Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Szczepionki do odsprzedania, bo WHO przesadziło?

Szczepionki do odsprzedania, bo WHO przesadziło?

Wyświetlaj:
Wapniak/b/ / 87.207.223.* / 2010-01-06 02:36
Szkoda P.Ewo, że nie wynaleziono jeszcze szczepionki przeciw głupocie, tej polskiej! Naszej rodzimej....
sibut / 85.198.196.* / 2010-01-05 23:57
niech sobie je teraz w d... wsadzą
slonixx@poczta.onet.pl / 87.206.32.* / 2010-01-05 17:01
sprzedam domenę grypa.waw.pl
szczeppan / 83.20.234.* / 2010-01-05 15:43
Komisarze Światowego Rządu udowadniają nam po raz, że głupota jest niezbędnym atrybutem rządzenia. Oni autentycznie zachowują się jak schizofrenicy. Pod płaszczem wielkiej naukowości ukrywają się autentyczni imbecyle, których jedyną pasją jest rządzenia całym globem i ustanawianie NORM i PRAW i ostrzeganie nas przed zagrożeniami.
Błagają nas wszystkich na kolanach: "Dajcie nam rządzić", ... "bo my tego pragniemy"
JANO1 / 195.130.212.* / 2010-01-05 15:41
Ha, ha, ha, zdziwieni??? Największy ubaw mają firmy farmaceutyczne, które nieznacznie zainwestowały w ekspertów w WHO, którzy zrobili odpowiednią reklamę, a potem zarobili krocie na głupocie politycznie poprawnych socjalistycznych rządów zachodniej Europy. I co, czy ktoś jeszcze chce się czepiać Ewy Kopacz? Mądra kobieta, nie dała się zwieść reklamie...
szczeppan / 83.20.234.* / 2010-01-05 15:46
socjalistycznych rządów????? co ty pleciesz biedaku???
Co ma korporacyjna korupcja na najwyższym światowym szczeblu wspólnego z socjalizmem???
Czy ty wiesz, o co tobie chodzi???
Może się zaszczepiłeś i to skutek uboczny działania rtęci? hahaha
JANO1 / 195.130.212.* / 2010-01-05 15:41
Ha, ha, ha, zdziwieni??? Największy ubaw mają firmy farmaceutyczne, które nieznacznie zainwestowały w ekspertów w WHO, którzy zrobili odpowiednią reklamę, a potem zarobili krocie na głupocie politycznie poprawnych socjalistycznych rządów zachodniej Europy. I co, czy ktoś jeszcze chce się czepiać Ewy Kopacz? Mądra kobieta, nie dała się zwieść reklamie...
szczeppan / 83.20.234.* / 2010-01-05 15:48
Ewa Kopacz nie jest taka madra jak sadzisz. Nie zakupiła szczepionek z jednego prostego powodu, ze nie miała pieniędzy, naiwny frajerze.
JANO1 / 195.130.212.* / 2010-01-05 16:05
A po co ta agresja? Ja Ciebie nie obrażam, nie znasz mnie a ja Ciebie. Jeśli masz inne znanie niż moje to podejmij dyskusję a nie bluzgaj - bluzg nie jest dowodem na posiadanie racji!!! To po pierwsze. Po drugie - ciekaw jestem dlaczego w odpowiedziach na mój post ordynarnie mnie krytykujesz a w swoim poście piszesz, zgrubsza to samo co ja. Rozdwojenie jaźni? A bardziej merytorycznie - korporacje kupują "ekspertów", żeby kreowali opinie. Rządy, skłądające się z polityków a więc nie-fachowców i ludzi interesujących się tylko możliwością zaczepienia się jakiegoś stołka, zrobią wszystko, żeby zagrać pod publiczkę, często wbrew logice - i w konsekwencji "kupują" takie gnioty marketingowe jak ptasia grypa. Za nasze pieniądze. Zgadzasz się z tym? A co do socjalistyczności rządów zachodniej Europy - a jakie wg Ciebie są to rządy? Liberalne? To prześledź wielkość i strukturę budżetów tych rządów a potem ładnie mnie przeproś, bo tu akurat ja mam rację. I na koniec - gdyby zagrożenie grypą było realne i była dostępna właściwa szczepionka, to polski rząd by ją kupił bo wydatek kilkuset milionów zł przez taki kraj jak nasz w sytuacji zagrożenia to nie jest jakies wielkie halo. Prawdopodobnie dziura w budżecie była jakimś argumentem, ale na pewno nie jedynym. Pozdrawiam, i życzę mniej agresji wobec nieznanych ludzi. Za taki najazd słowny na ulicy dostałbyś po gębie, internetowy bohaterze - że tak na koniec pozwolę sobie jednak na malutki epitet.
edeq / 188.147.3.* / 2010-01-06 04:10

A po co ta agresja?

To typowa agresja dla miłośników PiS-u. Kto śmie mieć inne zdanie niż oni jest w najlepszym razie "frajerem".
Natter / 2010-01-05 19:15 / Tysiącznik na forum
Dobrze odpowiedziałeś .Ponadto mnie się wydaje że ten Szczeppan to jakiś pofarbowany zawsze zmienia swoje hasło ale chamski charakter pipima zostaje ten sam.
myślcie / 83.22.108.* / 2010-01-05 14:48
By udowodnić tezę, że jestem koniem - założę dziś chomąto .
Zaszczepimy murzynka Bambo z Afryki - a nóż zachoruje na grypę ?
Nic nie może się zmarnować !
Niechby nawet na mammografię posłać mężczyzn ( przecież może się trafić jakaś ukryta kobieta ? ).
Niektórzy to potrafią " pomagać " . Szacun !
k.. / 89.25.186.* / 2010-01-05 15:20
cóż... mężczyźni też choruja na raka piersi.........

jest to niewielka grupa, ale się zdarza....
myślcie / 83.22.108.* / 2010-01-05 15:48
Czyli uważasz badanie mammograficzne
dla mężczyzn za celowe ?
Może najpierw przebadać ich na prostatę ?
Zdarzają się różne rzeczy , nawet cuda .
Chodzi o to , żeby brać pod uwagę te najbardziej prawdopodobne .

Najnowsze wpisy