Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

Swifttrade-trader-daytrading-firma dziad!

Swifttrade-trader-daytrading-firma dziad!

slawek283 / 2008-10-16 20:48
Miałem praktyki w Swifttrade w Kielcach.Odradzam stanowczo-firma
dziad!
Na szkoleniu nie ma zadnego szkolenia jak to piszą na stronie
Sifttrade,sadzają cie przy kompie i rób co chcesz,samemu trzeba sie
nauczyć.Tradera bardzo trudno zrobić,ludzie którzy tam już sa na
szkoleniu 3 miesiące nie moga go zrobić,może za pół rokuzrobią
(trzeba wyrobic 2000$ miesiecznie inaczej cie nie przyjmią,przez
okres szkolenia nic sie nie zarabia).po zrobieniu traderadostaje sie
35% zysku,trzeba założyc dziłalniośc gospodarczą.Najlepsi traderzy z
doświadczeniem zarabiają 7000tys miesiecznie,ale to bardzo długa
droga i większości sie nie udaje.Obok mnie siedział straszny frajer
który nerwowo zuł gume(był sfrustrowany ze 3 miesiuąc tu siedzi i ma
cały xczas straty-haha).Ogolnie mowiąc każdy kto gra na GPW lepiej
zarobi na naszej giełdzie niz w Swifttrade.Ogolnie mowiąc atmosfera
w tymbiurze jest tragiczna,nikt ci nie pomoże a juz napewno
jajogłowi bliźniacy którzy tam sie szkolą i szkolić będą do usranej
smierci.Szczerze odradzam,ale wiekszośc musi sie przekonac na sobie-
tyle.Jak ktoś jest zainteresowany ksiązką "Daytrading-amerykańskie
rynki finansowe" to chętnie mu sprzedam wersje elektroniczną po
30zł,piszcie na maila:slawek283@op.pl
Wyświetlaj:
niko kamil / 85.14.98.* / 2011-10-09 17:18
burak jestes i tyle
zenek_nyc / 69.116.28.* / 2011-02-20 14:11
Zacznij od nauki wykresow . Wybierz sobie jedna lub wiecej akcji i obserwuj wykresy. Wszystko opiera sie na cenie i volume.
bulish-> / 93.157.73.* / 2011-02-09 02:48
powiem tak, bylem, robilem, trwalo to 6 miesiecy... nie udalo mi sie, ale wspominam bardzo pozytywnie. byla to pierwsza moja praktyczna stycznosc z rynkami. no ale chyba wtedy nie nalezalem do tych 2-4% ludzi zarabiajacych z day-tradingu. nikt cie tam uczyc nie bedzie (oprocz jakichs wskazowek), bo tego nie da sie nauczyc od kogos, uczysz sie sam, a w firmie daja ci do tego naprawde wszystko. na poczatku zarzadzasz 10000$ kapitalu, po jakims tygodniu mialem juz do dyspozycji 100000$ (zalezy od wynikow kiedy dostaniesz podwyzke). widzialem pare traderow, ktorzy zarabiali naprawde bardzo dobrze (widzialem, bo przyjezdzali do nas z innych biur). bardzo sie ciesze ze sprobowalem tego, i na koniec powiem, najwazniejsza w traidingu jest psycha, bez odpowiedniej psychy, jakim bys dobrym technikiem nie byl (pisze tylko "technikiem" bo akurat fundamenty w day-tradingu srednio sie przydaja) - nie masz szans (i to zadnych). a teraz jak w reklamie - "sprobuj i Ty, moze sie okaze, ze nalezysz do tych 2-4%"....... ale watpie :)
zenek_nyc / 69.116.28.* / 2011-02-20 13:17
Nie bardzo wiem czego sie spodziewales od takiej firmy idac bez jakiegokolwiek przygotowania tzn min rok obserwowania kogos kto potrafi i grania przy uzyciu wykresow swiecowych. Ci co wiedza jak to robic to robia to w domu pracujac na siebie.
ex-trader / 85.222.29.* / 2011-02-22 22:26
a ja moge powiedziec ze siedzialem w swifcie ponad 2 lata, roznie to bywalo ale ogolnie to swietnie wspominam te czasy. Troche sie pomeczylem i zaczalem zrabiac. Bardzo duzo sie nauczylem poniewaz gra na NYSE czy NASDAQ zdecydowanie różni się od GPW.
Gosu / 83.9.51.* / 2008-11-26 22:02
Myślisz że po przeczytaniu jednej ksiazki staniesz się zawodowym daytraderem zarabiajacym niewiadomo ile pieniędzy?? Statystyki są tragiczne, bo ok 80% leszczy takich jak ty wychodzi z rynku goła, bosa i niekoniecznie wesoła. Sukces osiągaja naprawdę nieliczni bo żeby go osiągnąc trzeba naprawdę kilku lat praktyki i systematycznej nauki.
fazik / 2008-11-26 22:07 / "Gpw-racer"
zasada Pareto:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Zasada_Pareto

On "myślał" że samo przyjdzie.

Osobiście to za lepsze szkolenie uznał bym posadzenie przy kompie na żywioł niż suche bla bla ..... potem mogę się dowiedzieć że grałem fikcyjnie.
saney / 87.206.105.* / 2008-11-11 03:17
jak sie okazuje to Ty jestes starym frajerem i nic nie potrafisz mozesz isc do racy w realu albo w tesco bo traderem nigdy nie byles i nigdy nie bedziesz a na gpw to mozesz sobie tylko wkladac i wyciagac coraz mniej bez vol kazdy kto gra wie o co chodzi jesli chodzi o firme tez nie przepadam bylem zrobilem tradera i odszedlem ale to nie znaczy ze sie nie da po prstu C**** taka jak Ty nie dala rady i widzi w tym jakis podstep powodzenia na rybach w realu na swita
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy