Forum W wolnym czasieLifestyle

Świat podzielony po Noblu dla Obamy

Świat podzielony po Noblu dla Obamy

Money.pl / 2009-10-10 10:35
Komentarze do wiadomości: Świat podzielony po Noblu dla Obamy.
Wyświetlaj:
Snuffer / 62.21.42.* / 2009-10-10 15:28
jak zwykle, przemówienie o wszystkim i o niczym....paplanina
Gioker / 2009-10-10 13:59
Niestety to nie 1 kwietnia...Ta cala parodia zaczyna byc naprawde smieszna tylko niestety efekty tego dotkna nas wszystkich.
gfshfdfgh / 83.25.110.* / 2009-10-10 10:35
to ciekawe że przywódca kraju który sieje na świecie najwięcej krzywdy dostaje taką nagrode. To obniża prestiż nagrodzie Nobla. Dla mnie to obecnie nic jak kółko wzajemnej adoracji . By żyło się lepiej.... kolesiom
żal / 89.74.118.* / 2009-10-10 14:59
Jakie krzywdy? 90% ofiar w Iraku czy Afganistanie to obywatele tych krajów zabici przez ich rodaków w atakach terrorystycznych! Jak czytam takich kretynów to mnie krew zalewa... Wyobraź sobie, że samoloty wbijają się w Pałac Kultury i co zrobiłby Kaczyński? Wysłał te darowane F-16 , które nie zawsze latają? Polska to zaścianek i nikt nie zważa na to, co się mówi w tym kraju. Nie wina Obamy, że dostał tę nagrodę. O jakich efektach mówisz? Głupie wyróżnienie i tyle. Pozdro z Orlando, Polaczki.
ksoek / 87.96.56.* / 2009-10-10 19:30
pani z Orlando.....jesteś..głupia no. Zobacz sobie filmy dokumentalne o ataku z 11.09..w stanach mieszkasz i nie wiesz co się w twoim kraju dzieje...tak a w ruandzi jak się tutu z hutsi tłukli to co zrobiła twoj ameryka?? zwineła się i dopuściła do ludobujstwa. Całe ONZ z USA na czele to "wielka bestia" która zostanie zniszczona,prędzej czy później..człowiek nie potradi rządzić, a wy jesteście tego najlepszym przykładem. Pozdro z OrŁOWCA tłuściochy z ameryki
ksoek / 87.96.56.* / 2009-10-10 19:30
pani z Orlando.....jesteś..głupia no. Zobacz sobie filmy dokumentalne o ataku z 11.09..w stanach mieszkasz i nie wiesz co się w twoim kraju dzieje...tak a w ruandzi jak się tutu z hutsi tłukli to co zrobiła twoj ameryka?? zwineła się i dopuściła do ludobujstwa. Całe ONZ z USA na czele to "wielka bestia" która zostanie zniszczona,prędzej czy później..człowiek nie potradi rządzić, a wy jesteście tego najlepszym przykładem. Pozdro z OrŁOWCA tłuściochy z ameryki
żal / 89.74.118.* / 2009-10-10 23:00
Jestem facetem. Jakie filmy? Nie mów mi tylko, że w Polsce wierzy się w te teorie spiskowe, ha ha ha.
Polecam artykuł Michaela Shermera pt. "Potęga paranoi". Atak przeprowadziła Al-Kaida, bin Laden przyznał się i był dumny.

Przypominam, że w czasie ludobójstwa Polska była członkiem ONZ i nie wystąpiła o pomoc dla Rwandy. Zrobiła to tylko Belgia.

A Polacy potrafią rządzić? :) Widać to od ponad tysiąca lat :)

A co w rządzach Amerykanów ci się nie podoba? Drażni cię, że nas na więcej stać? Że mamy lepsze standardy życia? Że przy każdym domu wisi amerykańska flaga? Że ludzie nigdy nie przestają wierzyć w swój kraj, cokolwiek by się działo? Że tu powstał rock? Jeansy? Że mamy lepsze szkolnictwo i medycynę? Lepsze uniwersytety? Jeśli do tego prowadzi złe rządzenie, to życzę Polsce takich rządów.
celt / 2009-10-16 21:02
Lepsze szkolnictwo? Nie rozśmieszaj mnie. To pewnie dzięki temu "lepszemu szkolnictwu" w Stanach obecnie naukowcy obserwują wtórny analfabetyzm wśród młodych. Więc faktycznie macie tam lepszą edukację...
KAPI 111 / 83.3.196.* / 2009-10-12 11:02
Panie Żal, żal pana, zamerykanizowany durny polaczku, włącz sobie jakis durny amerykański program typu telezakupy i kupuj, kupuj, kupuj, bo nigdy nie wiadomo gdzie uderzy kolejny samolot z wynajetymi przez ekipe rzadzaca TERRORYSTAMI, a o wojennej polityce zagarniania sie nie wypowiadaj bo nic nie wiesz polaczku
żal / 89.74.118.* / 2009-10-14 16:36
a ty sobie włącz durne programy i chłoń... Czy ty byłeś kiedyś w polskim sklepie? Wczoraj byłem w SILESIA City Center w Katowicach, cały ooogrooomny parking wypchany po brzegi, godzinę parkowałem, kolejki w kasach na wiele kwadransów... Wyjdź z domu, wyłącz firefoxa i się rozejrzyj.

prawie 50% ludzi pochodzenia polskiego mieszka poza granicami tego kraju, mówiąc do mnie, mówisz do niemal 18 mln Polaków, 10 mln mieszka w USA. Założe się, że za jakiś czas 90% ludzi pochodzenia polskiego będzie mieszkało poza granicami Polski. Czy ty tego nie dostrzegasz? Popatrz, ile dzieci w Polsce cierpi z powodu głodu... Jak wysoki jest poziom analfabetyzmu... Wstyd dla Europy. Nikt nie liczy się ze zdaniem Polaków, więc możesz mówić, co chesz, nikt cię nie usłyszy. Durny kraj dla durnych ludzi.

A za zamachami z 11 września stoją Polacy, to oni z zazdrości zniszczyli symbol USA. Rząd Polski zorganizował to, żeby część Polaków tam żyjących powróciła do ojczyzny, bo nie ma komu płacić podatków i kieszenie robią się puste! To jest prawda, są liczne dowody na to.

Najnowsze wpisy