Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Szanse na odbicie w USA mogą pomóc GPW

Szanse na odbicie w USA mogą pomóc GPW

Money.pl / 2008-10-23 09:52
Komentarze do wiadomości: Szanse na odbicie w USA mogą pomóc GPW .
Wyświetlaj:
zybi / 2008-10-23 14:56
Jak by ludzie w Polsce mieli rozum to dzis moglibysmy sie smiac z USA ! a tak to musimy dostac w pysk by wstac ! szkoda ze taki glupi mamy narod. ! ja osobiscie nigdzie nie wyskakuje mam 75 tys w papierach i moge stracic wszystko ! ale wiem ze nie strace i jak sie wig20 odbije odzyskam to co moje i bede zadowolony , a miedzy czasie wrzuce 50 tys. i zarobie na tych ktorzy dzis wyskakuja i traca ! na 2 zle 1 dobre ! LUDZIE OPAMIETAJCIE SIE !
wszystkie nicki zajęte / 89.174.22.* / 2008-10-23 09:56
"Nienajlepsze rynkowe nastroje powodują, że wyraźnie gorsze od prognoz dane mogą zachęcać do sprzedaży akcji, natomiast lepsze odczyty zostaną niezauważone". No właśnie. Jak mnie wkurza, że Polacy są takimi pesymistami. Ja nie rozumiem. Nie chodzi mi o to, że mam dużo akcji kupionych drogo i się denerwuję, ale ludzie, na litość, jeśli zła informacja potrafi wygenerować podaż na spadek -8% to dlaczego wiadomość dobra o takim samym znaczeniu nie potrafi wygenerować wzrostu chociaż +4% tylko jest ignorowana? Kubusie Fataliści :/
rty / 83.7.109.* / 2008-10-23 11:05
"Nie chodzi mi o
to, że mam dużo akcji kupionych drogo i się denerwuję"
DlaCZEGO NIE WYSKAKIWAŁEŚ DUŻO WCZEŚNIEJ?
TYLE PISAŁEM, TYLE MÓWIŁEM...
jr968 / 85.221.218.* / 2008-10-23 10:11
Potrafi, tylko w czasie hossy. To właśnie jest psychologia. Efekt wyolbrzymiania złych przesłanek w czasie panicznego strachu i dobrych w czasie euforii działa przecież w każdej innej sferze, nie tylko w finansach. Ale właśnie w finansach jest raczej pożyteczny, bo to dzięki niemu da się kupić akcje znacznie poniżej ich wartośc (jak teraz), a sprzedać znacznie powyżej (jak kilkanaście miesięcy temu i pewnie też za kilka lat) i przez to nieźle zarabiać niewiele robiąc .
wszystkie nicki zajęte / 89.174.22.* / 2008-10-23 13:33
Dzisiaj została ogłoszona stopa bezrobocia. Jest niższa niż miesiąc temu. Ponoć wiadomość była oczekiwana. Po niej jak jest każdy widzi. To jakby było jakby bezrobocie wzrosło? Minus 25% na WIG-u?
anonymousI / 2008-10-23 09:52
John Smith skoczył z 75 piętra biurowca na Wall Street i doznał 10-metrowego odbicia odgrywając tym samym część strat.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy