZE SIE ZALICZAM, DYSPONUJEMY W SUMIE KWOTA OKOLO 100 MLN ZL A MOZE I WIECEJ (MOWIE O TYCH CO GRAJA SAMI A NIE PRZEZ TFI). JEZELI TO PRAWDA TO WYSTARCZY ZANGAZOWAC PO 5 TYSIECY, A KURS ODLECI POD NIEBIOSA NIE MOWIAC JUZ O TYM, ZE ZADNA BESSA NAM WTEDY NIE BEDZIE STRASZNA!!!! WYCHODZI, ZE NIE POTRZEBUJEMY ZADNYCH KARKOSIKOW, MOSKOW CZY TEZ INNYCH GRUBYCH FJUTOW KTORZY NAS TYLKO DYMAJA BY ZARABIAC!!! CO WY NA TO???
Wyświetlaj:
Zoyah / 83.30.2.* / 2007-01-31 21:31
Chyba pora by zacząć działać:-))
ten ktory wie / 89.78.80.* / 2007-02-02 09:14
Fasing jak i ZEG beda hitami tego sezonu. Obie spolki swiadcza swoje uslugi na sektora
wydobywczego, obie maja podobna plynnosc, obie sa silne fundamentalnie, no i obie
docelowo znajda sie grupie kapitalowej KOPEXU. Ostatnio mozna zauwazyc dosc spory ruch na
spolkach z otoczenia weglowego : KPX, FMR, FSG i ZEG - to nie jest przypadek, to jest
nowa moda. Deweloperka musi odpoczac bo zostala juz napompowana do absurdalnych
rozmiarow. CZAS NA NOWY SEGMENT RYNKU !!! skomentuj
Khartoum / 2007-02-13 20:18 / portfel / Młodszy gracz giełdowy
Spokojnie, powoli :). Jaka pewność, że ktoś nie zastosował już podobnej strategii, ale w dużo mniejszej grupie? Skąd wiadomo, że taka strategia nie została już uwzględniona w aktualnych cenach akcji? A może to kolejny sposób na wyczyszczenie ludziom portfeli. :)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy