Forum W wolnym czasiePodróże

szkolenie autoprezentacja i wystąpienia publiczne

szkolenie autoprezentacja i wystąpienia publiczne

bogusia677 / 5.174.70.* / 2018-09-06 21:54
Witajcie. Szukam dobrej jakości szkoleń z autoprezentacji i wystąpień publicznych. Za kilka miesięcy idę do nowej pracy gdzie prezentacja i wystąpienia publiczne będą podstawą codziennych obowiązków. Niestety są chwile kiedy dopada mnie trema i jest naprawdę ciężko.
Wyświetlaj:
weronia / 31.128.16.* / 2018-09-08 18:57
Pan Marcin Mańka to ten z programu Make Me Over - Wielka Zmiana, który emitowany jest w Polsat Cafe? Jest to osoba dość publiczna czy łatwo jest się dostać na szkolenia organizowane przez tego Pana? Jak wyglądają zgłoszenia?
marcinjo / 83.11.83.* / 2018-09-10 15:59
Tak, to ten Pan. Ja go kojarzę też z radia czy prowadzenia studia lotto :) generalnie to słyszałem, że prowadzi bardzo dobrze tego typu szkolenia dotyczące autoprezentacji czy wystąpień publicznych. Chyba jedna z najbardziej doświadczonych osób w kraju w kwestii szkoleń.
xxxyyy519 / 31.128.16.* / 2018-09-08 18:25
Zerknij sobie na szkolenia organizowane przez Pana Marcina więcej info tutaj https://manka-academy.com/. Szkolenia otwarte jak i zamknięte z różnych dziedzin. Uczestniczyłam w jednym szkoleniu Pana Marcina organizowanym przez naszą firmę i naprawdę dużo skorzystałam.

Najnowsze wpisy