Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Syria wciąż niespokojna. Czołgi na obwodnicy Damaszku

Syria wciąż niespokojna. Czołgi na obwodnicy Damaszku

Wyświetlaj:
Stary Milek / 83.242.68.* / 2012-08-22 10:40
http://www.youtube.com/user/VoltairenetTV/videos
Realne informacje a nie brednie propagandowe
MMM395 / 89.191.155.* / 2012-08-22 15:59
Zadziwiające jak większość ludzi pojmuje obiektywizm - jako przeciwieństwo, tego co uważają za nieprawdę. Tylko, że z tego, że jedna strona jest "czarna" nie wynika, że druga jest "biała". Zaprzeczenie słów osoby, która jest znana z tego, że kłamie nie powoduje poznania prawdy. A ta, na marginesie, bardzo często zależy od punktu widzenia i innego rodzaju interesów.
Thierry Meyssan czyż to nie ten sam co od "czterech kłamstw NATO"? Swego czasu nawet miałam pomysł aby obalić tezy tam zawarte. Chyba najbardziej ujął mnie argument, że to niemożliwe, aby żołnierze syryjscy strzelali do cywilów, bo w sytuacji kiedy zostają otoczeni to wolą oddać życie niż strzelać, bo w ten sposób mogliby zranić przypadkową osobę. No cóż chyba wydarzenia w Homs czy Huli wystarczająco to obaliły. Tylko jak ktoś chce wierzyć w bajki to uwierzy we wszystko. Poza tym zadziwiające, że praktycznie wszystkie tego rodzaju publikacje mają powiązanie z pewnym portalem forsującym rosyjski punkt widzenia. Dziwny zbieg okoliczności ;)
Z. / 196.3.50.* / 2012-08-24 15:26
Poszukaj zdjęć z masakry w Huli. Można je znaleźć w Internecie. Torturowane dzieci z poderżniętymi gardłami "trochę" odbiegają od wersji przedstawianej w naszych mediach (chyba nie powiesz mi, że ostrzał artyleryjski podrzyna gardła? - to najpewniej robota sponsorowanych i dozbrajanych z zewnątrz najemników).

Co do "rosyjskiego punktu widzenia" to zwróć uwagę, że Rosja i Chiny przeciwstawiają się agresji na Syrię podczas gdy USA i spółka sponsorują terroryzm na terenie tego kraju, żeby go podbić i zdominować (głównie przez marionetkowy rząd). Niestety, nie mam pod ręką linku do oficjalnej informacji na stronie Council on Foreign Relations stwierdzającej, że "Al Kaida jest dobra i pomaga walczyć z reżimem w Syrii". Jak to w końcu jest? To Al Kaida już nie jest zła, bo walczy w interesie USA? Dociekliwym pozostawiam poszukiwania i przemyślenia. Wnioski z pewnością dalece odbiegną od tego co próbują nam wmówić w mass mediach.
Stary Milek / 83.242.68.* / 2012-08-22 10:45
Wystarczy zmienić napisy na polskie - dla nie angielskojęzycznych i francuskojęzycznych

Najnowsze wpisy