Forum Forum motoryzacyjneWydarzenia

Szef Fiata zapowiada trzy nowe modele Maserati

Szef Fiata zapowiada trzy nowe modele Maserati

Money.pl / 2011-11-26 16:58
Wyświetlaj:
Masqito / 78.88.117.* / 2013-03-26 00:01
Nic tylko pozostaje czekać. Obecne modele Maserati są piękne najbardziej mi się podoba Quattroporte model z 2013 już jest w Polsce w salonie.
Fiatmaniak / 95.49.27.* / 2011-12-03 16:56
Wiele osób krytykuje Fiata dla zasady- bo tak było kiedyś to i teraz musi być. Ale nie mają na tyle samozaparcia żeby udać się do salony i wybrać na jazdę próbną żeby zweryfikować swoje poglądy. Tym czasem grupa Fiat rozwija się bardzo szybko i tworzy ciekawe technologie, chociażby systemy DNA czy Q2 w Alfach Giulietta i MiTo. A co do artykułu to fajnie że wyjadą na drogi nowe modele Maserati i cały kunszt mechaników z grupy Fiat zostanie zamknięty w piękne luksusowe opakowania:)
samochodziarz / 2011-11-30 18:58
Fajnie, że w obliczu kryzysu europejskiego dzieje się coś fajnego w świecie motoryzacji.

Płyta podłogowa pochodząca z USA o niczym złym nie świadczy, myślę, że to nadal będą auta z charakterem Maseratti, tak jak było do tej pory.

Nie mogę się doczekać SUVa Maseratti, z ich designem to może być najładniejsze auto w swojej klasie.
radush / 213.199.241.* / 2011-11-26 16:58
Fiat rzuca na rynek kolejne nowości. Tym razem jest to luksusowe oblicze koncernu, czyli Maserati. Rozwój idzie prężnie, co świadczy o tym, że Fiat na poważnie wziął się za podbój rynków świata. Nie chce być prorokiem, ale nie zdziwił bym się gdyby niedługo na ulicach królowały włoskie samochody z koncernu Fiata.
Jan_Basta / 83.21.100.* / 2011-11-26 20:07
Po co ta nagonka na włoskie auta? Po co takie zgryźliwe wstawki typu "SUV Maserati będzie w dużej mierze Jeepem Grand Cherokee w przebraniu"?
Przecież wiadomo że z Granda będzie tylko płyta podłogowa i nic więcej.
Dlaczego kiedy piszecie o Skodzie (typowa marka kundel) to zawsze w samych superlatywach. Jakieś brednie o technologii od Audi itp... gdyby to się jeszcze jakoś prowadziło. A prawda jest taka że Skody są przestarzałe konstrukcyjnie i jeżdżą beznadziejnie. Więc pytam się, po co tak manipulujecie tymi czytelnikami. Ktoś wam za to płaci czy taka jest po prostu moda?? Niemieckie i japońskie dobre a reszta be?? Jeździłem wieloma fabrycznie nowymi Audi BMW Mercedesami i absolutnie nie dostrzegłem żadnej perfekcji czy doskonałej jakości wykonania wnętrza ! Co to jakiś odgórny trend, zachwalać niemieckie a ganić inne auta??
radush / 213.199.241.* / 2011-11-29 15:36
@Jan_Basta
Wreszcie ktoś, kto nie krytykuje samochodów o których nic nie wie, a krytykuje tylko dlatego że nie są niemieckie. Bardzo trafna uwaga kolego. Samochody włoskie, te z koncernu Fiata i nie tylko, są naprawdę świetnymi samochodami. Wystarczy popatrzeć na niektóre modele Fiata, Lancii, Alfy czy też Abartha. Mamy świetne samochody w przystępnych cenach, które na swoje dobre opinie pracują jakością i komfortem a nie tylko znaczkiem "Solidnej" marki.

Najnowsze wpisy