Forum Forum inwestycyjneForex

SWAP SYSTEM - od 50 do 200% rocznie bez ryzyka

SWAP SYSTEM - od 50 do 200% rocznie bez ryzyka

thombau / 2008-06-25 02:55
Polecam prosty i 100% system na zarabianie kasy dla początkujących i trochę bardziej zaawansowanych, co chcieliby wygrać trochę kasy, a przy okazji nic nie stracić.

Polega on mniej więcej na tym:

Kupuje się i jednocześnie sprzedaje tą samą parę, np. AUDJPY lub GBPJPY u dwóch różnych brokerów lub u tego samego brokera, ale na różnych typach kont.
W ten sposób nigdy nie można stracić, niezależnie, czy kurs tej pary idzie w górę, czy w dół, bo saldo będzie zawsze to samo. Jak na jednym koncie kasa nam spada to dokładnie o tyle samo rośnie na drugim koncie.

A zarabia się na swapie, czyli odsetkach, tak jak w banku, tylko dużo większych, bo jest dźwignia od 1:50 do 1:500, ale najlepiej wybrać 1:100. Rocznie najbiedniej wyjdzie 50-60%, ale przy umiejętnej grze nawet 200% czystego zysku bez żadnej obawy o stratę kapitału, nie tak jak na giełdzie.

Kiedyś zaproponowałem 2 brokerów zagranicznych, gdzie u jednego swap był dodatni, u drugiego zerowy, ale teraz myślę, żeby używać tylko jednego brokera, który ma 2 typy kont, gdzie na jednym Swap jest dodatni, na drugim zerowy. W ten sposób nie trzeba płacić za przelewy bankowe, tylko raz, na początku.
Najlepiej do tego nadaje się FX Clearing z Kanady.

Jak ktoś jest zainteresowany, niech zajrzy na forum forexu i znajdzie dużo wcześniejsze wątki System SWAP.

System jest bardzo prosty i nie zajmuje wiele czasu.

Przyjemnego handlowania i zarabiania.
Wyświetlaj:
hadForex / 2008-07-02 07:57
Metoda Hedge i znana jest już dawno, system sam w sobie jest
dobry, ale tylko w teorii.
To co pisze autor o zyskach 200% rocznie to bzdura tym systemem, mianowicie że żadne broker
na taką grę nie pozwoli, i będzie zamykał pozycję.
Autor zapomniał wspomnieć o tym żeby zarobić tą metodą jakieś konkretniejsze pieniądze to
potrzebny jest bardzo duży kapitał, a zysk nie jest gwarantowany.
NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK GWARANTOWANY ZYSK NA FOREXIE.
Osobiście go nigdy nie stosowałem, mam znacznie lepsze wyniki przy normalnej grze, a nie kombinowaniem jak koń pod górkę.

Pozdrawiam
Had
thombau / 2008-08-21 09:35
1. Zgadza się, metoda została wymyślona kilka lat temu i stosował ją jeden gość, zarobił 3 mln dolców, a potem ją opisał. Jest na internecie.
Ja wpadłem na nią niezależnie od niego, nigdy o tym nie czytałem, dopiero potem dowiedziałem się, że taka metoda istnieje.

2. Zyski 200% są możliwe, jeśli weźmie się pod uwagę procent składany. Tzn. miesięcznie masz co najmniej 5% zysku. 1,05 do potęgi 12 da coś koło 200%.
Bo gdy po miesiącu wygrasz trochę kasy, to możesz dokupić nowego minilota. Np. zaczynasz od 1 lota. Po miesiącu handlujesz już 1,1, potem 1,2, itp. Więc się uzbiera. Na początku jest mało kasy i większość ludzi się tym zniechęca. Ale pomyśl, gdy po 2, 3 latach będziesz mieć 3 mln USD jak ten gość to mało? Nie mów mi, że kilka baniek zielonych czystego pewnego zysku to mało. Dowody na to są.

Owszem, jeśli na początku zainwestujesz 100 złotych, no to trudno się szybko dorobić. Ale nawet z tych 100 złotych po 3, 4, 5 latach można mieć w ten sposób kupę kasy. Ja wiem, że większość ludzi chciałaby mieć milion dolców po paru dniach, może tygodniach, ale nie latach. Kto by tyle czekał. Lepiej zaryzykować dużo kasy w niepewny system i przegrać niż długo czekać. Kto by miał do tego cierpliwość? No, niestety, ten system jest dla cierpliwych i wytrwałych.

3. Skąd wiesz, że broker na taką grę nie pozwoli. Tylko gdybasz i teoretyzujesz. Próbowałeś sam się przekonać i czy faktycznie możesz to stwierdzić, bo broker ci zamknął pozycje? Ja z kolei w dalszym ciągu mam niektóre pozycje otwarte ponad 3 miesiące i broker nie ma nic do tego. Nie jest nidgdzie powiedziane i zabronione, że pozycje musisz maksymalnie trzymać parę dni, bo jak nie, to ci broker zamknie i da karę. Pozycje można trzymać latami i nikomu nic do tego. Różni ludzie mają różne metody handlu i brokerzy muszą się z tym liczyć.

A brokerzy przecież między sobą nie wiedzą, że masz otwarte zhedżowane pozycje u drugiego brokera. Poza tym ci brokerzy, co mają zerowy swap doskonale znają ten system i godząc się na ten zerowy swap muszą się też pogodzić z tym, że ludzie będą próbowali grać tym systemem.
Tak dla pewnośći: wyślij e-maila do takiego brokera i powiedz mu, iż zamierzasz grać w ten sposób i czy nie jest to zabronione. Nie żartuję, zapytaj się i zobaczysz, co ci odpowie. Jak powie, że nie zabronione, to masz dowód, że można grać i ci nie pozamyka pozycji.

4. Normalnie masz rację, że nie ma gwarantowanych zysków na forexie, ale to jeden z nielicznych "pewniaków", gdzie nie można przegrać kasy. Obojętnie, czy kurs idzie w górę, czy w dół, ty zawsze wygrywasz na swapie. Nie mów ogólnie, tylko udowodnij, że akurat ten system nie jest 100% pewniakiem, bo według mnie jest totalnym pewniakiem na zarabianie i przy okazji nie tracenie.

5. Dużo ludzi twierdzi, iż jest to słaby system w tym względzie, iż się mało zarabia. Ja też tak twierdzę. Mam inny dużo lepszy system dający większe zyski. Ten system swap stosowałem bardzo krótko. Owszem, jak ktoś umie zrobić kilkaset pipsów dziennie, to taki system jest dla niego mało wydajny. Ale większość ludzi, ok. 90-95% traci kasę i głównie oni powinni używać jakiś dobry, pewny system na zarabianie. Lepiej zarobić mało, a pewnie, niż stracić dużo i też pewnie.

6. Dlaczego uważasz ten system kombinowaniem jak koń pod górkę? Wręcz odwrotnie, otwierasz pozycję raz i trzymasz ją miesiącami, a co jakiś czas dokupujesz znów. Nie musisz ciągle siedzieć przy komputerze i co chwila martwić się, co się dzieje.
Zaglądasz do komputera raz na parę dni i masz święty spokój. Czy to jest kombinowanie jak koń? Wybacz to raczaje ty musisz co chwila kombinować, co tu zrobić, kupić czy sprzedać i którą parę.

7. Kolego Had, nie chcę cię obrazić, tylko przedyskutować twoje nieuzasadnione ataki. Mnie tam rybka, czy ktoś taki system używa czy nie. Ja tylko sygnalizuję, że można bezpiecznie zarabiać pieniądze, a ty od razu krytykujesz nie mając w wielu kwestiach racji.

8. Można używać 1 brokera, jak już wcześniej wspomniałem, lub 2, jeden z dodatnim Swapem, drugi z zerowym.
Największy swap ma ODL, natomiast dla zerowego swapu FX Clearing.
Ale można sobie wybrać innych brokerów. Podaję link:
http://www.compareforexbrokers.com/
hadForex / 2008-07-04 19:27
Już są wliczone.
Ale na to żaden broker się nie zgodzi i prędzej czy później się zorientuje i można popłynąć do tego stopnia że straci się cały kapitał.

Pozdrawiam
Had
pieczek_zzz / 2008-06-30 22:27
na jednym i na drugim kupujesz tą samą parę?eur/usd a na drugim usd/eur?czy jak to wygląda.
Robson_ / 83.20.246.* / 2008-07-01 15:27
Zakładasz długą pozycje na jednym koncie i krótką na drugim koncie. Ciekawa strategia
etherlord / 83.27.122.* / 2008-08-13 23:42
Tylko ze jedna para czesto nie spada o tyle o ile druga rosnie....
fazik / 2008-08-18 09:27 / "Gpw-racer"
A teraz przeczytaj co sam napisałeś....

przecież kupujesz tę samą parę
N70 / 2008-09-19 02:03 / portfel / Forex trejder
jesli masz konta u 2 roznych brokerow, to roznice w notowaniach moga siegnac kilkunastu a czasem kilkudzesieciu pips na tej samej parze....
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy