Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Świąteczny czas, spokojny czas

Świąteczny czas, spokojny czas

Money.pl / 2005-12-23 11:24
Komentarze do wiadomości: Świąteczny czas, spokojny czas.
Wyświetlaj:
sowa / 83.30.103.* / 2005-12-23 22:03
Tradycyjnie jak co roku
sypia sie zyczenia wokól,
wiekszosc zyczy swiat obfitych
i prezentów znakomitych,
a ja zycze, moi mili,
byscie swieta te spedzili
tak jak kazdy sobie marzy.
Moze cicho bez halasu
idac na spacer gdzies do lasu,
moze w gronie swoich bliskich
jedzac karpia z jednej miski,
moze gdzies tam w cieplym kraju
czujac sie jak Adam w raju,
moze lepiac gdzies balwana,
jesli sniegu napada

Dzisiaj jest ten rodzaj ciszy,
Ze kazdy wszystko uslyszy:
I sanie w oblokach mknace,
I gwiazdy na dach spadajace,
A wszedzie to ufne czekanie ?
Czekajmy - dzis cud sie stanie

Wiary co góry przenosi,
nadziei, która nie gasnie,
milosci w kazdej ilosci
- od Bozej Dzieciny zyczy...
sowa
jujo / 83.22.229.* / 2005-12-24 14:44
Bardzo podoba mi sie ten wierszyk, czy to Twoj wlasny sowo super
Leonardo / 62.29.133.* / 2005-12-23 21:55
Wszystko najważniejsze właściwie już zostało poniżej przez Was napisane, więc pozostaje mi tylko przyłączyć się do życzeń. Spokojnych i rodzinnych Świąt. I niech moc będzie z Wami.
orzeł / 80.55.139.* / 2005-12-23 20:20
Ja dziś postanowiłem oderwać się od giełdy i pojechałem na niewirtualne zakupy!
wpadłem do Kruka po coś dla żonki
do Reserved kupić coś dla siebie i starszej córci
zerknąłem na buty w CCC mijając Pizzę Hut
gdy wracałem do domu zatankowałem na Orlenie a żona zadzwoniła że zaraz będzie w domu bo kończy zakupy u Dudy!
i tak to jest właśnie, że szczęścia Wam kochani życzę które oby osiągało szczyty notowań w tym i kolejnych latach bo bezcennym jest jak wiecie!
Wesołych Świąt !
janusz / 83.19.40.* / 2005-12-23 21:43
Składam WSZYSTKIM forumowiczom ZDROWYCH,SPOKOJNYCH ŚWIĄT fury prezentów,oraz wszystkiego NAJ.... w NOWYM ROKU. Redakcji najleprzego forum,składam równierz życznia Wesołych Świąt,oraz wszystkiego dobrego w Nowym Roku. ps.Dzieki Wam uczę się( odrobiłem straty) i powoli wciągam się w ,, koło papierków "
dżeju / 80.239.144.* / 2005-12-23 20:06
Nooo, prawdziwie świątecznie się nam zrobiło, a ja w pracy po godzinach :(
Dziękuję za życzenia i również życzę Wam/nam wszystkim aby giełda pozostała dla nas łaskawa w przyszłym roku i abyśmy mogli ze spokojem zasiąść przy wigilijnym stole, nie myśląc o tym w ogóle.
Igor | Evil Empire / 80.53.192.* / 2005-12-23 13:51
Aaaaaaaaaa panie Danielu zycze także wesołych świąt dla całej redakcji Money.pl to mój ulubiony portal, tlyko brakuje mi szablonu zleceń ponad np 10 jak to ma miejsce na interii ale i tak to najlepszy portal o tematyce biznesowej :) no i ulubionym userom jak:i Jujo, dzeju,. orle, pablo, aniu :), krzys i całejreszcie których wymienianie tu nie ma sensu bo brakło by chyba mi czasu :D. MARRY CHRISTMAS, pozdrówce żony,dzieci i nawet psa czy kota :D ale mi dzisiaj się nastróoj prawdziwie swiateczny właczył :). TO paaa.
jujo / 83.22.207.* / 2005-12-23 14:05
poniewaz rzeczywiscie malo czasu zostalo a jeszcze nie wszystkie prezenty kupione wiec dzis koncze zyczac Wam równiez samych trafnych decyzji, jak najmniejszych strat a najwiekszych zyskow i odpocznijcie sobie podczas tych Swiat by w Nowym Roku z pelna energia ruszyc w dalszy ciag gieldowego tanca. Oprocz osob które już zostały wymienione przez Igora wszelkiej pomyslnosci dla Strokusia, ktorego uwagi bardzo cenie oraz Hajdiego za przeogromna wiare w MNI i MCI. Trzymajcie sie cieplutko i smacznego karpia :)
krzys / 80.53.192.* / 2005-12-23 11:28
na dzisiaj to juz tylko pozostalo zyczyc wam wesolych spokojnych i zdrowych swiat
Igor | Evil Empire / 80.53.192.* / 2005-12-23 11:24
Ja kupuje życzebnia świąteczne na okres powiedzmy 2 tygodni , mam nadzieje na stopę zwrotu rzędu 20 % więc , kupię po PKC życzenia świateczne tak z 10 k :) pozdrawiam hej.

P.S. Oby 2006 był lepszym rokiem niz 2005 czego gorąco Wam i sobie życzę :)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy