Forum Forum finansoweBanki

Świąteczne pożyczki - jak najtaniej zdobyć pieniądze

Świąteczne pożyczki - jak najtaniej zdobyć pieniądze

Wyświetlaj:
zainteresowany prawn / 87.206.78.* / 2006-12-12 21:12
moim zdaniem autor artykułu dopuścił się plagiatu i muszę to mocno stwierdzić. proszę spojrzeć METRO z dnia 11 grudnia 2006 artykuł pt. GOTÓWKA BEZ HACZYKA w dodatku KREDYT NA GWIAZDKĘ s 2 autorstwa JOLANTY NOWAK
kategorycznie proszę o wyjaśnienie kto dopuścił się przestępstwa plagiatu
REDAKCJA / 2006-12-13 13:06
Zapoznaliśmy się z tekstami z "Metra" i nie zauważyliśmy znamion plagiatu.
Autorka pisząc poradnik nie mogła zresztą znać treści publikacji "Metra", gdyż do redakcji wysłała tekst 29 listopada.
Z poważaniem
Redakcja Money.pl
metju / 87.206.78.* / 2006-12-14 20:12
jeśli nie zauważacie Państwo znamion plagiatu to dobrze. cieszy mnie, że zareagowaliście Państwo tak szybko. codziennie korzystam z usług serwisu MONEY i nie chciałbym, aby coś takiego zdarzyło się Państwu. Money jest dla mnie portalem opiniotwórczym i widzę po reakcji, że wiecie Państwo o tym. jeśli fakty są takie jak zostały przytoczone w odpowiedzi Redakcji to bardzo się cieszę. dodatkowo muszę przeprosić autorkę artykułu.
Przepraszam Panią bardzo, ale niektóre partie tekstu wydały mi się łudząco podobne do przytoczonego przeze mnie artykułu. mam nadzieję, że wybaczy mi Pani moje stwierdzenie.wynikało ono raczej z zainteresowania dobrym imieniem portalu, który jest dla mnie m.in. narzędziem pracy. raz jeszcze przepraszam i czekam na konstruktywną krytykę bądź polemikę
czytelnik prasy / 156.17.123.* / 2006-12-13 11:51
autor stwierdzenia myli sie, temat jest popularny wiec wszyscy o tym pisząi beda pisac..czy zawsze to plagiat? Troche opanowania w osadzaniu innych!
metju / 87.206.78.* / 2006-12-14 20:15
wyżej napisałem do redakcji. ja także jestem czytelnikiem pracy przeprosiłem redakcję i autorkę. krytykę przyjmuję.

Najnowsze wpisy

Konto firmowe - najlepsza oferta: