Forum Polityka, aktualnościKraj

Szczyt w Poznaniu skończy się bez konkretów?

Szczyt w Poznaniu skończy się bez konkretów?

Wyświetlaj:
mkg / 2008-12-10 08:47 / Bywalec forum
To było wiadomo od początku że ta impreza eko-cwaników i eko -debili skończy się niczym. Najedli się i napili na koszt podatników i dalej będą kombinować jak nabieraqć naiwnych na bzdury o gazach cieplarnianych. Problememem nie jest ocieplanie klimatu bo jest normalne zjawisko cykliczne ocieplanioa i oziebania , nie jest emisja CO2 przez człowieka, któy nie ma wpływu na zjawiska zachodzące w przyrodzie i może się do nich co najwyżej adoptować, bo najwiekszym źródłem CO2 są oceany, problemem jest ochrona środowiska przed zaśmieceniem i przygotowaniem się do zmiany trendu i oziebiena klimatu, co chyba zacznie sie około 2020 roku.
emitujący COś / 84.254.160.* / 2008-12-10 03:36
Co za bzdura. Kiedy w końcu, w tym pięknym kraju, niekompetentni rządzący, którzy trwonią pieniądze podatników, dojdą do wniosku, iż takie bale, w których biorą udział politycy i cały przyboczny sztab nie maja sensu. Kolejne przyjęcie (kosztowne) dla kolesi. Jak w Kioto, należy sobie uzmysłowic, że tylko konferencje z udziałem fachowców w danej dziedzinie mogą przynieść jakieś rozsądne deklaracje. Będzie taniej i z sensem.
buzza / 2008-12-09 21:29 / Bywalec forum
JA PROPONUJE PODCIĄĆ 20000tyś słupów energetycznych,to szybko wprowadzą ekologie.
andowc / 83.30.105.* / 2008-12-09 19:30
Szczyt w Poznaniu skończy się bez "bzdetów",- brak "konkretów" (kretynów do "wciskania " ciemnoty).

Najnowsze wpisy