Forum Forum inwestycyjneForex

Sygnały na 10 parach walutowych

Sygnały na 10 parach walutowych

adsumusek / 194.116.252.* / 2007-10-23 23:23
Znalazłem to na allegro:

http://www.allegro.pl/item257362409__codzienne_sygnaly_z_rynku_forex_zarabiaj_.html

Z początku byłem sceptyczny. Pomyślałem sobie, że 50zł to nie majątek i warto spróbować. Trzeba przyznać, że facet ma nosa. Nie wszystko mu wchodzi, ale codziennie jestem na większym, bądź mniejszym plusie.
Jakby ktoś sobie nie radził to polecam zainwestować te 50zł To nie majątek, a zawsze jakaś pomoc. Jak dalej będzie mieć taką skuteczność to możnaby z nim na stałe współpracować.

POZDRAWIAM
Wyświetlaj:
Kupiec2007 / 85.221.171.* / 2007-11-08 11:50
Witam!
Ja ostatnio też kupiłem te sygnały sprawdzalność w moim przypadku to 75 %.
Więc szczerze mogę polecić dalej.
AntyFrajer / 83.5.232.* / 2007-11-08 15:45
Gosciu,przestań juz pisać sam do siebie i odgrzewać temat co jakiś czas.
Zarabiasz krocie na fx a pozbywasz się 'świętego grala' za marne 50 zł - mam
nadzieje ze na Caritas i tace też nie skąpisz dobrodzieju ,he,he.
graczReal / 83.5.208.* / 2007-10-24 16:38
Jak kolo jest taki dobry to dlaczego zarabia sprzedając sygnały.
Od 2 lat (tak sie chwali) zarobił w kazdym roku ~3500 PIPS.

P.S
Jestem pewien ze to ty jestes tym "magikiem" i szukasz frajerów na tym forum.
Dobry to ty jestes w grach na demo, doradzając innym jak grać -zainwestuj swoje własne pieniądze w real'u a wtedy zobaczymy jaki z ciebie "specjalista '" !!!
adsumusek / 85.221.172.* / 2007-10-24 19:28
Bynajmniej nie reklamuje siebie. Zakupiłem u tego gościa sygnały.
Być może tak jak mówisz to jakiś "magik", albo inny młodzian z demo.
Demo rządzi się takimi samymi prawiami jeśli chodzi o spready i inne sprawy jak real, jeśli tam coś nie działa to znaczy, że w realu też nie będzie. Wydaje mi się, że jednak gra na real, bo przeważnie trafia dobrze.
Jednak fakt jest faktem, że nie wychodzę na tym źle. Jak ktoś uważa się za specjaliste lub żal mu takiej kasy to napewno nie polecam mu tego. Ja się za takiego nie uważam, dlatego postanowiłem dać szanse innym. Jak ktoś znajdzie jakaś dobrą strategię to nie da mi znać.
Slimakko. / 80.55.113.* / 2007-11-08 18:01
To moze daj jakies wskazowki na najblizszy okres zobaczymy czy sie sprawdzi.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy